Kontakt
 • Link4
 • AXA Ubezpieczenia
 • Aviva
 • Proama
 • PZU
 • Warta
 • You Can Drive

Generali

Generali logo
OC w GeneraliGeneraliCena ubezpieczenia OC w Generali2.38285250
OC + AC w GeneraliGeneraliCena ubezpieczenia OC + AC w Generali2.6144350
OC + AC + NNW w GeneraliGeneraliCena ubezpieczenia OC + AC + NNW w Generali2.4126950
OC + NNW w GeneraliGeneraliCena ubezpieczenia OC + NNW w Generali2.4060650

Generali w rankingu towarzystw

OC 2,38
OC + AC 2,61
OC + AC + NNW 2,41
OC + NNW 2,40

Kalkulator ubezpieczeń w Generali

Przy zakupie ubezpieczenia OC jednym z ważniejszych czynników decydujących o wyborze polisy jest jej cena. Jak szybko znaleźć ubezpieczyciela, który oferuje najtańsze ubezpieczenie? Skorzystaj z kalkulatora OC/AC Ubea.pl. Z jego pomocą sprawdzisz cenę ubezpieczenia w Generali oraz innych towarzystwach. Wybrane ubezpieczenie będziesz mógł zakupić od razu przez Internet. Możesz także zamówić rozmowę telefoniczną z ubezpieczycielem, jeśli chcesz się dopytać o więcej szczegółów.

 • Kliknij w jeden z poniższych przycisków, aby przejść do sprawdzenia ofert w kategorii: ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe, turystyczne lub na życie.
 • Kliknięcie w ikonę „Samochód” przeniesie Cię na stronę kalkulatora OC/AC, gdzie po wypełnieniu krótkiego formularza przekonasz się, kto zaproponuje Ci najtańsze OC oraz najlepsze AC.

SAMOCHÓD DOM TURYSTYCZNE ŻYCIE

Ubezpieczenia Generali

Grupa Generali jest trzecim międzynarodowym koncernem ubezpieczeniowym w Europie.

Historia Generali sięga bardzo odległych czasów. Pierwsze oddziały powstały w Polsce już w 1837 roku. Na przełomie tych wszystkich lat Generali prężnie się rozwija i w maju 2008 roku rozpoczyna sprzedaż ubezpieczeń w systemie Direct. Od tego czasu w ręce Generali co chwilę wpadają różnego rodzaju nagrody i wyróżnienia, m.in. pierwsze miejsce w rankingu przygotowanym przez „Rzeczpospolitą” na najlepszy OFE, które Generali zdobywa trzykrotnie.

Obecnie w skład Grupy Generali Polska wchodzą następujące spółki:

 • Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
 • Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
 • Generali Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.
 • Generali Finance Sp. z o.o.

Ubezpieczenie samochodowe Generali

Kierowcom kupującym ubezpieczenie OC w Generali dodatkowo proponowane jest, w cenie polisy, assistance wypadkowy oraz ubezpieczenie bagażu. Posiadanie ubezpieczenia OC w tym towarzystwie oznacza także zniżki na zakup kolejnych produktów.

Ubezpieczenie AC jest dostępne w formule All Risk, czyli chroniącej od następstw wszelkich zdarzeń. Osobom zawierającym pierwszą umowę AC Generali proponuje dodatkowo 15% zniżki.

W Generali dostępne są także takie polisy jak:

 • Assistance,
 • Auto Szyby
 • oraz NNW (w wariancie dla kierowcy oraz dla pasażera).

Ubezpieczenie mieszkania Generali

Włączone żelazko pozostawione bez kontroli, niezakręcony kurek w kranie, uderzenie pioruna – o wypadek w mieszkaniu nietrudno. Ubezpieczenie domu w formule All Risks zabezpieczy Cię przed wszelkimi zdarzeniami. Generali proponuje polisę w pakiecie Standardowym oraz Optymalnym (który można rozszerzyć np. o ubezpieczenie przed kradzieżą z włamaniem i rabunkiem czy stłuczeniem stałych elementów, jak szyby drzwiowe).

Do ubezpieczenia domu w Generali można dokupić OC w życiu prywatnym oraz ubezpieczenie rzeczy osobistych znajdujących się poza miejscem zamieszkania (pieniądze otrzymasz np. wtedy kiedy ktoś ukradnie Ci telefon, kiedy będziesz na zakupach).

Ubezpieczenie turystyczne Generali

Mimo że bezpłatna karta EKUZ cieszy się w Polsce niezmienną popularnością, to warto pamiętać, że nawet w krajach należących do Unii Europejskiej nie zapewni ona pełnej ochrony. Jeśli chcemy mieć pewność, że nie zapłacimy dodatkowo za leczenie w zagranicznym szpitalu lub że otrzymamy odszkodowanie za skradziony bagaż powinniśmy wykupić odpowiednią polisę podróżną.

Ubezpieczenie turystyczne w Generali oferuje kompleksową ochronę zarówno na wyjazd zagraniczny, jak i krajowy. Ubezpieczyciel ma także w swojej ofercie wariant polisy przygotowany specjalnie z myślą o turystach wypoczywających aktywnie oraz o osobach wyjeżdżających w podróż służbową.

Sprawdź warunki ubezpieczenia narciarskiego w Generali

OFE Generali

Przystąpienie do OFE Generali oznacza, że część składki emerytalnej trafia na indywidualne subkonto w ZUS, a część na rachunek w OFE. Pozwala to na oszczędzanie na emeryturę na dwa sposoby.

Generali OFE to wielokrotny zwycięzca prestiżowych rankingów Rzeczpospolitej, Gazety Wyborczej i KNF. Do Generali OFE można przystąpić online lub wysyłając pismo z wnioskiem o przystąpienie. Pamiętaj, że zawsze masz prawo do zmiany funduszu. Możesz także wskazać osobę, której mają zostać wypłacone środki uzbierane przez Ciebie w razie Twojej śmierci.

Kontakt z Generali

Budynek Marynarska Point
ul. Postępu 15B
02-676 Warszawa

Tel.: 913 913 913

Fax: (22) 543-08- 99

Strona internetowa: www.generali.pl

Generali Życie T.U. S.A.
NIP 521-28- 87-341

Generali T.U. S.A.
NIP 526-23- 49-108

Generali PTE S.A
NIP 521-29- 71-343

Generali Finance Sp. z o.o.
NIP 521-32- 45-366

Placówki i oddziały Generali