pon-pt godz 9:00-17:00

71 722 80 00

Kontakt

17 największych ubezpieczycieliNA NARTY i DESKĘ

 • Ubezpieczenie na cały świat
 • Ubezpieczenie dla aktywnych
 • Ubezpieczenie na narty
Sprawdź ofertySprawdź oferty
 • Link4
 • AXA Ubezpieczenia
 • Aviva
 • Proama
 • PZU
 • Warta
 • You Can Drive
Ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie domu

Ubezpieczenie domu

Ubezpieczenie życie

Ubezpieczenie życie

Porady eksperta

Choroba przewlekła a ubezpieczenie turystyczne

Zazwyczaj ubezpieczenie turystyczne kosztuje zaledwie kilka złotych za dzień ochrony. Jeśli jednak cierpimy na przewlekłe choroby, musimy przygotować się na to, że składka będzie wyższa. O ile?

5 sposobów na bezpieczne wakacje za granicą w 2017

Zamachy terrorystyczne, upadające biura podróży, nieprzewidziane wypadki – przed tegorocznymi wakacjami turyści mają więcej obaw niż zazwyczaj. Nie trzeba jednak od razu całkiem rezygnować z zagranicznego wyjazdu. Oto 5 sposobów na to, by móc cieszyć się beztroskim wypoczynkiem.

Czy warto kupować ubezpieczenie dla dziecka na ferie?

Czy szkolne ubezpieczenie działa także w okresie ferii? A jeśli tak, to czy zapewni ono wystarczającą ochronę? Przed wyjazdem dziecka na zimowy wyjazd warto przemyśleć kwestie związane z bezpieczeństwem.

Porównanie ubezpieczeń na narty i snowboard dla rodziny

Skrzący śnieg pod stopami, szum wiatru w uszach, oszołamiające uczucie wolności – wielu rodziców chciałoby zaszczepić w swoich dzieciach zamiłowanie do nart lub snowboardu. Niestety, sporty zimowe łączą się także z dużym ryzykiem kontuzji. Gdzie znajdziemy dobre ubezpieczenie dla rodziny na narciarski wyjazd?

więcej porad eksperta

Ubezpieczenie podróży i turystyczne. Na co zwrócić uwagę?

 • Jeśli wyjeżdżasz na wyjazd zorganizowany, np przez biuro podróży, ubezpiecz się indywidualnie. Ubezpieczenia turystyczne sprzedawane z wycieczką mają bardzo ograniczony zakres ochrony.
 • Karta EKUZ wydawana przez NFZ zabezpieczy Cię przez leczeniem szpitalnym z zagrożeniem życia. Za wizytę u lekarza będziesz musiał zapłacić
 • Szukaj ubezpieczenia podróżnego gdzie likwidacja szkody (zapłata za usługi medyczne) odbywa się bezgotówkowo bezpośrednio z ubezpieczycielem.
 • Zwróć uwagę na sumy ubezpieczenia poszczególnych ryzyk. Podstawowe sumy mogą okazać się za niskie.
 • Rozważ zakup ubezpieczenia od dodatkowych ryzyk takich jak: OC, utrata bagażu, ratownictwa medycznego, transportu zwłok, itp.

Więcej o ubezpieczeniu turystycznym i podróżnym.

Porównywarka ubezpieczeń w 3 prostych krokach

Krok 1.

Wybierasz interesujący Cię produkt i wyliczasz składkę. Jeśli nie jesteś pewien wszystkich parametrów, wypełnij go jak najdokładniej potrafisz. Po zamówieniu kontaktu w tabeli wynikowej, konsultant odpyta Cię ponownie telefonicznie o wszystkie parametry i pomoże wpisać poprawne.

Krok 2.

"Porównujesz oferty" w tabeli wynikowej. Kupujesz ubezpieczenie online lub zamawiasz bezpłatną rozmowę z konsultantem. Konsultant pomoże Ci zakończyć proces zakupu i odpowie na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Jeśli chcesz odłożyć decyzję o zakupie ubezpieczenia na później - zapisz kalkulację i wyślij ją sobie na e-mail. Nie będziesz musiał ponownie wypełniać formularza, nawet jeśli wrócisz do nas za rok.

Krok 3.

Kupujesz online, nie musisz ponownie wypełniać danych na stronie ubezpieczyciela, postępujesz zgodnie z komunikatami na stronie ubezpieczyciela. Jeśli kupujesz korzystając z pomocy konsultanta przez telefon, podajesz mu rzetelnie wszystkie swoje dane, a on wprowadza je za Ciebie w systemie ubezpieczyciela. Potwierdzenie zawarcia polisy otrzymujesz mailem, a po jej opłaceniu polisa przychodzi do Ciebie pocztą.

Tylko u nas zrobisz to dosłownie w 5 minut!