pon-pt godz 9:00-17:00

71 722 80 00

Kontakt

17 największych ubezpieczycieliMIESZKANIA I DOMU

 • Ubezpieczenie mieszkania i domu All Risk
 • Pomoc hydraulika, elektryka i ślusarza W pakiecie
 • Ubezpieczenie domu w budowie, domu letniskowego,
  budynków gospodarczych i ogrodzenia
  Szybko, najtaniej, najwięcej ofert
Sprawdź ofertySprawdź oferty
 • Link4
 • AXA Ubezpieczenia
 • Aviva
 • Proama
 • PZU
 • Warta
Ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie domu

Ubezpieczenie domu

Ubezpieczenie życie

Ubezpieczenie życie

Porady eksperta

Najtańsze ubezpieczenie mieszkania

Pragniesz chronić swoje cztery kąty, ale jednocześnie chcesz jak najbardziej zaoszczędzić? Dobrze trafiłeś! W tym artykule odkrywamy sposoby na najtańsze ubezpieczenie domu. Sprawdź, jak nie przepłacać za polisę mieszkaniową.

Co obejmuje ubezpieczenie mieszkania?

Ubezpieczenie mieszkania chroni Twoją nieruchomość oraz domowników. Przed jakim jednak dokładnie ryzykiem zabezpiecza ta polisa? Na jaką pomoc ubezpieczyciela możesz liczyć?

Ubezpieczenie mieszkania – potrzebne dokumenty

Kupujesz pierwszy raz ubezpieczenie mieszkania? Zastanawiasz się, jakich dokumentów będziesz potrzebować? Obawiasz się stosu formalności? Spokojnie, zakup ubezpieczenia domu nie jest wcale skomplikowany. Sprawdź, czego potrzebujesz.

Ile kosztuje ubezpieczenie domu i mieszkania?

Kupiłbym ubezpieczenie mieszkania, gdyby tylko było tanie – wzdycha niejeden właściciel czterech kątów. Tymczasem ubezpieczenie domu czy mieszkania wcale nie jest drogie. Już za 200 zł rocznie kupisz polisę, która ochroni Twoje mury i ruchomości.

więcej porad eksperta

Ubezpieczenie mieszkania i domu musi być dobrze dopasowane

 • Dopasuj zakres ochrony do własnych potrzeb, dzięki czemu nie płacisz za ochronę od zagrożeń, których nie musisz się obawiać (np. trzęsienie ziemi, powódź). Im więcej zagrożeń tym wyższa składka.
 • Rzetelnie oszacuj wartość swojego mieszkania/domu, osobno w zakresie murów, części stałych i części ruchomych. Pamiętaj, że wartość rynkowa Twojego domu czy mieszkania to również działka lub udział w gruncie, które nie są przedmiotem ubezpieczenia. Wyceń sam dom lub budynek lub mieszkanie po cenie jego odtworzenia czyli odbudowania. Z reguły wycena te jest o 30% niższa od wartości całej nieruchomości
 • Rozważ zakup OC w życiu prywatnym, która chroni Cię od szkód wyrządzonych osobom trzecim, zarówno tych na osobie, jak i w mieniu. Szkoda może być wyrządzona nie tylko przez Ciebie, ale również przez Twoje dziecko, czy Twojego psa – wówczas przyda się polisa OC w życiu prywatnym, która zabezpieczy Cię przed finansowymi konsekwencjami tych szkód, np zalaniem sąsiada.

Więcej o ubezpieczeniu mieszkania i domu.

Porównywarka ubezpieczeń nieruchomości w 3 prostych krokach

Krok 1.

Naszym priorytetem jest zapewnienie klientom poczucia bezpieczeństwa. Porównywarka umożliwia wybór najbardziej optymalnej formy zabezpieczenia nieruchomości oraz obliczenie składki. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby oferta umożliwiająca zakup ubezpieczenia domu i mieszkania była jak najbardziej zróżnicowana. W razie jakichkolwiek wątpliwości warto skorzystać z możliwości rozmowy telefonicznej z konsultantem.

Krok 2.

Intuicyjna porównywarka pozwala na zakup określonego wariantu ubezpieczenia nieruchomości, jak domów czy mieszkań. Umożliwiamy też bezpłatną rozmowę z konsultantem, która pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości odnośnie polisy mieszkaniowej. Jeżeli podjęcie decyzji wymaga dodatkowego zastanowienia, dane z otrzymanej kalkulacji w porównywarce można zapisać i przesłać na swój adres mailowy. Jest to doskonałe rozwiązanie, aby nie wypełniać kolejny raz formularza.

Krok 3.

Decyzja o zakupie polisy nieruchomości online nie wymaga ponownego uzupełniania danych na stronie ubezpieczyciela. Wystarczy postępować zgodnie z pojawiającymi się komunikatami. Można również skorzystać z pomocy konsultanta. Potwierdzenie zawarcia umowy przesyłane jest na adres mailowy oraz pocztą.

Zaledwie 5 minut wystarczy, aby dzięki naszej stronie zdecydować się na najbardziej optymalną polisę dla Twojego lokum.

* szczegóły oferty u naszego konsultanta pod numerem 71 722 80 00