Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Jak wyliczane są ceny ubezpieczeń OC w Generali?

Ostatnia aktualizacja: 2021-09-17

Ubezpieczenie samochodu, mieszkania, turystyczne – wszystkie te polisy możesz kupić w Generali online, korzystając z internetowego kalkulatora. Jakich danych potrzebujesz, by zakupić w ten sposób OC?

Generali jest obecne na rynku ubezpieczeń od wielu lat. Nie przeszkadza to jednak firmie w podążaniu za nowymi trendami. Ubezpieczyciel umożliwia zakup polisy OC online, a także współpracuje z internetowymi porównywarkami.

Spis treści:

  1. Kalkulator OC Generali
  2. Generali w porównywarce ubezpieczeń Ubea.pl
  3. Czy opłaca się kupować OC w Generali?

Kalkulator OC Generali

Wyszukiwarka OC Składkę ubezpieczenia OC w Generali oraz AC możesz policzyć na stronie ubezpieczyciela przy pomocy udostępnionego kalkulatora. Pamiętaj, że Generali od razu wymaga podania numeru rejestracyjnego auta oraz PESEL-u właściciela. Bez tych danych nie poznasz nawet orientacyjnej składki.

Korzystanie z kalkulatora OC Generali ma jednak pewną wadę. Po wypełnieniu formularza poznasz wysokość składki w tym towarzystwie, ale nie będziesz wiedział, co proponują Ci inni ubezpieczyciele. Nie będziesz więc w stanie stwierdzić, czy propozycja Generali jest dla Ciebie atrakcyjna.

Zobacz, jak najszybciej skontaktować się z Generali

Generali w porównywarce ubezpieczeń Ubea.pl

Lepszym rozwiązaniem jest zatem skorzystanie z porównywarki ubezpieczeń Ubea.pl. Generali jest jednym z ubezpieczycieli dostępnych w tym kalkulatorze. W formularzu znajdziesz także pytania o PESEL oraz numer rejestracyjny. Jeśli chcesz poznać składkę proponowaną przez Generali, musisz podać te informacje. Jeżeli zdecydujesz się nie odpowiadać na te pytania, wyświetlimy jedynie ceny oferowane przez te towarzystwa, które nie wymagają tych danych.

Jeżeli wyliczysz składkę OC w Generali i okaże się, że jest ona dla Ciebie atrakcyjna, będziesz mógł przejść bezpośrednio z tabeli wynikowej porównywarki na stronę ubezpieczyciela i dokończyć zakup polisy. Jej potwierdzenie otrzymasz na maila.

Sprawdź, jak wypowiedzieć OC w Generali

Czy opłaca się kupować OC w Generali?

Rankingi najtańszych ubezpieczeń samochodu przygotowywane przez Ubea.pl pokazują, że Generali nie należy zazwyczaj do firm konkurencyjnych pod względem ceny. Pamiętaj jednak, że składka OC jest wyliczana indywidualnie dla każdego kierowcy. Możliwe że akurat dla Ciebie Generali będzie miał bardzo atrakcyjną propozycję.

Sprawdź warunki ubezpieczeń samochodu w Generali

Tagi:

Komentarze