Link4

Kalkulator ubezpieczeń w Link4

Link4 logo

Dzięki kalkulatorowi ubezpieczeń OC/AC Ubea.pl szybko sprawdzisz ceny polis oferowane przez Link4. Po wypełnieniu formularza możesz od razu zakupić ubezpieczenie przez Internet, zadzwonić do Link4 lub zamówić kontakt telefoniczny z konsultantem ubezpieczyciela. Kupienie ubezpieczenia Link4 online jest opcją najszybszą i najtańszą. Kierowcom kupującym ubezpieczenie OC lub pakiet OC/AC przez Internet Link4 proponuje bowiem obniżkę składki o 7%.

Kliknij poniżej, aby przejść do kalkulatora OC / AC. Szybko sprawdzisz, jaką ofertę ma dla Ciebie Link4 i kto zaproponuje Ci najtańsze OC oraz najlepsze AC.

Policz OC w Link4

Jeśli interesuje Cię inne ubezpieczenie, kliknij poniżej:

DOM TURYSTYCZNE ŻYCIE

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA działa na polskim rynku od stycznia 2003 roku. Jako pierwsza firma ubezpieczeniowa w Polsce sprzedawała ubezpieczenia komunikacyjne w modelu direct, czyli przez telefon i internet.

Na początku działalności Link4 oferował wyłącznie ubezpieczenia samochodu. Obecnie proponuje także polisy mieszkaniowe i turystyczne.

Od 2009 r. Link4 należało do RSA - ubezpieczyciela działającego w 130 krajach na świecie i obsługującego ponad 20 milionów klientów. Dzięki temu ubezpieczyciel mógł rozwinąć standard obsługi, a także udoskonalić swoje produkty. Od 2014 r. Link4 należy do Grupy PZU.

Spis treści:

 1. Kalkulator OC w Link4
 2. Link4 OC AC: rabat -10%
 3. Kontakt z Link4
 4. Opinie o Link4
 5. Zgłoszenie szkody w Link4
 6. Wypowiedzenie OC w Link4
 7. Rezygnacja z OC w Link4
 8. Zgłoszenie sprzedaży samochodu i zwrot składki w Link4
 9. Ubezpieczenia samochodu w Link4
 10. Ubezpieczenia turystyczne Link4
 11. Ubezpieczenia domu i mieszkania Link4
 12. Ubezpieczenie na życie Link4

Kalkulator OC w Link4

Link4 jest firmą nastawioną na internetową sprzedaż ubezpieczeń. Osoby kupujące u nich polisę online otrzymują dodatkowy rabat -7%. Składkę OC, AC oraz NNW w Link4 możesz policzyć, korzystając z kalkulatora ubezpieczeń Ubea.pl. W tym samym miejscu poznasz także propozycje polis innych towarzystw.

Dowiedz się więcej o tym, jak policzyć cenę OC w Link4

Link4 OC AC: rabat -10%

Nie chcesz przepłacać za ubezpieczenie samochodu? Skorzystaj z rabatu 10% na polisy OC i AC w Link4.

Jak otrzymać taki rabat -10%?

 • wykonaj kalkulację na kalkulatorze Ubea.pl,
 • po wyliczeniu składki zamów kontakt z naszym konsultantem

Kontakt z Link4

Adres centrali

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna
ul. Postępu 15
02-676 Warszawa

Telefon

Dla nowych klientów:
(22) 444 44 23

Telefon czynny:

 • pon. - pt.: 8:00 - 21:00
 • sob.: 9:00 - 17:00

Dla klientów Link4:
(22) 444 44 44

Telefon czynny:

 • pon. - pt.: 8:00 - 20:00
 • sob.: 9:00 - 16:00

Mail

bok@link4.pl

W tytule maila należy wpisać numer polisy Link4.

Sprawdź najszybszy sposób kontaktu z Link4

Opinie o Link4

Sprawdź opinie o Link4 na naszym forum.

Zgłoszenie szkody w Link4

Szkodę w Link4 najłatwiej zgłosić telefonicznie lub za pośrednictwem jednego z formularzy internetowych. Nie czekaj z tym! Pamiętaj, że nawet jeżeli nie masz uzbieranych wszystkich potrzebnych dokumentów, możesz zgłosić szkodę, a potem dosłać wymagane informacje.

Dowiedz się więcej o zgłoszeniu szkody w Link4

Wypowiedzenie OC w Link4

Jeżeli znalazłeś tańsze OC w innym towarzystwie, nie wahaj się zmienić ubezpieczyciela. Wypowiedzenie OC w Link4 jest bardzo proste - wystarczy wypełnić przygotowany przez firmę internetowy formularz wypowiedzenia.

Rezygnacja z OC w Link4

Kupując samochód, przejmujesz także polisę OC poprzedniego właściciela. Pamiętaj jednak, że ubezpieczyciel ma prawo do rekalkulacji składki, jeżeli masz np. gorszą historię ubezpieczeniową. Dlatego też obecne prawo pozwala nowemu właścicielowi zrezygnować z OC w dowolnym momencie. W Link4 załatwisz to przez Internet.

Zgłoszenie sprzedaży samochodu i zwrot składki w Link4

Po sprzedaży samochodu masz 14 dni na poinformowanie ubezpieczyciela, że auto ma nowego właściciela. Link4 przygotował specjalny formularz internetowy służący do zgłoszenia sprzedaży samochodu. Wystarczy dołączyć do niego skan umowy z nabywcą. Online złożysz także wniosek o zwrot niewykorzystanej składki z Link4.

Ubezpieczenia samochodu w Link4

Ubezpieczenia OC Link4

Każdy samochód zarejestrowany w Polsce musi posiadać ubezpieczenie OC. Ma ono uchronić kierowcę od finansowych konsekwencji spowodowania wypadku. W ramach pakietu OC Link4 proponuje, oprócz standardowej polisy OC, także Program Pomocy.

Obejmuje on między innymi:

 • samochód zastępczy na 3 dni dla sprawcy wypadku,
 • wymianę uszkodzonego koła na miejscu zdarzenia (jeśli w samochodzie jest koło zapasowe) lub holowanie do najbliższego warsztatu, gdzie naprawa będzie możliwa,
 • usprawnienie pojazdu na miejscu zdarzenia lub holowanie do 100 km,
 • pomoc informacyjną.

Ubezpieczenie krótkoterminowe OC w Link4

Jeżeli chcesz kupić OC dla auta, które właśnie sprowadziłeś z zagranicy i jeszcze nie zarejestrowałeś w Polsce lub też jesteś właścicielem komisu, powinieneś zainteresować się ubezpieczeniem krótkoterminowym od Link4. Taka polisa trwa jedynie 30 dni i nie trzeba jej wypowiadać.

Ubezpieczenie AC Link4

Ubezpieczenie AC w Link4 zapewnia ochronę Twojego samochodu w razie uszkodzenia lub kradzieży. W ramach polisy AC Link4 proponuje stałą sumę polisy dla nowego pojazdu, a także ubezpieczenie bagażu podręcznego od zniszczenia i kradzieży.

Osoby, które nie są zainteresowane pełnym AC, mogą wybrać tańsze Smart Casco. Chroni ono tylko przed określonymi zdarzeniami (np. przed kradzieżą).

Ubezpieczenie NWW Link4

Ubezpieczenie NNW zapewnia finansowe wsparcie w razie śmierci ubezpieczonego lub uszczerbku na zdrowiu będących wynikiem nieszczęśliwego wypadku. W Link4 ta polisa jest dostępna w pakiecie z ubezpieczeniem OC lub AC.

Sprawdź warunki ubezpieczenia NNW w Link4

Ubezpieczenie Auto Assistance Link4

Ubezpieczenie Auto Assistance w Link4 zapewni pomoc od razu po zdarzeniu, niezależnie od tego czy auto zostało unieruchomione w wyniku awarii, wypadku czy jeszcze innych kłopotów. Polisa, dostępna w trzech wariantach, działa w prawie całej Europie.

Zielona Karta w Link4

Link4 jest dobrym wyborem dla miłośników podróży. Do każdej polisy OC ubezpieczyciele oferuje bowiem gratis Zieloną Kartę.

Bezpośrednia Likwidacja Szkód w Link4

W październiku 2020 r. Link4 przystąpił do systemu Bezpośredniej Likwidacji Szkód - BLS. Jeśli więc masz OC w Link4, a inny kierowca spowoduje kolizję, w której Twoje auto zostanie uszkodzone, możesz zgłosić sprawę do Link4. Twój ubezpieczyciel wypłaci Ci pieniądze, a następnie sam skontaktuje się z towarzystwem ubezpieczeniowym sprawcy, by otrzymać zwrot wypłaconego świadczenia.

Ubezpieczenie Szyb Link4

Ubezpieczenie szyb chroni je na okoliczność ich uszkodzenia lub zniszczenia w wyniku wypadku. Link4 zapewnia pokrycie kosztów naprawy lub wymiany szyby w jednym z wartsztatów sieci NordGlass.

Ubezpieczenie Szyby 24 w Link4 można kupić z polisą OC lub pakietem OC/AC.

Ubezpieczenie Kluczyki Plus Link4

Utrata kluczyków czy dokumentów auta zawsze wywołuje wiele stresu i zmartwień. W związku z tym Link4 proponuje rozszerzenie polis OC lub AC o ubezpieczenie Kluczyki Plus. Zapewnia ono pokrycie kosztu skradzionych kluczyków, tablic oraz dowodu rejestracyjnego. Ewentualna wypłata odszkodowania nie wpływa na zniżki uzbierane na OC lub AC.

Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu Kluczyki Plus w Link4

Ubezpieczenia turystyczne Link4

W ramach ubezpieczenia turystycznego Link4 szybko, sprawnie i tanio zapewni Ci ochronę oraz pomoc, jeśli wybierasz się w podróż zagraniczną i krajową. Ubezpieczenie w podróży możesz uzyskać w Link 4 wygodnie i bez zbędnych formalności. Do ubezpieczenia turystycznego Klienci Link4 mogą dokupić jeszcze krótkoterminowe ubezpieczenie Assistance dla swojego samochodu.

Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu narciarskim w Link4 gwarantującym pełną ochronę na stoku.

Ubezpieczenia domu i mieszkania Link4

Ubezpieczenie domu Link4

Ubezpieczenie domu w Link4 jest oferowane w formule All risk. Oznacza to, że polisa chroni od wszystkich zdarzeń oprócz tych przypadków, które zostały wyłączone z odpowiedzialności ubezpieczyciela.

Ubezpieczenie mieszkania Link4

Do ubezpieczenia chroniącego od pożaru i innych zdarzeń losowych, Link4 dodaje także polisę Assistance domowy. Zapewnia ona pomoc fachowców w razie awarii.

Ubezpieczenie domu w budowie w Link4

Ubezpieczenie nieruchomości w Link4 można wykupić także dla domu, który jest dopiero w budowie. Nigdy przecież nie wiadomo, kiedy dojdzie do szkody.

Ubezpieczenie na życie Link4

Link4 nie sprzedaje ubezpieczeń na życie. Jeśli jesteś zainteresowany taką polisą, przeglądnij oferty ubezpieczeń na życie innych firm.