pon-pt godz 9:00-17:00

71 722 80 15

Kontakt

17 największych ubezpieczycieliŻYCIOWYCH

 • Ubezpieczenie kredytu
 • Ubezpieczenie ochronne, inwestycyjne, pogrzebowe
 • Ubezpieczenie grupowe i indywidualne
Sprawdź ofertySprawdź oferty
 • Link4
 • AXA Direct
 • Aviva
 • Liberty Ubezpieczenia
 • Proama
 • PZU
 • Warta
Ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie domu

Ubezpieczenie domu

Ubezpieczenie życie

Ubezpieczenie życie

Porady eksperta

Co trzeba wiedzieć o polisach na życie?

Polisy na życie razem z ubezpieczeniami komunikacyjnymi (OC, AC), są najpopularniejszym produktem ubezpieczeniowym w Polsce. Jednak pod określeniem „ubezpieczenie na życie” mogą kryć się bardzo różne produkty – zanim je wykupimy, warto więc zorientować się dokładnie, co chcemy kupić.

Ubezpieczenie kredytu w banku

Ubezpieczenia kredytów (np. hipotecznych oraz gotówkowych) są już stałym elementem oferty banków. Sprzedaż takich polis w ramach działalności bancassurance zapewnia kredytodawcom spore zyski. Dla klientów banku opłacalność kredytowych polis nie jest jednoznaczną kwestią.

Ubezpieczenie na życie w Metlife

Analizę ubezpieczeń na życie poświęcamy ofercie towarzystwa MetLife. Ten ubezpieczyciel, w przeciwieństwie do rozpatrywanych wcześniej PZU i Aviva, ma do zaproponowania nieco szerszy wachlarz produktów „życiowych”, bo nie dwa, ale aż cztery warianty. Czy zatem każdy może znaleźć tu coś dla siebie? Przyjrzyjmy się.

Ubezpieczenie na życie w Aviva

Szukasz atrakcyjnego ubezpieczenia na życie dla siebie i swojej rodziny. Warto sprawdzić co ma do zaoferowania Aviva - firma która wyrosła w Polsce na ubezpieczeniach życiowych.

Ubezpieczenie na życie PZU

Pod lupę wzięliśmy ofertę największego polskiego ubezpieczyciela - PZU. Czy jego oferta ubezpieczenia na życie jest godna pozycji rynkowej PZU? Sprawdźmy.

więcej porad eksperta

Ubezpieczenie na życie - dlaczego warto je mieć?

 • Jeśli jesteś głównym żywicielem rodziny lub udział Twojej pensji jest znaczący w budżecie domowym i masz kredyt - zabezpiecz swoją rodzinę przed jego konsekwencjami
 • Ubezpieczenie za życie w przypadku kalectwa pozwoli Ci sfinansować leczenie i rehabilitacje, którego nie zapewni Ci w takim zakresie NFZ
 • Nie zostawisz swoich najbliższych z problemem sfinansowania Twojego pogrzebu, a w przypadku ubezpieczenia na życie z inwestycją zapewnisz swojej rodzinie dalszy byt bez uszczerbku na jakości życia
 • Możesz otrzymać pieniądze od takich zdarzeń jak ślub, narodziny dziecka, śmierć kogoś z najbliższej rodziny, pobyt w szpitalu.

Więcej o ubezpieczeniu na życie.

Porównywarka ubezpieczeń w 3 prostych krokach

Krok 1.

Wybierasz interesujący Cię produkt i wyliczasz składkę. Jeśli nie jesteś pewien wszystkich parametrów, wypełnij go jak najdokładniej potrafisz. Po zamówieniu kontaktu w tabeli wynikowej, konsultant odpyta Cię ponownie telefonicznie o wszystkie parametry i pomoże wpisać poprawne.

Krok 2.

"Porównujesz oferty" w tabeli wynikowej. Kupujesz ubezpieczenie online lub zamawiasz bezpłatną rozmowę z konsultantem. Konsultant pomoże Ci zakończyć proces zakupu i odpowie na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Jeśli chcesz odłożyć decyzję o zakupie ubezpieczenia na później - zapisz kalkulację i wyślij ją sobie na e-mail. Nie będziesz musiał ponownie wypełniać formularza, nawet jeśli wrócisz do nas za rok.

Krok 3.

Kupujesz online, nie musisz ponownie wypełniać danych na stronie ubezpieczyciela, postępujesz zgodnie z komunikatami na stronie ubezpieczyciela. Jeśli kupujesz korzystając z pomocy konsultanta przez telefon, podajesz mu rzetelnie wszystkie swoje dane, a on wprowadza je za Ciebie w systemie ubezpieczyciela. Potwierdzenie zawarcia polisy otrzymujesz mailem, a po jej opłaceniu polisa przychodzi do Ciebie pocztą.

Tylko u nas zrobisz to dosłownie w 5 minut!