Strona główna  |  Wiadomości  |  Jak liczone są ceny ubezpieczeń OC w MTU24?

Jak liczone są ceny ubezpieczeń OC w MTU24?

Data aktualizacji: 2021-09-14
MTU24 obiecuje prostą sprzedaż polis przez Internet. Sprawdzamy, czy ich kalkulator OC spełnia tę obietnicę.

Spis treści:

  1. Kalkulator OC w MTU24
  2. Porównanie oferty ubezpieczenia OC w MTU24 i innych towarzystw
  3. Jak skorzystać z porównywarki OC Ubea.pl?
  4. Czy opłaca się kupować OC w MTU24?

Kalkulator OC w MTU24

Kalkulator OC Na stronie MTU24 znajdują się aż trzy kalkulatory służące do obliczenia składek ubezpieczenia:

  • samochodu,
  • domu i mieszkania,
  • turystycznego.

Kalkulator OC/AC jest nieskomplikowany i każdy kierowca powinien móc go bez problemu wypełnić. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość wprowadzenia danych do formularza przez skan kodu AZTEC dowodu rejestracyjnego. W takim przypadku wypełnienie formularza zajmie naprawdę mało czasu.

Wadą kalkulatora MTU24 może być dla niektórych osób konieczność podania numeru telefonu. Bez przekazania tej informacji nie będziemy mogli przejść na stronę z wynikami kalkulacji.

Sprawdź, czy można wypowiedzieć OC przez Internet w MTU24

Porównanie oferty ubezpieczenia OC w MTU24 i innych towarzystw

Kalkulator OC dostępny na stronie MTU24 wyliczy składkę jedynie w tym towarzystwie. Ceny OC bywają jednak bardzo różne i wcale nie jest powiedziane, że właśnie MTU24 będzie miało dla Ciebie najtańszą ofertę.

Dlatego najlepiej jest nie ograniczać się do kalkulacji w MTU24. Skorzystaj z kalkulatora na ich stronie, a następnie przejdź na stronę porównywarki ubezpieczeń i wylicz składkę w innych towarzystwach. Dzięki temu dowiesz się, gdzie faktycznie masz najtaniej i będziesz miał pewność, że nie przepłacisz za obowiązkowe OC.

Przekonaj się, jak skontaktować się najszybciej z MTU24

Jak skorzystać z porównywarki OC Ubea.pl?

Szybkie porównanie wielu ofert umożliwia kalkulator OC Ubea.pl. Wypełnienie jednego formularza na tej stronie pozwoli Ci poznać wysokość składek m.in. w Link4, Generali, Benefii, a także w innych markach należących tak jak MTU24 do ERGO Hestii, czyli MTU oraz You Can Drive. Na stronie z wynikami kalkulacji znajdziesz także bezpośredni link prowadzący do kalkulatora MTU24.

Aby skorzystać z porównywarki Ubea.pl, wystarczy wejść na stronę kalkulatora OC i wypełnić formularz. W trakcie procesu najlepiej mieć przy sobie dowód rejestracyjny oraz prawo jazdy. Dzięki temu wszystkie potrzebne dane będziesz mieć pod ręką. Po wyliczeniu składek możesz przejść od razu do zakupu ubezpieczenia lub zamówić kontakt telefoniczny z konsultantem naszej porównywarki, który poda Ci dodatkowe informacje o warunkach ubezpieczeń, sprawdzi poprawność wszystkich wpisanych danych oraz dokończy proces zawarcia umowy ubezpieczenia.

Sprawdź warunki ubezpieczenia OC w MTU24

Czy opłaca się kupować OC w MTU24?

MTU24 nie oferuje żadnych darmowych dodatków do ubezpieczenia OC. Do zakupu obowiązkowej polisy właśnie w tym towarzystwie mogą jednak zachęcić duże zniżki dla doświadczonych kierowców oraz atrakcyjne ceny dodatkowych polis, takich jak Assistance czy ubezpieczenie szyb. MTU oferuje także możliwość wykupienia ochrony zniżek na OC.

Sprawdź pełną ofertę ubezpieczeń w MTU24

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2021-01-18

Beesafe – nowy kalkulator ubezpieczeniowy. Opinie, zalety, wady

Beesafe to nowa marka ubezpieczeniowa na polskim rynku oferująca polisy komunikacyjne. Sprawdzamy, jakie są jej zalety i wady oraz jak kupić ubezpieczenie, wypowiedzieć OC i zgłosić szkodę w Beesafe.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2019-03-22

Czy można zrezygnować z ubezpieczenia OC przed wejściem polisy w życie?

Kupiłeś ubezpieczenie OC, ale dzień później zorientowałeś się, że inne towarzystwo ma dla Ciebie lepszą ofertę? Sprawdź, czy możesz zrezygnować z ubezpieczenia, jeśli OC jeszcze nie weszło w życie.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2021-09-14

Ubezpieczenie OC w MTU24

MTU24 przyciąga klientów możliwością kupienia polisy szybko i prosto przez Internet. Czy ubezpieczenie OC w tym towarzystwie ma jeszcze inne zalety? Sprawdzamy, jakie dodatki do OC proponuje MTU24.

Czytaj więcej
Komentarze