Strona główna  |  Wiadomości  |  Jak liczone są ceny ubezpieczeń OC w Link4?

Jak liczone są ceny ubezpieczeń OC w Link4?

Data aktualizacji: 2021-09-15
Link4 był pierwszym ubezpieczycielem oferującym polskim kierowcom polisy OC przez Internet. Do dzisiaj zakup ubezpieczenia online w tej firmie nie stanowi żadnego problemu. Sprawdź, jak działa kalkulator OC w Link4.

Link4 od samego początku istnienia w Polsce sprzedawał ubezpieczenia komunikacyjne w modelu direct, czyli przez telefon lub Internet. Obecnie online można kupić w tej firmie także polisy mieszkaniowe i turystyczne.

Spis treści:

  1. Kalkulator OC Link4
  2. Porównanie ofert w kalkulatorze OC
  3. Jak działa porównywarka ubezpieczeń Ubea.pl

Kalkulator OC Link4

Kalkulator OC w Internecie Składkę ubezpieczenia OC można policzyć bezpośrednio na stronie Link4. Po wprowadzeniu danych otrzymasz ofertę składki. Jeśli będzie ona dla Ciebie atrakcyjna, możesz od razu zakupić polisę przez Internet.

Korzystając jedynie z kalkulatora OC Link4, nie wiesz jednak, jakie oferty ubezpieczeń mają inne towarzystwa. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest policzenie składki w porównywarce OC Ubea.pl. Wypełnienie formularza dostępnego na tej stronie pozwoli bowiem od razu poznać ceny OC w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych, w tym w Link4.

Porównanie ofert w kalkulatorze OC

W przypadku OC o wyborze konkretnej firmy powinna zadecydować przede wszystkim cena polisy. Warunki obowiązkowego ubezpieczenia dla kierowców są bowiem wszędzie takie same.

Jeżeli jednak dwie firmy proponują Ci OC w bardzo zbliżonej cenie, zwróć uwagę także na darmowe dodatki oferowane w ramach polisy. Dla przykładu Link4 do każdego ubezpieczenia dodaje Program Pomocy oferujący m.in.:

  • samochód zastępczy na maks. 3 dni w przypadku kradzieży lub wtedy kiedy spowodujesz wypadek,
  • pomoc drogową w przypadku unieruchomienia pojazdu na skutek wypadku,
  • Assistance Opony.

Sprawdź, jakie darmowe dodatki proponują inni ubezpieczyciele

Jak działa porównywarka ubezpieczeń Ubea.pl

Do wyliczenia składki będziesz potrzebował dane, które znajdziesz w dowodzie rejestracynym auta oraz prawie jazdy kierowcy. Pamiętaj, że tylko rzetelne i zgodne z prawdą wypełnienie formularza gwarantuje, że wyświetli Ci się rzeczywista składka.

Jeśli wyliczysz składkę OC w kalkulatorze Ubea.pl i stwierdzisz, że propozycja Link4 jest dla Ciebie faktycznie atrakcyjna, możesz:

  • przejść na stronę Link4 i przez Internet dokończyć zakup ubezpieczenia (pamiętaj, że Link4 oferuje rabat 7% za kupno polisy online),
  • zadzwonić do konsultanta Link4 i kupić polisę przez telefon,
  • zamówić kontakt z przedstawicielem Link4. Doradca oddzwoni w wybranym przez Ciebie terminie.

W przypadku zakupu online potwierdzenie zawarcia polisy otrzymasz na maila. Wydrukuj je, aby w razie kontroli policyjnej móc udowodnić, że masz OC.

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2021-01-18

Beesafe – nowy kalkulator ubezpieczeniowy. Opinie, zalety, wady

Beesafe to nowa marka ubezpieczeniowa na polskim rynku oferująca polisy komunikacyjne. Sprawdzamy, jakie są jej zalety i wady oraz jak kupić ubezpieczenie, wypowiedzieć OC i zgłosić szkodę w Beesafe.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2019-03-22

Czy można zrezygnować z ubezpieczenia OC przed wejściem polisy w życie?

Kupiłeś ubezpieczenie OC, ale dzień później zorientowałeś się, że inne towarzystwo ma dla Ciebie lepszą ofertę? Sprawdź, czy możesz zrezygnować z ubezpieczenia, jeśli OC jeszcze nie weszło w życie.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2021-09-14

Jak liczone są ceny ubezpieczeń OC w MTU24?

MTU24 obiecuje prostą sprzedaż polis przez Internet. Sprawdzamy, czy ich kalkulator OC spełnia tę obietnicę.

Czytaj więcej
Komentarze