pon-pt godz 9:00-17:00

71 722 80 00

Kontakt

17 największych ubezpieczycieliŻYCIOWYCH

 • Ubezpieczenie kredytu
 • Ubezpieczenie ochronne, inwestycyjne, pogrzebowe
 • Ubezpieczenie grupowe i indywidualne
Sprawdź ofertySprawdź oferty
 • Link4
 • AXA Ubezpieczenia
 • Aviva
 • Proama
 • PZU
 • Warta
 • You Can Drive
Ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie domu

Ubezpieczenie domu

Ubezpieczenie życie

Ubezpieczenie życie

Porady eksperta

Ubezpieczenie Med Casco w InterRisk

Prywatne ubezpieczenia zdrowotne są w Polsce coraz popularniejsze. Jeśli w razie nieszczęśliwego wypadku nie chcesz polegać jedynie na publicznej służbie zdrowia, skorzystaj z ubezpieczenia Med Casco w InterRisk.

Jak wybrać prywatne ubezpieczenie zdrowotne?

Długie kolejki do lekarzy sprawiają, że dobrowolne ubezpieczenia zdrowotne stają się coraz popularniejsze. Jak wybrać prywatną polisę i ile ona kosztuje? Sprawdzamy dostępne oferty.

Długoterminowe ubezpieczenia na życie: ranking polis

Ubezpieczenie na życie jest jednym z najbardziej kompleksowych produktów wśród polis. Ostateczna wysokość składki jest uzależniona od wielu indywidualnych czynników, takich jak wiek oraz stan zdrowia. Które ubezpieczenie na życie ma jednak najkorzystniejsze warunki?

Czy ubezpieczenia na życie dla seniora jest opłacalne?

Kupno ubezpieczenia na życie w młodym wieku pozwala na płacenie niskich składek za rozbudowaną polisę. Co jednak zrobić, jeśli nie zawarliśmy takiej umowy odpowiednio wcześnie? Czy ubezpieczenie na życie emeryta lub rencisty ma sens?

więcej porad eksperta

Ubezpieczenie na życie - dlaczego warto je mieć?

 • Jeśli jesteś głównym żywicielem rodziny lub udział Twojej pensji jest znaczący w budżecie domowym i masz kredyt - zabezpiecz swoją rodzinę przed jego konsekwencjami
 • Ubezpieczenie za życie w przypadku kalectwa pozwoli Ci sfinansować leczenie i rehabilitacje, którego nie zapewni Ci w takim zakresie NFZ
 • Nie zostawisz swoich najbliższych z problemem sfinansowania Twojego pogrzebu, a w przypadku ubezpieczenia na życie z inwestycją zapewnisz swojej rodzinie dalszy byt bez uszczerbku na jakości życia
 • Możesz otrzymać pieniądze od takich zdarzeń jak ślub, narodziny dziecka, śmierć kogoś z najbliższej rodziny, pobyt w szpitalu.

Więcej o ubezpieczeniu na życie.

Porównywarka ubezpieczeń w 3 prostych krokach

Krok 1.

Wybierasz interesujący Cię produkt i wyliczasz składkę. Jeśli nie jesteś pewien wszystkich parametrów, wypełnij go jak najdokładniej potrafisz. Po zamówieniu kontaktu w tabeli wynikowej, konsultant odpyta Cię ponownie telefonicznie o wszystkie parametry i pomoże wpisać poprawne.

Krok 2.

"Porównujesz oferty" w tabeli wynikowej. Kupujesz ubezpieczenie online lub zamawiasz bezpłatną rozmowę z konsultantem. Konsultant pomoże Ci zakończyć proces zakupu i odpowie na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Jeśli chcesz odłożyć decyzję o zakupie ubezpieczenia na później - zapisz kalkulację i wyślij ją sobie na e-mail. Nie będziesz musiał ponownie wypełniać formularza, nawet jeśli wrócisz do nas za rok.

Krok 3.

Kupujesz online, nie musisz ponownie wypełniać danych na stronie ubezpieczyciela, postępujesz zgodnie z komunikatami na stronie ubezpieczyciela. Jeśli kupujesz korzystając z pomocy konsultanta przez telefon, podajesz mu rzetelnie wszystkie swoje dane, a on wprowadza je za Ciebie w systemie ubezpieczyciela. Potwierdzenie zawarcia polisy otrzymujesz mailem, a po jej opłaceniu polisa przychodzi do Ciebie pocztą.

Tylko u nas zrobisz to dosłownie w 5 minut!