HDI

Kalkulator ubezpieczeń w HDI

HDI logo

Kliknij poniżej, aby przejść do kalkulatora OC / AC. Szybko sprawdzisz, kto zaproponuje Ci najtańsze OC oraz najlepsze AC.

Oblicz moje OC/AC

Jeśli interesuje Cię inne ubezpieczenie, kliknij poniżej:

DOM TURYSTYCZNE ŻYCIE

HDI jest obecna w Polsce od 10 lat. W 2012 r. HDI Asekuracja TU połączyła się z towarzystwem ubezpieczeniowym Warta i obecnie HDI to znak towarowy, pod którym Warta sprzedaje ubezpieczenia klientom indywidualnym oraz małym i średnim przedsiębiorstwom.

HDI oferuje swoim klientom ubezpieczenia majątkowe, które chronią samochód, mieszkanie oraz podróże. Towarzystwo ma także specjalną propozycję dla rolników.

Spis treści:

 1. Kalkulator OC w HDI
 2. Kontakt z HDI
 3. Opinie o HDI
 4. Zgłoszenie szkody w HDI
 5. Wypowiedzenie OC w HDI
 6. Rezygnacja z OC w HDI
 7. Zgłoszenie sprzedaży samochodu HDI
 8. Ubezpieczenie samochodu w HDI
 9. Ubezpieczenie turystyczne w HDI
 10. Ubezpieczenie domu i mieszkania HDI

Kalkulator OC w HDI

Ofertę OC HDI warto poznać i porównać z ofertami innych ubezpieczycieli wyliczonymi przy pomocy kalkulatora OC Ubea.pl. Wypełniając formularz oraz podając swój numer telefonu, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 5 minut i porówna oferty 17 ubezpieczycieli. Jest to najprostsza i najszybsza droga do kupna najkorzystniejszego ubezpieczenia dla siebie.

Sprawdź, jak policzyć cenę OC w HDI i porównać ją z innymi propozycjami

Kontakt z HDI

Telefon

22 449 99 99
lub
+48 801 801 181

Infolinia dostępna:

 • od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 20:00
 • w soboty od 08:00 do 16:00

Strona internetowa
https://hdi.pl/

HDI zaprasza do kontaktu na swojej stronie internetowej >

Opinie o HDI

Przed zakupem ubezpieczenia w danej firmie warto sprawdzić, co sądzą o niej jej dotychczasowi klienci. Sprawdź opinie o HDI na forum Ubea.pl.

Zgłoszenie szkody w HDI

Aby sprawnie otrzymać odszkodowanie po zdarzeniu, warto jest jak najszybciej zgłosić towarzystwu, co się dokładnie stało. HDI można na szczęście poinformować o szkodzie przez Internet. Online jest także możliwe dosłanie dokumentów potrzebnych do wyliczenia odszkodowania.

Sprawdź, jak najszybciej zgłosić szkodę w HDI

Wypowiedzenie OC w HDI

Jeśli zmieniasz ubezpieczyciela, musisz pamiętać o wypowiedzeniu dotychczasowej polisy OC. W HDI nie jest to trudne, ponieważ rezygnację z ubezpieczenia można złożyć przy pomocy formularza online.

Sprawdź, w jaki sposób można wypowiedzieć OC w HDI

Rezygnacja z OC w HDI

Po zakupie samochodu możesz w dowolnym momencie wypowiedzieć OC zawarte przez poprzedniego właściciela. Jeśli się na to zdecydujesz, pamiętaj, by poinformować o tym sprzedawcę samochodu. Dzięki temu będzie on wiedział, że może poprosić HDI o zwrot niewykorzystanej składki za ubezpieczenie.

Zgłoszenie sprzedaży samochodu HDI

Zgłoszenie sprzedaży samochodu swojemu ubezpieczycielowi jest obowiązkiem każdej osoby zbywającej pojazd. W HDI można tego dokonać przez Internet.

Sprawdź, jak zgłosić sprzedaż samochodu w HDI

Ubezpieczenie samochodu w HDI

Ubezpieczenie OC HDI

HDI rozumie, że poszczególni kierowcy oczekują różnego zakresu ochrony. Dlatego w ofercie towarzystwa znajdziemy zarówno zwykłe OC, jak i pakiet OC Turbo z licznymi atrakcyjnymi dodatkami.

Zobacz, jakie są warunki ubezpieczenia OC w HDI

Ubezpieczenie AC HDI

Kupując autocasco w HDI, możesz samemu wybrać sposób ustalenia wysokości odszkodowania za szkodę częściową. Do wyboru masz metodę serwisową lub kosztorysową. W HDI dostępna jest także polisa HDI Ekstra 2000.

Sprawdź dokładne warunki ubezpieczenia AC w HDI

Ubezpieczenie NNW w HDI

Tradycyjne NNW w HDI można rozszerzyć o opcję Bezpieczna Rodzina, która zapewnia dodatkową wypłatę odszkodowania na dużą sumę w przypadku śmierci kierowcy w wyniku nieszczęśliwego wypadku samochodowego.

Sprawdź warunki ubezpieczenia NNW w HDI

Ubezpieczenie Assistance w HDI

HDI ma bardzo elastyczną ofertę pod względem assistance. Oprócz trzech wariantów różniących się dokładnym zakresem świadczeń ubezpieczyciel proponuje także krótkoterminowe Assistance Podróżnik 15 na czas samego wyjazdu.

Sprawdź dokładne warunki ubezpieczenia assistance w HDI

Zielona Karta w HDI

Jeśli wybierzemy nieco bardziej nietypowy kierunek wakacyjnej podróży, może się okazać, że będziemy potrzebować dodatkowo dla auta Zielonej Karty. Osoby posiadające OC w HDI otrzymają taki dokument bezpłatnie.

Bezpośrednia Likwidacja Szkód w HDI

HDI należy do systemu Bezpośredniej Likwidacji Szkód, co znacznie ułatwia otrzymanie odszkodowania po wypadku spowodowanym przez innego kierowcę. Szkodę możesz bowiem zgłosić do swojego ubezpieczyciela, a nie towarzystwa sprawcy.

Ubezpieczenie Opon w HDI

Ubezpieczenie opon zapewnia wymianę koła na miejscu zdarzeniu lub odholowanie do serwisu. W tym drugim przypadku ubezpieczyciel pokryje koszty naprawy. Należy zauważyć, że ta polisa działa jedynie w Polsce.

Sprawdź warunki ubezpieczenia opon w HDI

Ubezpieczenie Szyby w HDI

Ubezpieczenie szyb działa w HDI podobnie jak polisa dedykowana oponom. Po zdarzeniu ubezpieczyciel pokryje koszty naprawy lub wymiany uszkodzonej szyby. Trzeba pamiętać, że jeśli okaże się konieczna wymiana szyby czołowej, HDI zastosuje udział własny. Oznacza to, że ubezpieczony będzie musiał sam pokryć określony procent kosztów usługi.

Sprawdź, co dokładnie zapewnia ubezpieczenie szyb w HDI

Ubezpieczenie turystyczne w HDI

HDI nie sprzedaje własnego ubezpieczenia turystycznego, lecz jedynie oferuje polisę przygotowaną przez Wartę. Elastyczny pakiet Podróż pozwoli Ci dopasować zakres ubezpieczenia do Twoich potrzeb, dzięki czemu nie zapłacisz za nic, co nie jest Ci faktycznie niezbędne.

Sprawdź warunki ubezpieczenia turystycznego w Warcie

Ubezpieczenie domu i mieszkania HDI

Ubezpieczenie domu HDI

Jeśli ubezpieczasz w HDI dom jednorodzinny, możesz jednocześnie objąć ochroną garaż, ogrodzenie lub inny budynek (np. gospodarczy).

Sprawdź dokładne warunki ubezpieczenia domu i mieszkania w HDI

Ubezpieczenie mieszkania w HDI

Podstawowy zakres ubezpieczenia mieszkania w HDI obejmuje aż 18 zdarzeń losowych. Ochronę można także rozszerzyć o inne ryzyka, np. o kradzież z włamaniem i rabunek. Pamiętaj jednak, że w takim wypadku lokal musi być odpowiednio zabezpieczony przed kradzieżą zgodnie z warunkami określonymi w umowie ubezpieczenia.

Ubezpieczenie budowy

Budowa także może ulec uszkodzeniu. Nie czekaj więc, aż coś się stanie i zainwestowane pieniądze przepadną bezpowrotnie. HDI umożliwia ubezpieczenie od różnorodnych zdarzeń budynku, który jest dopiero w budowie.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń ubea 

Placówki i oddziały HDI