Generali

Kalkulator ubezpieczeń w Generali

Generali logo

Przy zakupie ubezpieczenia OC jednym z ważniejszych czynników decydujących o wyborze polisy jest jej cena. Jak szybko znaleźć ubezpieczyciela, który oferuje najtańsze ubezpieczenie? Skorzystaj z kalkulatora OC/AC Ubea.pl. Z jego pomocą sprawdzisz cenę ubezpieczenia w Generali oraz innych towarzystwach. Wybrane ubezpieczenie będziesz mógł zakupić od razu przez Internet. Możesz także zamówić rozmowę telefoniczną z ubezpieczycielem, jeśli chcesz się dopytać o więcej szczegółów.

Kliknij poniżej, aby przejść do kalkulatora OC / AC. Szybko sprawdzisz, jaką ofertę ma dla Ciebie Generali i kto zaproponuje Ci najtańsze OC oraz najlepsze AC.

Policz OC w Generali

Jeśli interesuje Cię inne ubezpieczenie, kliknij poniżej:

DOM TURYSTYCZNE ŻYCIE

Generali jest grupą finansowo-ubezpieczeniową działającą już od ponad 185 lat. Posiada miliony klientów na całym świecie. W Polsce Generali pojawiło się w 1999 r.

Działalność Generali skupia się na trzech obszarach: ochrona majątku i życia klientów indywidualnych, zarządzanie oszczędnościami emerytalnymi oraz ubezpieczenia korporacyjne.

Obecnie w Polsce działają 4 spółki Generali:

 • Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - sprzedaje ubezpieczenia majątkowe,
 • Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - sprzedaje ubezpieczenia osobowe,
 • Generali Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.,
 • Generali Finance Sp. z o.o.

Spis treści:

 1. Kalkulator OC/AC w Generali
 2. Generali OC AC: rabat -10%
 3. Kontakt z Generali
 4. Opinie o Generali
 5. Jak zgłosić szkodę w Generali?
 6. Wypowiedzenie OC w Generali
 7. Rezygnacja z OC w Generali
 8. Zgłoszenie sprzedaży samochodu w Generali
 9. Ubezpieczenie samochodu w Generali
 10. Ubezpieczenie turystyczne w Generali
 11. Ubezpieczenie domu i mieszkania w Generali
 12. Ubezpieczenie na życie

Kalkulator OC/AC w Generali

Wysokość składki ubezpieczenia OC oraz AC można policzyć na stronie Generali. Polisy tego towarzystwa można także kupić przy pomocy porównywarki ubezpieczeń Ubea.pl.

Pamiętaj, że aby poznać składkę OC proponowaną przez Generali, musisz podać PESEL oraz numer rejestracyjny pojazdu. Jeśli nie podasz tych danych, kalkulator Ubea.pl policzy dla Ciebie składki w innych towarzystwach.

Sprawdź, jak jest wyliczana cena OC w Generali

Generali OC AC: rabat -10%

Pragniesz się cieszyć ubezpieczeniem z dobrymi warunkami, ale jednocześnie nie chcesz przepłacać za OC? Skorzystaj z rabatu i zakup OC AC w Generali 10% taniej.

Jak załapać się na taki rabat -10%?

 • policz składkę OC AC na kalkulatorze Ubea.pl,
 • po wykonaniu kalkulacji zamów kontakt z naszym konsultantem.

Kontakt z Generali

Adres centrali

ul. Senatorska 18
00-082 Warszawa

Telefon

913 913 913
Telefon dostępny od pon. do pt. w godzinach 8:00 - 20:00

Mail

centrumklienta@generali.pl

Sprawdź, jakie są sposoby kontaktu z Generali

Opinie o Generali

Sprawdź, jakie opinie o Generali mają inne osoby.

Jak zgłosić szkodę w Generali?

Zgłoszenie szkody w Generali jest bardzo proste dzięki formularzom dostępnym na stronie internetowej ubezpieczyciela. Poinformować towarzystwo o zdarzeniu można także przy pomocy maila.

Wypowiedzenie OC w Generali

Nie musisz kupować OC zawsze w tym samym towarzystwie. Masz jednak obowiązek złożyć wypowiedzenie ubezpieczenia, jeśli nie chcesz przedłużać umowy na następny rok. Wypowiedzenie OC w Generali jest możliwe na różne sposoby.

Rezygnacja z OC w Generali

Wiele osób po kupnie auta korzystają z ubezpieczenia OC kupionego przez poprzedniego właściciela. Warto jednak pamiętać, że towarzystwo ubezpieczeniowe ma w takiej sytuacji prawo do rekalkulacji składki. Jeżeli okaże się, że Generali żąda bardzo dużej dopłaty, lepszym rozwiązaniem może być rezygnacja z OC i kupno polisy w innej firmie.

Zgłoszenie sprzedaży samochodu w Generali

Sprzedawca samochodu ma obowiązek w ciągu 14 dni zgłosić u ubezpieczyciela zbycie auta. W Generali można to zrobić przy pomocy internetowego formularza.

Sprawdź, jak najszybciej zgłosić sprzedaż auta w Generali

Ubezpieczenie samochodu w Generali

Ubezpieczenie OC w Generali

Mimo że warunki obowiązkowego ubezpieczenia OC samochodu są regulowane ustawą, to ubezpieczyciele próbują skusić klientów darmowymi dodatkami oferowanymi w ramach polisy. Generali w cenie OC zapewnia Assistance Standard oraz ubezpieczenie bagażu.

Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu OC w Generali

Ubezpieczenie AC w Generali

Odszkodowanie na naprawę samochodu po wypadku zagwarantuje jedynie ubezpieczenie AC. W Generali autocasco jest także dostępne w formule All Risk (od wszelkich ryzyk).

Ubezpieczenie NNW w Generali

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków jest dostępne w Generali w dwóch opcjach: NNW Kierowcy oraz NNW Pojazdu. Pierwsze z nich zapewnia ochronę kierowcy niezależnie od tego, jakie auto prowadzi. Drugie z nich gwarantuje świadczenie w razie wypadku dla kierowcy i pasażerów ubezpieczonego pojazdu.

Dowiedz się więcej o NNW w Generali

Ubezpieczenie Assistance w Generali

Ubezpieczenie Assistance dla auta w Generali można kupić na cały rok lub tylko na czas urlopu. Ubezpieczyciel zapewnia, że średni czas oczekiwania na pomoc po zdarzeniu to jedynie 30 minut.

Zielona Karta w Generali

Ten dokument, który przyda się osobom podróżującym w odległe zakątki Europy, jest w Generali wydawany bezpłatnie osobom posiadającym u nich OC. Wystarczy złożyć pisemny wniosek o Zieloną Kartę.

Bezpośrednia Likwidacja Szkód w Generali

Generali nie należy do systemu Bezpośredniej Likwidacji Szkód (BLS). Jeśli więc posiadasz OC w tym towarzystwie, a Twoje auto zostanie uszkodzone w kolizji spowodowanej przez inną osobę, musisz zgłosić szkodę do ubezpieczyciela sprawcy.

Sprawdź, którzy ubezpieczyciele są w systemie BLS

Ubezpieczenie autoszyby w Generali

Generali oferuje specjalne ubezpieczenie szyb na sumę do 6 000 zł. Jeśli jednocześnie posiadasz autocasco w tej firmie, zgłaszając szkodę na szybie, nie stracisz zniżek na AC w Generali.

Sprawdź dokładne warunki ubezpieczenia szyb w Generali

Ubezpieczenie turystyczne w Generali

Oprócz standardowych produktów dostępnych w ramach polisy turystycznej, takich jak ubezpieczenie kosztów leczenia czy assistance, Generali proponuje taże ubezpieczenie mieszkania od kradzieży na czas wyjazdu.

Dostępna jest także opcja Sport dostosowana do potrzeb osób prefujących bardziej aktywny wypoczynek.

Dowiedz się więcej na temat ubezpieczenia turystycznego Generali

Ubezpieczenie domu i mieszkania w Generali

Ubezpieczenie domu w Generali

W ramach ubezpieczenia domu, dostępnego także w formule All Risk, Generali proponuje assistance techniczny oraz rowerowy.

Ubezpieczenie mieszkania w Generali

Nie każdą awarię w mieszkaniu można szybko naprawić. Dlatego właśnie w ramach ubezpieczenia nieruchomości Generali proponuje lokal zastępczy przez okres nawet 8 miesięcy.

Sprawdź warunki ubezpieczenia mieszkania i domu w Generali

Ubezpieczenie budowy w Generali

Dopiero powstający budynek także jest zagrożony awarią lub kradzieżą. Dlatego Generali oferuje ubezpieczenie nieruchomości w budowie. A kiedy dom już powstanie, ochrona płynnie zmieni się w ubezpieczenie gotowego budynku.

Ubezpieczenie domku letniskowego w Generali

Coraz więcej Polaków posiada domki letniskowe położone w atrakcyjnej okolicy. Generali umożliwia więc także zakup ubezpieczenia takiego domku.

Ubezpieczenie na życie

Generali oferuje różnorodne pakiety ubezpieczeń na życie. Każdy klient wybierze spośród nich coś pasującego do jego potrzeb. Dostępne są następujące możliwości:

 • ProFamilia – to zabezpieczenie dla najbliższych na wypadek Twojej śmierci. Oprócz podstawowej umowy zapewniającej wypłatę pieniędzy w razie śmierci do wyboru masz aż 22 umowy dodatkowe.
 • Generali, z myślą o życiu – zabezpiecza najbliższych na wypadek Twojej śmierci, choroby, wypadku, niezdolności do pracy.
 • Generali, z myślą o dziecku – zapewnia wypłatę pieniędzy na start dziecka w dorosłość. Ten pakiet pomoże także w przypadku choroby dziecka.
 • Generali, z myślą o NNW – to ubezpieczenie NNW zapewniające finansowe wsparcie w razie nieprzewidzianych zdarzeń. Można je rozszerzyć m.in. o ochronę w trakcie uprawiania sportów wysokiego ryzyka.
 • Generali, z myślą o NNW. Pakiet dla Dziecka – ubezpieczenie NNW dedykowane dla dziecka. Jeśli nie chcesz opierać się tylko na grupowym ubezpieczeniu szkolnym zapewniającym zwykle bardzo małą wypłatę, dokup taką polisę.

Placówki i oddziały Generali