Ergo Hestia

Kalkulator ubezpieczeń

Kliknij poniżej, aby przejść do kalkulatora OC / AC. Szybko sprawdzisz, kto zaproponuje Ci najtańsze OC oraz najlepsze AC.

Oblicz moje OC/AC

Jeśli interesuje Cię inne ubezpieczenie, kliknij poniżej:

DOM TURYSTYCZNE ŻYCIE

ERGO Hestia jest jednym z trzech największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Firma, której centralna siedziba znajduje się w Sopocie, powstała w 1991 r. W 2000 r. spółka weszła w skład międzynarodowej grupy ERGO.

Obecnie na ERGO Hestię składają się dwie spółki: STU Ergo Hestia SA (zajmująca się ubezpieczeniami majątkowymi) oraz STU na Życie ERGO Hestia SA (oferująca polisy osobowe).

Ubezpieczenia majątkowe sprzedawane są pod 4 markami: ERGO Hestia, MTU, mtu24.pl oraz You Can Drive. Każda z nich jest dedykowana nieco innym klientom.

W poniższym artykule znajdziecie informacje o ubezpieczeniach na życie oraz polisach majątkowych sprzedawanych pod marką ERGO Hestia. Informacje o innych markach grupy znajdziecie w oddzielnych artykułach: MTU oraz You Can Drive.

Spis treści:

 1. Kalkulator OC
 2. Kontakt z ERGO Hestia
 3. Opinie o ERGO Hestia
 4. Zgłoszenie szkody w ERGO Hestia
 5. Wypowiedzenie OC ERGO Hestia
 6. Rezygnacja z ubezpieczenia OC ERGO Hestia
 7. Zgłoszenie sprzedaży auta w ERGO Hestia
 8. Ubezpieczenie samochodu ERGO Hestia
 9. Ubezpieczenie turystyczne ERGO Hestia
 10. Ubezpieczenie domu i mieszkania w ERGO Hestia
 11. Ubezpieczenie na życie ERGO Hestia

Kalkulator OC

Za pośrednictwem strony internetowej ERGO Hestia istnieje jedynie możliwość zamówienia kontaktu z agentem. Marka ta nie prowadzi bowiem sprzedaży obowiązkowych polis on-line. Ofertę otrzymaną od ERGO Hestia możesz jednak szybko porównać z propozycjami innych towarzystw za pośrednictwem kalkulatora OC/AC.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń ubea 

Placówki i oddziały Ergo Hestia