pon-pt godz 9:00-17:00

71 722 80 00

Kontakt

17 największych ubezpieczycieliNA NARTY i DESKĘ

 • Ubezpieczenie na cały świat
 • Ubezpieczenie dla aktywnych
 • Ubezpieczenie na narty
Sprawdź ofertySprawdź oferty
 • Link4
 • AXA Ubezpieczenia
 • Aviva
 • Proama
 • PZU
 • Warta
Ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie domu

Ubezpieczenie domu

Ubezpieczenie życie

Ubezpieczenie życie

Porady eksperta

Czy warto kupować ubezpieczenie dla dziecka na ferie?

Czy szkolne ubezpieczenie działa także w okresie ferii? A jeśli tak, to czy zapewni ono wystarczającą ochronę? Przed wyjazdem dziecka na zimowy wyjazd warto przemyśleć kwestie związane z bezpieczeństwem.

Porównanie ubezpieczeń na narty i snowboard dla rodziny

Skrzący śnieg pod stopami, szum wiatru w uszach, oszołamiające uczucie wolności – wielu rodziców chciałoby zaszczepić w swoich dzieciach zamiłowanie do nart lub snowboardu. Niestety, sporty zimowe łączą się także z dużym ryzykiem kontuzji. Gdzie znajdziemy dobre ubezpieczenie dla rodziny na narciarski wyjazd?

Ubezpieczenie dla aktywnych jesienią

Nadejście jesieni nie musi oznaczać końca aktywności. Wyjazd w góry, bieganie, jazda na rowerze – wszystko jest możliwe, tylko wymaga nieco większego przygotowania. Dzięki niemu będziesz mógł stawić czoło zmiennej pogodzie. A jakie ubezpieczenie przyda się ludziom aktywnym jesienią?

Gdzie znajdziemy najlepsze ubezpieczenie turystyczne dla rodziny?

Dzieci zakończyły szkołę, rodzice biorą urlop, czas na wymarzony rodzinny wyjazd do Włoch. Aby jednak zapewnić sobie spokój podczas wakacyjnych wojaży, warto pomyśleć nad wykupieniem ubezpieczenia turystycznego. Sprawdźmy, gdzie najbardziej opłaca się zakupić polisę podróżną i co wchodzi w jej skład.

więcej porad eksperta

Ubezpieczenie podróży i turystyczne. Na co zwrócić uwagę?

 • Jeśli wyjeżdżasz na wyjazd zorganizowany, np przez biuro podróży, ubezpiecz się indywidualnie. Ubezpieczenia turystyczne sprzedawane z wycieczką mają bardzo ograniczony zakres ochrony.
 • Karta EKUZ wydawana przez NFZ zabezpieczy Cię przez leczeniem szpitalnym z zagrożeniem życia. Za wizytę u lekarza będziesz musiał zapłacić
 • Szukaj ubezpieczenia podróżnego gdzie likwidacja szkody (zapłata za usługi medyczne) odbywa się bezgotówkowo bezpośrednio z ubezpieczycielem.
 • Zwróć uwagę na sumy ubezpieczenia poszczególnych ryzyk. Podstawowe sumy mogą okazać się za niskie.
 • Rozważ zakup ubezpieczenia od dodatkowych ryzyk takich jak: OC, utrata bagażu, ratownictwa medycznego, transportu zwłok, itp.

Więcej o ubezpieczeniu turystycznym i podróżnym.

Porównywarka ubezpieczeń w 3 prostych krokach

Krok 1.

Wybierasz interesujący Cię produkt i wyliczasz składkę. Jeśli nie jesteś pewien wszystkich parametrów, wypełnij go jak najdokładniej potrafisz. Po zamówieniu kontaktu w tabeli wynikowej, konsultant odpyta Cię ponownie telefonicznie o wszystkie parametry i pomoże wpisać poprawne.

Krok 2.

"Porównujesz oferty" w tabeli wynikowej. Kupujesz ubezpieczenie online lub zamawiasz bezpłatną rozmowę z konsultantem. Konsultant pomoże Ci zakończyć proces zakupu i odpowie na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Jeśli chcesz odłożyć decyzję o zakupie ubezpieczenia na później - zapisz kalkulację i wyślij ją sobie na e-mail. Nie będziesz musiał ponownie wypełniać formularza, nawet jeśli wrócisz do nas za rok.

Krok 3.

Kupujesz online, nie musisz ponownie wypełniać danych na stronie ubezpieczyciela, postępujesz zgodnie z komunikatami na stronie ubezpieczyciela. Jeśli kupujesz korzystając z pomocy konsultanta przez telefon, podajesz mu rzetelnie wszystkie swoje dane, a on wprowadza je za Ciebie w systemie ubezpieczyciela. Potwierdzenie zawarcia polisy otrzymujesz mailem, a po jej opłaceniu polisa przychodzi do Ciebie pocztą.

Tylko u nas zrobisz to dosłownie w 5 minut!