Kontakt
 • Link4
 • AXA Ubezpieczenia
 • Aviva
 • Proama
 • PZU
 • Warta
 • You Can Drive

You Can Drive

You Can Drive logo
OC w You Can DriveYou Can DriveCena ubezpieczenia OC w You Can Drive3.56291950
OC + AC w You Can DriveYou Can DriveCena ubezpieczenia OC + AC w You Can Drive2.5927850
OC + AC + NNW w You Can DriveYou Can DriveCena ubezpieczenia OC + AC + NNW w You Can Drive2.4011750
OC + NNW w You Can DriveYou Can DriveCena ubezpieczenia OC + NNW w You Can Drive3.2933250

You Can Drive w rankingu towarzystw

OC 3,56
OC + AC 2,59
OC + AC + NNW 2,40
OC + NNW 3,29

Kalkulator ubezpieczeń w You Can Drive

SAMOCHÓD DOM TURYSTYCZNE ŻYCIE

Ubezpieczenia You Can Drive

You Can Drive jest nową marką Grupy Ergo Hestia, związaną z internetową sprzedażą prostych ubezpieczeń komunikacyjnych, podróżnych oraz mieszkaniowych. Oferta You Can Drive jest skierowana przede wszystkim do osób młodych, często cenowo dyskryminowanych przez inne towarzystwa ubezpieczeniowe.

You Can Drive nie pobiera żadnych zwyżek związanych z młodym wiekiem ubezpieczonego. Polisę można kupić przez internet – wygodnie, szybko i bez wychodzenia z domu. Tworząc ofertę ubezpieczeń bezpośrednich You Can Drive korzysta z kilkunastu lat doświadczeń ekspertów ubezpieczeniowych Ergo Hestii, dlatego swoim klientom oferuje obsługę na odpowiednio wysokim poziomie.

Zobacz, jak wyliczyć OC w kalkulatorze You Can Drive

Oferta ubezpieczeniowa You Can Drive

Ubezpieczenia You Can Drive prezentują ciekawe produkty w ramach ubezpieczeń komunikacyjnych, ubezpieczeń podróżnych oraz ubezpieczeń mieszkaniowych. Ubezpieczenia You Can Drive poza tym że charakteryzują się szerokim zakresem ochrony, to jeszcze są korzystne cenowo i obfitują w liczne bonusy.

Ubezpieczenie OC You Can Drive

Zakres ochrony obowiązkowego ubezpieczenia OC jest regulowany prawnie, dlatego głównym czynnikiem decydującym o wyborze konkretnego ubezpieczenia powinna być cena. Ubezpieczenie OC You Can Drive jest dedykowane specjalnie dla młodych kierowców. Z tego względu składka u tego ubezpieczyciela jest często jedną z najlepszych ofert dla osób poniżej 30 roku życia, które w innych towarzystwach niejednokrotnie otrzymują bardzo zawyżone propozycje ubezpieczeń. Kupując polisę OC w You Can Drive, można dodatkowo zakupić różne produkty opisane poniżej, które rozszerzą zakres posiadanej ochrony.

Ubezpieczenie AC You Can Drive

Ubezpieczenie AC nie jest, w przeciwieństwie do OC, obowiązkową polisą. Jeżeli jednak mamy stosunkowo nowe auto lub mieszkamy w dużym mieście, gdzie często dochodzi do kradzieży, lepiej zdecydować się na zakup autocasco. Kupując tę polisę, należy zwrócić uwagę, na jaką kwotę ubezpieczyciel wycenił nasze auto. To w dużej mierze od niej zależy wysokość ewentualnego odszkodowania, więc lepiej być czujnym. Ubezpieczenie AC You Can Drive można zakupić jedynie w pakiecie z polisą OC. Jeżeli zależy nam przede wszystkim na ochronie w razie kradzieży pojazdu, można zastanowić się nad tańszym Minicasco.

Inne ubezpieczenia komunikacyjne w You Can Drive

Poruszanie się samochodem niesie ze sobą wiele potencjalnych zagrożeń. Dlatego najważniejsze ubezpieczenia komunikacyjne You Can Drive (OC lub pakiet OC+AC) można rozszerzyć o inne polisy chroniące w pewnych szczególnych sytuacjach:

 • Auto Pomoc: zapewnia takie usługi, jak naprawa auta na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu, pokrycie kosztów parkingu strzeżonego czy pobytu w hotelu. Dokładny zakres ochrony zależy od tego, jaki wariant wybierzemy. W You Can Drive dostępne są cztery opcje: Basic, Standard Polska, Standard Europa i Premium. Oczywiście większy zakres pomocy wiąże się z wyższą ceną ubezpieczenia.
 • Samochód zastępczy: jeżeli nasz samochód zostanie uszkodzony, ubezpieczyciel zorganizuje auto zastępcze oraz pokryje koszty jego wynajmu na okres maksymalnie 3 dni.
 • NNW: odszkodowanie wypłacane jest w razie śmierci lub uszczerbku na zdrowiu będących wynikiem nieszczęśliwego wypadku wynikającego z poruszania się samochodem. Polisa chroni zarówno kierowcę, jak i pasażerów.
 • Ubezpieczenie bagażu: jeżeli w wyniku zderzenia się pojazdów nasz bagaż zostanie uszkodzony lub zniszczony, You Can Drive wypłaci nam odszkodowanie.
 • Auto Szyby: uszkodzona lub rozbita szyba? Posiadając ubezpieczenie Auto Szyby, nie trzeba zgłaszać szkody z AC (i tracić przez to wypracowanych zniżek). Polisa Auto Szyby w You Can Drive zapewni naprawę lub wymianę uszkodzonej szyby do sumy ubezpieczenia 3 500 zł.

Ubezpieczenie turystyczne You Can Drive

Młode osoby uwielbiają podróżować. Odkrywając kolejne zakątki świata, warto jednak pamiętać o bezpieczeństwie. Ubezpieczenie turystyczne You Can Drive jest dedykowane podróżnikom do 30 roku życia. Towarzystwo oferuje polisy zarówno na podróży w Polsce jak i za granicą. Już za kilka złotych dziennie można zakupić ubezpieczenie, które zapewni pokrycie kosztów leczenia w zagranicznym szpitalu (a takie rachunki potrafią sięgać setek tysięcy złotych) czy odszkodowanie, jeżeli w trakcie wyjazdu ktoś ukradnie nam bagaż.

Ubezpieczenie mieszkania You Can Drive

Niezależnie od tego, czy młody człowiek swoje mieszkanie posiada na własność, czy je jedynie wynajmuje, zawsze stanowi ono dla niego dużą wartość. Dlatego lepiej nie być Polakiem, który jest mądry dopiero po szkodzie i odpowiednio wcześniej kupić polisę mieszkaniową. Ubezpieczenia mieszkania You Can Drive jest dostępne w wielu opcjach. Podstawowymi polisami są:

 • ubezpieczenie murów
 • oraz ubezpieczenie wyposażenia. Te produkty można rozszerzyć np. o ubezpieczenia od kosztów naprawy komputera w razie awarii lub ubezpieczenie kosztów wymiany zabezpieczeń drzwi zewnętrznych. Dzięki temu można otrzymać taki zakres ochrony, jaki jest rzeczywiście potrzebny.

Kontakt z YCD

Strona internetowa: www.youcandrive.pl