Strona główna  |  Ubezpieczyciele w Polsce  |  You Can Drive

You Can Drive

Kalkulator ubezpieczeń

You Can Drive udowadnia, że młody kierowca także może znaleźć tanie OC. Ta marka dedykuje bowiem swoją ofertę osobom poniżej 30. roku życia. Jeśli szukasz oferty tańszej od tej z kalkulatora YCD, oblicz OC/AC korzystając z naszej porównywarki

Oblicz moje OC/AC

Jeśli interesuje Cię inne ubezpieczenie, kliknij poniżej:

DOM TURYSTYCZNE ŻYCIE

You Can Drive to marka ubezpieczeniowa Grupy ERGO Hestia dedykowana osobom mającym mniej niż 30 lat. Dzięki You Can Drive młody kierowca nie musi polegać na współwłasności auta z doświadczoną osobą, aby móc tanio ubezpieczyć samochód. Ze względu na swoją grupę docelową You Can Drive stawia oczywiście na internetową sprzedaż oraz obsługę polis.

Początkowo YCD oferowało jedynie ubezpieczenia komunikacyjne. Obecnie młodym osobom proponuje także polisy turystyczne. YCD korzysta z bogatego doświadczenia ekspertów z ERGO Hestii, dzięki czemu może zapewnić wysoką jakość obsługi.

Spis treści:

  1. Kalkulator OC
  2. Kontakt z You Can Drive
  3. Opinie o You Can Drive
  4. Zgłoszenie szkody w You Can Drive
  5. Wypowiedzenie OC w You Can Drive
  6. Rezygnacja z OC w You Can Drive
  7. Zgłoszenie sprzedaży samochodu w You Can Drive
  8. Ubezpieczenie samochodu w You Can Drive
  9. Ubezpieczenie turystyczne You Can Drive

Kalkulator OC

Jako że You Can Drive chce dotrzeć do młodych kierowców, od samego początku rozwija intensywnie internetową sprzedaż swoich produktów. Ubezpieczenie OC możesz więc wyliczyć na stronie towarzystwa i porównać przy pomocy kalkulatora OC / AC Ubea.pl z propozycjami innych ubezpieczycieli.

Kontakt z You Can Drive

Telefon

58 555 65 00

Strona internetowa
www.youcandrive.pl

Opinie o You Can Drive

Jesteś klientem You Can Drive? A może kiedyś posiadałeś ubezpieczenie w tym towarzystwie? Napisz swoją opinię o You Can Drive na forum Ubea.pl i sprawdź, co sądzą inni o tym towarzystwie.

Zgłoszenie szkody w You Can Drive

Jak przystało na markę ubezpieczeniową dedykowaną młodym kierowcom, w You Can Drive cały proces zgłoszenia i obsługi szkody załatwisz online przy pomocy internetowych formularzy.

Wypowiedzenie OC w You Can Drive

W You Can Drive każdy klient otrzymuje indywidualne konto na stronie internetowej towarzystwa. Za jego pośrednictwem możliwe jest także złożenie wypowiedzenia kończącej się umowy obowiązkowej polisy OC.

Rezygnacja z OC w You Can Drive

Jeżeli kupujesz auto od osoby, która ubezpieczyła je w You Can Drive, możesz korzystać z tej polisy do końca okresu jej obowiązywania lub wypowiedzieć ją w dowolnym momencie. Pamiętaj jednak, że w takim wypadku musisz od razu zakupić nowe ubezpieczenie OC w innej firmie. Inaczej narazisz się na otrzymanie wysokiej kary.

Zgłoszenie sprzedaży samochodu w You Can Drive

You Can Drive umożliwia całościową obsługę polisy online. Za pośrednictwem Internetu możliwe jest więc także zgłoszenie sprzedaży samochodu. Pamiętaj, że na poinformowanie ubezpieczyciela o zbyciu pojazdu masz jedynie 14 dni.

Ubezpieczenie samochodu w You Can Drive

Ubezpieczenie OC w You Can Drive

Ubezpieczenie OC dla młodych kierowców jest często bardzo drogie. Na szczęście istnieją sposoby na ograniczenie kosztu tej polisy. Jednym z nich jest skorzystanie z oferty You Can Drive dedykowanej osobom do 30 roku życia.

Ubezpieczenie AC w You Can Drive

OC uchroni Cię od konieczności wypłaty odszkodowania poszkodowanej przez Ciebie osobie. Jednak tylko AC zapewni Ci wypłatę świadczenia wtedy, kiedy to Twój samochód zostanie uszkodzony, zniszczony lub skradziony. W You Can Drive dostępne jest także tańsze AC Mini.

Ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażera w You Can Drive

Ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażera w You Can Drive jest przeznaczone zarówno dla osób fizycznych, jak i jednoosobowych działalności gospodarczych. Warto podkreślić, że NNW w YCD zapewnia wypłatę świadczenia po wypadku samochodowym niezależnie od tego, w jakim kraju dojdzie do zdarzenia.

Ubezpieczenie Assistance w You Can Drive

Wariant Podstawowy Assistance w You Can Drive zapewnia jedynie minimalną pomoc po wypadku. Jeśli zależy Ci na nieco większej ochronie, skorzystaj z opcji Rozszerzonego Assistance.

Zielona Karta w You Can Drive

Coraz więcej towarzystw oferuje Zieloną Kartę za darmo osobom, które mają u nich wykupioną polisę OC. W You Can Drive nadal jednak trzeba płacić dodatkowo za to ubezpieczenie.

Bezpośrednia Likwidacja Szkód w You Can Drive

You Can Drive należy do systemu Bezpośredniej Likwidacji Szkód. Kiedy więc Twoje auto zostanie uszkodzone w wypadku spowodowanym przez innego kierowcę, możesz zgłosić się do swojego towarzystwa zamiast do ubezpieczyciela sprawcy. You Can Drive wypłaci Ci odszkodowanie, a potem samodzielnie zajmie się odzyskaniem tych pieniędzy od towarzystwa, w którym ubezpieczył auto winny kierowca.

Ubezpieczenie szyb w You Can Drive

Szyby bardzo łatwo mogą ulec uszkodzeniu lub zniszczeniu. Ubezpieczenie szyb w You Can Drive zapewnia naprawę lub wymianę szyby w profesjonalnym serwisie. Dzięki bezgotówkowemu rozliczeniu szkody, Ty nie musisz się niczym przejmować. Pozostawiasz jedynie auto w warsztacie i czekasz na sygnał, że pojazd jest już gotowy do odbioru.

Ubezpieczenie opon You Can Drive

Naprawę lub wymianę koła zapewni Ci z kolei ubezpieczenie opon w You Can Drive. Polisa zapewnia ochronę, jeśli do szkody dojdzie na terenie Polski i kosztuje jedynie 35 zł za rok.

Ubezpieczenie turystyczne You Can Drive

You Can Drive poszerzyło ostatnio swoją ofertę o pakiet turystyczny dostosowany do potrzeb młodych osób jadących za granicę. You Can Drive & Travel ochroni Cię w razie nieszczęśliwego wypadku, choroby, kradzieży bagażu, a także zabezpieczy Cię przed koniecznością wypłaty odszkodowania wtedy, kiedy to Ty uszkodzisz cudze mienie.