Opinie o Generali

Wątki

1 post
2019-08-23 17:05

Likwidacja Szkody

W maju zostalem zalany i zglosilem szkode do Generali i proces obslugi to deamat. Sprawa likwidowana pod numerem 2001008799. Pierwotnie otrzymalem odmowe ze niby polisa sie rozwiazala zlozylem odwolanie i nic nie dalo choc zupelnie nie mieli racji wiec napisalem do Rzecznika. Okazalo sie ze mam racje polisa zostala przywrocona W miedzyczasie zalalo mo tez kuchnie. Za zalanie kuchnindostalem 1100 zl ok 10 m2 prosze sobie wyobrazic ze taka sama kwota przyznana zostala za zalanie pokoju ponad 25 m2 z sufitem likwidacja trwa trwa juz 3 miesiac masakra. Odradzam ta firme A pani likwidator Krzesaj Anna wykazuje sie totalnym brakiem wiedzy. Odradzam
3 posty
2017-01-18 00:08

Generali to oszuści

Absolutnie nikomu nie polecam tej firmy. Nie odpowiadają mimo zapisów w polisie za przyczyny szkody, a z łaski bez porozumienia wypłacają jak już symboliczne odszkodowania. Ja już nigdy nie skorzystam z usług. O czasie nawet nie wspomnę! Mój nr spawy: 3000024785_1
3 posty
2016-10-12 20:08

Generali to oszuści

Jeżeli uważa Pan, że należy się Panu większe odszkodowanie, radzimy napisać odwołanie do Generali (tu nieco wskazówek jak to zrobić: https://ubea.pl/odszkodowanie/), a jeśli to nie pomoże poprosić o interwencję Rzecznika Finansowego.
4 posty
2016-06-09 10:57

Odmowa wypłaty doszkodowania po poważnym wypadku komunikacyjnym.

Generali jest towarzystwem mającym najwyższy odsetek spraw skierowanych do rzecznika finansowego w przeliczeniu na ubezpieczonego. Taki widocznie mają styl prowadzenia biznesu i mam nadzieję, że prędzej czy później się to na nich zemści. Też walczyłem z tym towarzystwem za pośrednictwem rzecznika - zwykłe odwołanie niewiele pomogło, ale w końcu otrzymałem to co moim zdaniem otrzymać powinienem. Polecam bronienie swoich racji i odradzam kolejne korzystanie z usług tego towarzystwa.
1 post
2016-03-26 11:21

Odmawiają stosowania ustawy o rozpatrywaniu reklamacji przez podmioty rynku finansowego - mają gdzieś określone tam terminy

Szybko i sprawnie reklamacja szkody przebiega tylko w reklamie. Sposób postępowania towarzystwa zdecydowanie poniżej jakichkolwiek standardów. Usiłuję zlikwidować szkodę z dnia 8 lipca. Przez dni nikt na infolinii nie potrafił mnie poinformować jaki numer został nadany szkodzie. Na decyzję ubezpieczeniową I Instancji czekałam 45 dni. Na decyzję po odwołaniu 78 dni! Pomimo faktu, że obowiązuje ustawa o rozpatrywaniu reklamacji przez podmioty rynku finansowego, która nakazuje uwzględnienie reklamacji w przypadku nie rozpatrzenia jej w terminie 30 dni Generali odmawia wypłaty odszkodowania twierdząc, że nie ma obowiązku stosować ustawy. Na nic interwencje Rzecznika Finansowego. Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tej firmy.
2 posty
2016-02-26 19:06

szukaja naiwnych do płacenia

Mam zupełnie inne doświadczenia. Jak mi zalało mieszkanie to pomoc dostałam na drugi dzień, a załątwianie papierków i kasy trwało może tydzień. Pan konsultant mega miły. dzwonił, pytał czy się ogarneliśmy ze wszytskim. Pomagał uzbierac dokumenty .
1 post
2016-01-25 13:18

Ubezpieczenie majątku

Generali, z myślą o firmie to kompleksowa ochrona mojej firmy, a w ramach jednej polisy dostałam ochronę całego majątku i działań związanych z prowadzeniem firmy. Bardzo sobie chwalę ten produkt, bo mam nawet ubezpieczenie NNW swoich pracowników.