Kontakt
 • Link4
 • AXA Ubezpieczenia
 • Aviva
 • Proama
 • PZU
 • Warta
 • You Can Drive

TUW TUZ

TUW TUZ logo

Kalkulator ubezpieczeń w TUW TUZ

SAMOCHÓD DOM TURYSTYCZNE ŻYCIE

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUZ rozpoczęło działalność w 2003 r. TUW TUZ oferuje ubezpieczenia zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom. Oprócz polis komunikacyjnych, mieszkaniowych i NNW, TUW TUZ sprzedaje także produkty ubezpieczeniowe dla rolników, pakiety dla placówek oświatowych oraz ubezpieczenia mienia kościelnego.

Kalkulator OC w TUW TUZ

TUW TUZ nie sprzedaje żadnych ubezpieczeń online. Za pośrednictwem strony internetowej towarzystwa można jedynie zamówić kontakt z agentem. Ofertę, którą zaprezentuje Ci przedstawiciel TUZ, warto porównać z propozycjami innych ubezpieczycieli przy pomocy kalkulatora OC/AC Ubea.pl.

Kontakt z TUW TUZ

Adres

ul. Bokserska 66
02-690 Warszawa

Infolinia

22 327 60 60

Mail

Opinie o TUW TUZ

Wybór ubezpieczenia nie jest prostą decyzją. Przed jej podjęciem warto sprawdzić, co o polisach danego towarzystwa sądzą jego klienci. W tym wątku na forum znajdziesz opinie o TUW TUZ. Jeśli masz już jakieś doświadczenia z TUZ, napisz, jak oceniasz tę firmę.

Zgłoszenie szkody w TUW TUZ

Aby zwiększyć szansę na sprawną wypłatę wysokiego odszkodowania, warto jak najszybciej zgłosić szkodę do ubezpieczyciela. TUW TUZ możesz poinformować o zdarzeniu:

 • telefonicznie:
  22 327 60 60

 • mailowo:

 • korespondencyjnie:
  Centrum Obsługi Korespondencji
  ul. Prażmowskiego 15
  26-600 Radom

Wypowiedzenie OC w TUW TUZ

Ubezpieczenie OC można wypowiedzieć jedynie w kilku ściśle określonych sytuacjach. Jeżeli jedna z nich Cię dotyczy i chcesz zrezygnować z OC w TUW TUZ, prześlij wypowiedzenie tradycyjną pocztą pod adres:

ul. Boskerska 66
02-690 Warszawa

lub mailem pod adres .

Pamiętaj, że rezygnacja z OC musi zawierać Twój własnoręczny podpis.

Sprawdź, kiedy możesz wypowiedzieć OC

Rezygnacja z OC w TUW TUZ

Z OC zawartego przez poprzedniego właściciela Twojego samochodu możesz korzystać do końca okresu obowiązywania polisy. Masz także możliwość rezygnacji z tej umowy w dowolnym momencie. Ta opcja może okazać się atrakcyjna, jeśli ubezpieczyciel żąda od Ciebie wysokiej dopłaty po rekalkulacji składki.

Zgłoszenie sprzedaży samochodu w TUW TUZ

W ciągu 14 dni od sprzedaży samochodu należy powiadomić swojego ubezpieczyciela o zbyciu pojazdu oraz przekazać mu pełne dane nowego właściciela auta. Zgłaszając sprzedaż, zyskujesz także od razu prawo do zwrotu składki za niewykorzystany okres AC oraz NNW. Jeśli nabywca samochodu zdecyduje się wypowiedzieć zawartą przez Ciebie polisę OC, otrzymasz także zwrot składki za obowiązkowe ubezpieczenie.

W TUW TUZ sprzedaż samochodu najlepiej zgłosić za pośrednictwem internetowego formularza.

Ubezpieczenie samochodu w TUW TUZ

Ubezpieczenie OC TUW TUZ

Ubezpieczenie OC jest w Polsce obowiązkową polisą. Jeśli więc posiadasz samochód zarejestrowany w kraju, musi on mieć taką polisę. Warto jednak pamiętać, że warunki tej polisy są ściśle uregulowane ustawą. Wybierając OC, kieruj się więc przede wszystkim ceną produktu. W TUW TUZ możesz zakupić samą polisę OC lub cały pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych kompleksowo chroniący Twój samochód.

Zobacz, ile wynosi kara za brak OC

Ubezpieczenie AC TUW TUZ

Ubezpieczenie AC obejmuje szkody polegające na utracie, zniszczeniu lub uszkodzeniu Twojego samochodu. Podczas gdy OC chroni Ciebie przed koniecznością wypłaty pieniędzy poszkodowanemu, AC zapewnia pieniądze na naprawę Twojego samochodu. Oryginalną propozycją TUW TUZ jest AC krótkoterminowe zawierane na minimum 30 dni.

Sprawdź, jak otrzymać wysokie odszkodowanie z OC i AC

Ubezpieczenie assistance TUW TUZ

Samochodowe assistance zawiera najróżniejsze świadczenia pomagające po kolizji, wypadku, awarii czy unieruchomieniu pojazdu. Nie każdy jednak potrzebuje ich wszystkich. Dlatego TUW TUZ oferuje Assistance w aż czterech różnych wariantach:

 • Podstawowy
 • Standard
 • Comfort
 • VIP

Dzięki temu możesz wybrać faktycznie odpowiadające Ci rozwiązanie.

Ubezpieczenie NNW TUW TUZ

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków chroni zarówno kierowcę, jak i pasażerów samochodu. Za trwałe następstwa zdarzeń związanych z ruchem pojazdu można otrzymać świadczenie w wysokości do 50 000 zł.

Ubezpieczenie Autoszyby TUW TUZ

Jako dodatek do OC lub AC można zakupić ubezpieczenie Autoszyby. Polisa działa na terenie Polski i obejmuje szkody polegające na zniszczeniu lub uszkodzeniu szyby na skutek różnych zdarzeń (jak np. zderzenie z innym pojazdem, działanie żywiołów, akty wandalizmu).

Zielona Karta TUW TUZ

Jeżeli wybierasz się autem do jednego z krajów, które nie należą do Unii Europejskiej, sprawdź, czy nie będziesz tam potrzebować Zielonej Karty. W TUW TUZ możesz zakupić taki dokument na minimum 15 dni.

Zobacz, którzy ubezpieczyciele oferują Zieloną Kartę za darmo

Bezpośrednia Likwidacja Szkód TUW TUZ

TUW TUZ nie przystąpił dotychczas do systemu Bezpośredniej Likwidacji Szkód. Jeżeli więc chcesz skorzystać z zalet tego programu, ubezpiecz samochód w innym towarzystwie.

Ubezpieczenie domu TUW TUZ

Ubezpieczenie domu TUW TUZ

Podstawowe ubezpieczenie nieruchomości w TUW TUZ zapewnia ochronę przed skutkami szkód spowodowanych przez żywioły, takie jak ogień, deszcz nawalny, grad, powódź, uderzenie pioruna. Dodatkowo można ubezpieczyć lokal od szkód spowodowanych:

 • kradzieżą,
 • dewastacją,
 • przepięciem,
 • stłuczeniem.

Ubezpieczenie mieszkania TUW TUZ

Ubezpieczenie mieszkania w TUW TUZ chroni nie tylko budynek. Polisa obejmuje też pakiet Home Assistance, a dodatkowo można dokupić ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym. Chroni ono przed koniecznością wypłaty odszkodowania z własnej kieszeni za szkody spowodowane osobom trzecim.

Ubezpieczenie budowy TUW TUZ

TUW TUZ umożliwia także ubezpieczenie dopiero powstających domów jednorodzinnych zarówno na początkowym, jak i późniejszym etapie budowy.

Ubezpieczenie domku letniskowego TUW TUZ

Właściciele domków letniskowych mogą w TUW TUZ dokupić dodatkowo ubezpieczenie chroniące taki budynek. Polisa obejmuje także odpowiedzialność cywilną posiadacza domku.

Ubezpieczenie na życie TUW TUZ

TUW TUZ oferuje dwa proste ubezpieczenia zapewniające wypłatę świadczenia w razie trwałego uszczerbku na zdrowiu lub śmierci w następstwie wypadku:

 • Ubezpieczenie NNW – zakres ochrony można rozszerzyć o różnorodne klauzule. Do wyboru masz aż 9 dodatkowych umów.
 • Pakiet NNW Dla Rodziny – ta polisa jest przeznaczona dla osób posiadających ubezpieczenie nieruchomości w TUW TUZ. Pakiet NNW może objąć maksymalnie 5 osób zameldowanych w ubezpieczonym lokalu.