Kontakt
 • Link4
 • AXA Ubezpieczenia
 • Aviva
 • Proama
 • PZU
 • Warta
 • You Can Drive

Warta

Warta logo

Kalkulator ubezpieczeń w Warta

Różnice w składkach OC proponowanych temu samemu kierowcy przez różnych ubezpieczycieli sięgają nawet 1000 zł. Jeżeli nie chcesz przepłacać za ubezpieczenie, skorzystaj z porównywarki ubezpieczeń OC/AC Ubea.pl, aby sprawdzić, kto ma dla Ciebie najtańsze OC. Po wykonaniu kalkulacji możesz zakupić wybraną polisę przez Internet lub zamówić rozmowę telefoniczną z konsultantem ubezpieczyciela, który przedstawi Ci najkorzystniejszą ofertę. Pamiętaj, że kupując ubezpieczenie Warta w systemie Direct (przez Internet lub telefon) możesz w ciągu 30 dni zrezygnować z umowy bez żadnych konsekwencji.

 • Kliknij w jeden z poniższych przycisków, aby sprawdzić oferty w ktagorii ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe, turystyczne lub na życie.
 • Kliknięcie w ikonę „Samochód” przeniesie Cię na stronę kalkulatora OC/AC, gdzie po wypełnieniu krótkiego formularza przekonasz się, kto zaproponuje Ci najtańsze OC oraz najlepsze AC.

SAMOCHÓD DOM TURYSTYCZNE ŻYCIE

Ubezpieczenia Warta

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S.A. powstało w 1920 r. Po PZU S.A. jest największą i najstarszą firmą ubezpieczeniową w Polsce. Głównym akcjonariuszem TUiR Warta jest belgijska Grupa KBC. Podstawową działalnością firmy są ubezpieczenia majątkowe i osobowe. Warta posiada sieć prawie sześciu tysięcy sprzedawców.

Do Grupy Ubezpieczeniowo - Finansowej Warta należą m.in. TUiR Warta, TUnŻ Warta. TUiR Warta S. A. posiada także 30% akcji KBC TFI S.A. Grupa Warta oferuje ubezpieczenia różnego typu: majątkowe, osobowe i komunikacyjne, polisy na życie, ubezpieczenia emerytalne i programy inwestycyjne, łączy produkty i usługi poszczególnych spółek. Dzięki temu klient otrzymuje pełną i komplementarną ofertę przeznaczoną zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm. Aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom Klientów, Warta systematycznie wzbogaca ofertę o nowe produkty, dostosowuje je do indywidualnych potrzeb oraz zwiększa zakres ochrony ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenia Warta dla klientów indywidualnych

Warta posiada pełną ofertę ubezpieczeń dla klientów indywidualnych.

Ubezpieczenie na życie Warta

Warta oferuje kompleksowe ubezpieczenie na życie zapewniające wypłatę pieniędzy w razie wypadku, śmierci czy choroby osoby ubezpieczonej. Ubezpieczyciel proponuje także produkty łączące funkcję ochronną z inwestycyjną.

W swojej ofercie polis ubezpieczeniowych Warta posiada także:

 • specjalne ubezpieczenie zdrowotne Sposób na Raka: dające ochronę na wypadek nowotworu
 • polisę Warta Posag: zapewniające dziecku wypłatę miesięcznej renty w wysokości wybranej przez rodzica.

Innym ubezpieczeniem na życie Warty, przygotowanym z myślą o najmłodszych, jest NNW Szkolne dostępne w trzech wariantach.

Ubezpieczenie mieszkania Warta

Wielu Polaków nadal ubezpieczeniem mieszkania zaczyna interesować się dopiero wtedy, kiedy wichura uszkodzi okna lub kiedy w wyniku powodzi nieruchomość zostanie zalana. Nie chcesz być mądry po szkodzie? Ubezpiecz wcześniej swoje cztery kąty.

Warta proponuje dwa warianty ubezpieczenia mieszkania lub domu: Warta Dom oraz bardziej rozbudowane Warta Dom Komfort. Ta druga opcja zapewni wypłatę pieniędzy w razie wystąpienia nawet takiego ryzyka, które nie zostało wyraźnie nazwane w umowie polisy (o ile nie znalazło się w wyłączeniach odpowiedzialności).

Ubezpieczenie mieszkania w Warcie można także rozszerzyć o polisę OC w życiu prywatnym. Ten produkt jest dostępny także samodzielnie.

Ubezpieczenie samochodu Warta

Warta oferuje obowiązkowe ubezpieczenie OC oraz AC, które można dopasować do swoich potrzeb. Oprócz standardowego autocasco dającego pełną ochronę, ubezpieczyciel w swojej ofercie ma także takie polisy jak:

 • Warta Klasyki – jedyne w Polsce ubezpieczenie AC dla oldtimera
 • Warta Auto Ochrona Plus – zapewnia wypłatę pieniędzy w razie kradzieży pojazdu
 • Warta Auto Szyby – odszkodowanie pokrywa koszty naprawy uszkodzonej lub stłuczonej szyby. Wypłata świadczenia z tej polisy nie powoduje utraty zniżek na ubezpieczeniu AC w Warcie.

Ubezpieczenie turystyczne Warta

Wypoczynek na plaży, trekking w górach, windsurfing... Sposoby spędzania wakacji są bardzo różne, ale każdy z nich może niestety zostać przerwany przez nieprzewidziane zdarzenie, takie jak kradzież bagażu, nagła choroba czy odwołany lot. Ubezpieczenie turystyczne w Warcie zapewnia pełną ochronę na czas podróży, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Warunki polisy można dostosować do swoich potrzeb.

W swojej ofercie Warta ma także specjalną polisę Business Travel przygotowaną z myślą o wyjazdach służbowych.

Sprawdź propozycję ubezpieczenia narciarskiego w Warcie.

Twoje finanse w Warcie

To przede wszystkim ubezpieczenia z funduszem, produkt Warta GWARANCJA Lokata Ubezpieczeniowa oraz oszczędzanie w funduszach inwestycyjnych.

Ubezpieczenia Warta dla firm

 • Dla firm: ubezpieczenia Warta są tak skomponowane, aby zapewnić pełną ochronę dla finansów Twojej firmy oraz pracowników. Warta oferuje ubezpieczenia dla dużych podmiotów gospodarczych, ubezpieczenie małych i średnich przedsiębiorstw, ubezpieczenie dla przedstawicieli grup zawodowych, ubezpieczenie dla operatorów transportowych, ubezpieczenie flot samochodowych, ubezpieczenia dla firm budowlano – montażowych, ubezpieczenia morskie i przedsiębiorstw gospodarki morskiej, ubezpieczenia dla banków, kolejowe, lotnicze i ubezpieczenie dla kadry menedżerskiej.

 • Gospodarstwo rolne: klienci Warty mogą ubezpieczyć w ramach ubezpieczenia obowiązkowego, ubezpieczenia dobrowolne, a także zapewnić ochronę finansów gospodarstwa rolnego.

Jak zgłosić szkodę w Warta?

W Warcie szkodę możesz zgłosić:

 • online: wypełniając odpowiedni formularz dostępny na stronie Warty. Zanim przystąpisz do zgłaszania szkody w Warcie, przygotuj wszystkie potrzebne dokumenty, tak aby mieć je pod ręką.

 • telefonicznie:
  pod numerem telefonu +48 502 308 308
  lub 801 308 308

Ubezpieczyciel oferuje także aplikację Warta Mobile, która pozwala na bieżąco sprawdzać status szkody, dosyłać potrzebne dokumenty oraz zdjęcia uszkodzeń, a nawet przeprowadzać zdalne oględziny. Aplikacja jest bezpłatna i działa na telefonach z oprogramowaniem iOS oraz Android.

Kontakt z WARTĄ

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A.
ul. Chmielna 85/87
00-805 Warszawa
tel. 0 801 308 308, 502 308 308

Strona internetowa: www.warta.pl

Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. St. Warszawy, XII Wydz. Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000016432; NIP 521-04-20-047;
kapitał zakładowy 109 476 570 opłacony w całości

Placówki i oddziały Warta