Kontakt
 • Link4
 • AXA Ubezpieczenia
 • Aviva
 • Proama
 • PZU
 • Warta
 • You Can Drive

Link4

Link4 logo
OC w Link4Link4Cena ubezpieczenia OC w Link43.771761250
OC + AC w Link4Link4Cena ubezpieczenia OC + AC w Link44.18362950
OC + AC + NNW w Link4Link4Cena ubezpieczenia OC + AC + NNW w Link43.79180950
OC + NNW w Link4Link4Cena ubezpieczenia OC + NNW w Link43.61267050

Link4 w rankingu towarzystw

OC 3,77
OC + AC 4,18
OC + AC + NNW 3,79
OC + NNW 3,61

Kalkulator ubezpieczeń w Link4

Dzięki kalkulatorowi ubezpieczeń OC/AC Ubea.pl szybko sprawdzisz ceny polis oferowane przez Link4. Po wypełnieniu formularza możesz od razu zakupić ubezpieczenie przez Internet, zadzwonić do Link4 lub zamówić kontakt telefoniczny z konsultantem ubezpieczyciela. Kupienie ubezpieczenia Link4 online jest opcją najszybszą i najtańszą. Kierowcom kupującym ubezpieczenie OC lub pakiet OC/AC przez Internet Link4 proponuje bowiem obniżkę składki o 7%.

 • Kliknij w jeden z poniższych przycisków, aby sprawdzić oferty polis komunikacyjnych, mieszkaniowych, turystycznych i na życie największych ubezpieczycieli.
 • Po kliknięciu w ikonę „Samochód” zostaniesz przeniesiony na stronę kalkulatora OC/AC, gdzie wystarczy wypełnić krótki formularz, aby przekonać się, kto zaproponuje Ci najtańsze OC oraz najlepsze AC.

SAMOCHÓD DOM TURYSTYCZNE ŻYCIE

Ubezpieczenia Link4

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA działa na polskim rynku od stycznia 2003 roku. Pierwsza firma ubezpieczeniowa w Polsce oferująca ubezpieczenia komunikacyjne typu direct - nowoczesny i wygodny sposób ubezpieczenia samochodu przez telefon i Internet.

Oferta ubezpieczyciela i podejście do obsługi klientów spotkały się z uznaniem i zainteresowaniem polskich kierowców, co dało szerokie perspektywy rozwoju Link4. Na początku działalności oferta firmy dotyczyła wyłącznie ubezpieczeń samochodu, dziś obejmuje również ubezpieczenia mieszkania i podróży. Od 15 czerwca 2009 roku Link4 należało w całości do RSA – wiodącego ubezpieczyciela działającego w 130 krajach na całym świecie i 20 milionów zadowolonych klientów. Link4 w związku z tym, że jest częścią RSA, systematycznie dostosowało standardy obsługi klienta do tych obowiązujących w grupie na całym świecie. Czerpiąc z 300-letniego doświadczenia i globalnej siły RSA – Link4 doskonaliło swoje produkty i usługi aby zapewnić klientom nowy, światowy standard ubezpieczenia. Od kwietnia 2014 nowym właścicielem Link4 jest PZU S.A.

Ubezpieczenia komunikacyjne Link4

Towarzystwo oferuje bardzo ciekawe produkty w ramach ubezpieczeń samochodowych: Link4 OC, AC, pakiet OC i AC, Smart Casco, Szyby 24, ubezpieczenie NNW, Auto Assistance 24, ubezpieczenie od kradzieży, Zielona Karta, Samochód zabytkowy oraz atrakcyjne ubezpieczenia motocyklu.

Ubezpieczenia OC Link4

Każdy samochód zarejestrowany w Polsce musi posiadać ubezpieczenie OC. Ma ono uchronić kierowcę od finansowych konsekwencji spowodowania wypadku. W ramach pakietu OC Link4 proponuje, oprócz standardowej polisy OC, także Program Pomocy.

Obejmuje on między innymi:

 • samochód zastępczy na 3 dni dla sprawcy wypadku,
 • wymianę uszkodzonego koła na miejscu zdarzenia (jeśli w samochodzie jest koło zapasowe) lub holowanie do najbliższego warsztatu, gdzie naprawa będzie możliwa,
 • usprawnienie pojazdu na miejscu zdarzenia lub holowanie do 100 km,
 • pomoc informacyjną.

Dodatkowo Link4 do każdej polisy OC oferuje gratis Zieloną Kartę.

Ubezpieczenie AC Link4

Ubezpieczenie AC zapewnia ochronę Twojego samochodu w razie uszkodzenia lub kradzieży. Niezależnie od tego, czy szkoda będzie spowodowana wichurą czy wypadkiem, którego Ty będziesz sprawcą, otrzymasz pieniądze na naprawę swojego auta. Link4 pozwala ubezpieczyć pojazdy w wieku nawet do 15 lat.

W ramach ubezpieczenia AC Link4 proponuje stałą sumę polisy dla nowego pojazdu, a także ubezpieczenie bagażu podręcznego od zniszczenia i kradzieży.

Najkorzystniejszą opcją jest zakup AC w pakiecie z OC. Natomiast osoby, które nie są zainteresowane pełnym AC, mogą zainteresować się tańszym Smart Casco. Chroni ono tylko przed określonymi zdarzeniami (np. kradzieżą lub szkodą będącą wynikiem działania żywiołów).

Ubezpieczenie NWW Link4

Ubezpieczenie NNW zapewnia z kolei finansowe wsparcie w razie śmierci ubezpieczonego lub uszczerbku na zdrowiu będących wynikiem nieszczęśliwego wypadku. NNW chroni zarówno kierowcę, jak i jego pasażerów. W Link4 NNW jest oferowane razem z ubezpieczeniem OC lub AC.

W przypadku polisy NNW kwota odszkodowania zależy od ustalonego procentu uszczerbku na zdrowiu oraz sumy ubezpieczenia. Wyższa suma polisy (a w Link4 decyzję o jej wysokości podejmuje osoba ubezpieczająca się) oznacza oczywiście, że w razie ewentualnego zdarzenia otrzymamy większe odszkodowanie.

Ubezpieczenie Szyb Link4

Ubezpieczenie szyb chroni je na okoliczność ich uszkodzenia lub zniszczenia w wyniku wypadku. Link4 zapewnia pokrycie kosztów naprawy lub wymiany szyby w jednym z wartsztatów sieci NordGlass. Link4 pokryje także koszty parkingu do 48 h, jeśli natychmiastowa naprawa nie jest możliwa.

Ubezpieczenie Szyby 24 można kupić z polisą OC lub pakietem OC/AC. Co ważne, jeśli zgłosimy szkodę na szybie, posiadając jednocześnie polisę AC, to nie stracimy uzbieranych zniżek, pod warunkiem że w następnym roku przedłużymy umowę w Link4.

Ubezpieczenie Kluczyki Plus Link4

Utrata kluczyków czy dokumentów auta zawsze wywołuje wiele stresu i zmartwień. W związku z tym Link4 proponuje rozszerzenie polis OC lub AC o ubezpieczenie Kluczyki Plus. Zapewnia ono pokrycie kosztu skradzionych kluczyków, tablic oraz dowodu rejestracyjnego. Ewentualna wypłata odszkodowania nie wpływa na zniżki uzbierane na OC lub AC

W przypadku utraty dowodu rejestracyjnego pieniądze są wypłacane nawet wtedy, jeśli doszło do niej w wyniku zgubienia dokumentu.

Ubezpieczenie działa na terenie Polski. Warto jednak pamiętać, że jeśli nie chce się stracić szansy na otrzymanie odszkodowania, o fakcie kradzieży ubezpieczonego przedmiotu lub zgubienia dowodu rejestracyjnego należy od razu powiadomić policję.

Szczegóły oferty ubezpieczeń komunikacyjnych:

Ubezpieczenia mieszkaniowe Link4

Link 4 pozwala na zabezpieczenie mieszkania i domu. Ubezpieczenie mieszkania Link4 może być dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości Klientów.

Ubezpieczenia turystyczne Link4

W ramach ubezpieczenia turystycznego Link 4 szybko, sprawnie i tanio zapewni Ci ochronę oraz pomoc, jeśli wybierasz się w podróż zagraniczną i krajową. Ubezpieczenie w podróży możesz uzyskać w Link 4 wygodnie i bez zbędnych formalności. Do ubezpieczenia turystycznego Klienci Link4 mogą dokupić jeszcze krótkoterminowe ubezpieczenie Assistance dla swojego samochodu

Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu narciarskim w Link4 gwarantującym pełną ochronę na stoku.

Ubezpieczenia dla firm Link4

Auto Firmowe 24 to propozycja dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób leasingujących samochód firmowy. Produkt obejmuje ubezpieczenia OC, AC, NNW, Auto Assistance oraz Kluczyki Plus. Pakiet pozwala ze spokojem wyjechać w trasę, ponieważ daje pełną ochronę w razie wypadku lub kradzieży oraz zapewnia szybką pomoc w każdej kryzysowej sytuacji.

Jak zgłosić szkodę w Link4?

W Link4 szkodę możesz zgłosić:

 • telefonicznie: pod numerem tel. 22 444 44 44
 • przez Internet: wypełniając odpowiedni formularz dostępny na stronie Link4

W przypadku szkody samochodowej najlepiej zgłosić ją telefonicznie jeszcze na miejscu zdarzenia. Konsultant nie tylko zarejestruje wtedy szkodę, lecz także ustali, czy powinna zostać wysłana do Ciebie pomoc.

Jeżeli jest się uczestnikiem stłuczki i zadzwonienie z miejsca zdarzenia nie jest możliwe, powinno się zgłosić szkodę w ciągu 24 godzin.

W ciągu 2 dni od zgłoszenia szkody z poszkodowanym powinien skontaktować się rzeczoznawca, który ustali termin oględzin. To właśnie na podstawie jego raportu Link4 sporządzi kalkulację kosztów naprawy.

Kontakt z Link4

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA
ul. Postępu 15
02-676 Warszawa
Tel.: (22) 444 44 44

Strona internetowa: www.link4.pl

Infolinia Link4

Tel.: 22 444 44 44

Nr fax oraz adres e-mail dla Klientów LINK4:

Fax: (0 prefix 22) 444 44 48

e-mail:

Informacje rejestrowe Link4

zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy;

Nr KRS 0000142452;

NIP 526-26-72-654;

Kontakt z Biurem Zarządu Link4

Tel.: (0 prefix 22) 444 46 00

e-mail:

wysokość kapitału zakładowego: 111.354.655,00 PLN., kapitał wpłacony w całości.