MTU24

Kalkulator ubezpieczeń

Jeśli szukasz oferty tańszej od tej z kalkulatora MTU24, oblicz OC/AC korzystając z naszej porównywarki:

Oblicz moje OC/AC

Jeśli interesuje Cię inne ubezpieczenie, kliknij poniżej:

DOM TURYSTYCZNE ŻYCIE

MTU24.pl specjalizuje się w sprzedaży polis przez Internet i telefon. Marka należy do doświadczonej grupy ERGO Hestia, dzięki czemu klienci MTU24 mogą korzystać z rozbudowanego systemu obsługi klienta oraz mają gwarancję rzetelnego procesu likwidacji szkody.

W ofercie MTU24 znajdują się ubezpieczenia samochodu, mieszkania oraz podróży. Polisy proponowane przez mtu24.pl wyróżniają się zrozumiałością i elastycznością warunków. Każda osoba może dopasować ochronę do swoich potrzeb oraz możliwości finansowych.

Spis treści:

  1. Kalkulator OC
  2. Kontakt z MTU24
  3. Zgłoszenie szkody w MTU24
  4. Wypowiedzenie OC w MTU24
  5. Rezygnacja z OC w MTU24
  6. Zgłoszenie sprzedaży samochodu w MTU24
  7. Ubezpieczenie samochodu w MTU24
  8. Ubezpieczenie turystyczne w MTU24
  9. Ubezpieczenie domu i mieszkania w MTU24
  10. Ubezpieczenie na życie w MTU24

Kalkulator OC

Wyliczenie składki OC w MTU24 jest bardzo proste. Ubezpieczyciel na swojej stronie udostępnia nieskomplikowany kalkulator OC, dzięki któremu w kilka minut poznasz proponowaną cenę. Ofertę MTU24 możesz porównać ze składkami proponowanymi przez innych ubezpieczycieli na stronie kalkulatora OC/AC Ubea.pl

Kontakt z MTU24

Adres

STU ERGO Hestia SA
ul. Hestii 1
81-731 Sopot

Telefon

Sprzedaż polis:

801 333 222

Obsługa ubezpieczeń:

58 555 65 00

Sprawdź wszystkie możliwości kontaktu z MTU24

Zgłoszenie szkody w MTU24

Zgłoszenie szkody w MTU24 jest równie proste jak wyliczenie składki. Możesz skontaktować się telefonicznie z ubezpieczycielem lub skorzystać z formularza internetowego dostępnego na stronie.

Zobacz, jak szybko zgłosić szkodę w MTU24

Wypowiedzenie OC w MTU24

Jeśli nie chcesz przez kolejny rok ubezpieczać auta w tym samym towarzystwie, musisz przesłać wypowiedzenie umowy OC przed jej zakończeniem. W innym przypadku ubezpieczyciel przedłuży automatycznie umowę. W MTU24 najszybszym sposobem na wypowiedzenie OC jest skorzystanie ze specjalnego formularza internetowego.

Sprawdź, jak skutecznie wypowiedzieć OC w MTU24

Rezygnacja z OC w MTU24

Kupiłeś samochód z ubezpieczeniem OC, które będzie ważne jeszcze przez pół roku? Uważaj! Towarzystwo ma prawo do przeprowadzenia rekalkulacji składki, jeśli masz np. krótszą historię ubezpieczeniową niż poprzedni właściciel. Po zakupie auta warto więc skontaktować się z MTU24 i ustalić, czy będzie potrzebna dopłata do składki. Jeśli rekalkulacja okaże się wyjątkowo niekorzystna, pamiętaj, że jako nabywca pojazdu masz prawo wypowiedzieć OC w dowolnym momencie.

Zgłoszenie sprzedaży samochodu w MTU24

Każdy klient MTU24 otrzymuje indywidualne konto w systemie iHestia. Przy jego pomocy można zaktualizować dane na polisie, a także zgłosić towarzystwu sprzedaż samochodu, co jest obowiązkiem każdej osoby zbywającej pojazd.

Zobacz, jak zgłosić sprzedaż samochodu w MTU24

Ubezpieczenie samochodu w MTU24

Ubezpieczenie OC w MTU24

MTU24 nie proponuje żadnych darmowych dodatków do ubezpieczenia OC, co jednak nie oznacza, że oferta tego ubezpieczyciela niczym się nie wyróżnia. Doświadczeni kierowcy otrzymają w MTU24 dodatkowe zniżki, a każda osoba ma możliwość rozszerzenia zakresu ochrony o inne ubezpieczenia w atrakcyjnych cenach.

Sprawdź warunki ubezpieczenia OC w MTU24

Ubezpieczenie AC w MTU24

Osoby posiadające nowe auto mogą skorzystać w MTU24 z oferty pełnego ubezpieczenia AC. Jeśli natomiast masz nieco starsze auto lub nie stać Cię na autocasco, skorzystaj z oferty AC Mini. Odszkodowanie otrzymasz wtedy w przypadku szkody całkowitej, a jednocześnie będziesz mógł budować swoją historię ubezpieczeniową w zakresie AC.

Sprawdź czym się różnią warianty AC w MTU24

Ubezpieczenie NNW w MTU24

Polskie drogi nadal należą niestety do najbardziej niebezpiecznych w Europie. Jeśli obawiasz się konsekwencji wypadku drogowego, dokup do OC ubezpieczenie NNW. Kierowca oraz pasażerowie auta otrzymają wtedy świadczenie za trwały uszczerbek na zdrowiu. A w przypadku najgorszego scenariusza – śmierci w wyniku wypadku drogowego – rodzina zmarłego otrzyma wsparcie finansowe.

Zobacz, jaką sumę ubezpieczenia NNW proponuje MTU24

Ubezpieczenie Assistance w MTU24

Ubezpieczenie Assistance w MTU24 jest dostępne w dwóch wariantach: Podstawowym i Rozszerzonym. Oferta świadczeń nie jest zbyt rozbudowana, ale zapewnia wszystkie najważniejsze usługi, które mogą okazać się przydatne w razie awarii auta w Polsce lub za granicą.

Ubezpieczenie szyb w MTU24

Jednym z atrakcyjnych dodatków do OC lub AC w MTU24 jest ubezpieczenie szyb. Dzięki niemu w razie uszkodzenia lub zniszczenia szyby ubezpieczyciel zorganizuje jej naprawę bądź wymianę w jednym z profesjonalnych warsztatów współpracujących z towarzystwem.

Ubezpieczenie opon w MTU24

Nie chcesz samemu wymieniać przebitej opony w samochodzie? Dokup ubezpieczenie opon w MTU24 i pozostaw to zadanie profesjonalnemu warsztatowi.

Zielona Karta w MTU24

Posiadacze OC w MTU24 powinni liczyć się z tym, że wydanie Zielonej Karty jest w tym towarzystwie dodatkowo płatne.

Bezpośrednia Likwidacja Szkód w MTU24

Ważną zaletą ubezpieczenia OC w MTU24 jest fakt, że marka ta (podobnie jak wszystkie inne marki należące do grupy ERGO Hestia) przystąpiła do systemu Bezpośredniej Likwidacji Szkód. Jeśli więc Twoje auto zostanie uszkodzone z winy innego kierowcy, możesz zgłosić szkodę do MTU24. Ubezpieczyciel wypłaci Ci odszkodowanie, a potem sam zajmie się odzyskaniem pieniędzy od towarzystwa sprawcy.

Ubezpieczenie turystyczne w MTU24

Ubezpieczenie turystyczne proponowane przez MTU24 zapewnia kompleksową ochronę w czasie zagranicznego wyjazdu. Polisa jest dostępna w trzech wariantach różniących się sumą podstawowych ubezpieczeń oraz możliwościami rozszerzenia ochrony.

Ubezpieczenie domu i mieszkania w MTU24

Ubezpieczenie domu w MTU24

Oprócz ubezpieczeń chroniących nieruchomość MTU24 oferuje także polisy zapewniające bezpieczeństwo domownikom, czyli m.in. ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, NNW czy Medical Assistance.

Ubezpieczenie mieszkania w MTU24

Coraz więcej osób decyduje się na wynajem mieszkania. Taką nieruchomość także warto chronić i dlatego w swojej ofercie MTU24 ma specjalny wariant ubezpieczenia przeznaczony dla osób najmujących nieruchomość.

Ubezpieczenie budowy w MTU24

Dotychczas MTU24 nie zdecydowało się na wprowadzenie ubezpieczenia dopiero budowanej nieruchomości.

Ubezpieczenie na życie w MTU24

W ofercie MTU24 nie znajdziemy ubezpieczeń na życie. Takie polisy oferuje jednak ERGO Hestia. Jeśli jesteś zainteresowany polisą chroniącą Twoje życie i zdrowie, przejrzyj ofertę tego ubezpieczyciela.