Strona główna  |  Program partnerski

Program partnerski

Aby zostać naszym partnerem wystarczy, że się zarejestrujesz, a resztą zajmuje się nasz zespół. Ty pozyskujesz klientów na ubezpieczenia, a my załatwiamy całą resztę. Efektami naszej pracy dzielimy się w zależności od nakładów pracy po każdej ze stron. Najważniejsze w tym jest że klienta pozyskujesz raz, a prowizję od kupionych przez niego produktów otrzymujesz co roku dzięki naszemu systemowi odnowień ubezpieczeń. Twój klient od nas nie odchodzi, bo dostaje co roku oferty od wszystkich ubezpieczycieli dostępnych na polskim rynku.

Dla polecających nas osób

Jeśli nie prowadzisz działalności, ale masz rozległe kontakty, znajomych i rodzinę możesz poinformować ich o naszej multiagencji i zapewnić sobie stałe dodatkowe dochody. Najlepsi nasi sprzedawcy realizują wynagrodzenia sięgające 5000 zł miesięcznie.

Dla agentów ubezpieczeniowych

Jeśli jesteś agentem ubezpieczeniowym to pomożemy Ci uzyskać kompleksową ofertę całego przekroju rynku ubezpieczeniowego w Polsce. Dzięki naszemu systemowi usprawnimy i przyśpieszymy Twój proces obsługi klienta oraz zapewnimy Ci niezawodny system odnowień polis. Twoja bieżąca praca będzie dużo bardziej komfortowa.

Dla przedsiębiorców

Jeśli jesteś przedsiębiorcą nie związanym z rynkiem ubezpieczeń, pomożemy Ci wzmocnić Twój model biznesowy i zwiększyć przychody o sprzedaż ubezpieczeń. Wzmocnisz swoje relacje z klientem, oferując mu bardziej kompleksową usługę. Pozyskując dla nas właściwy portfel klientów zapewnisz sobie stałe, dodatkowe źródło dochodów nie musząc robić nic.

Jak zostać naszym partnerem?

  1. Rejestrujesz się poprzez nasz formularz
  2. Dostajesz od nas dostęp do kalkulatora ofert ubezpieczeniowych wszystkich ubezpieczycieli w Polsce
  3. Obliczasz wysokości składek dla swoich klientów, rodziny i znajomych, a nam przesyłasz do nich dane kontaktowe
  4. Jeśli jesteś agentem wystawiasz polisę sam swojemu klientowi w najszybszy na rynku sposób, jeśli nie jesteś agentem resztą procesu sprzedaży zajmie się Ubea
  5. Jeśli sprzedamy polisę osobie do której przesłałeś nam kontakt lub sprzedasz ją sam jako współpracujący z nami agent wypłacamy Ci należne wynagrodzenie.
  6. Wynagrodzenie dostaniesz od nas również przy odnowieniu polisy przez pozyskaną przez Ciebie rok temu osobę
  7. Podamy Ci link tekstowy abyś mógł pozyskiwać klientów przez internet polecając nasze usługi na forach, blogach, poprzez swój e-mail i swoje serwisy WWW.
  8. Nasza oferta jest kompleksowa i sprzedajemy wszystkie ubezpieczenia. Dzięki temu pozyskani wspólnie klienci nie odchodzą, bo dostają u nas najkorzystniejszą ofertę ze wszystkich na rynku.

Wystarczy, że polecisz nas 10 osobom miesięcznie a dodatkowo do Twojej kieszeni wpadnie nawet 5000 zł miesięcznie. Polecając nasze ubezpieczenia zyskasz dużą sympatię i przywiązanie klientów/znajomych bo pokażesz im ile mogą zaoszczędzić na swoim ubezpieczeniu! Po 5 latach naszej współpracy możesz iść na emeryturę. My będziemy pracować na Ciebie.

Dołącz do nas już teraz!

formularz rejestracyjny

W razie dodatkowych pytań skontaktuj się z nami pod adresem .