Kontakt
 • Link4
 • AXA Ubezpieczenia
 • Aviva
 • Proama
 • PZU
 • Warta

Jak wyliczane są ceny ubezpieczeń OC w HDI?

Ostatnia aktualizacja: 2021-09-15

W ofercie HDI znajdziemy także ubezpieczenia OC i AC samochodu. Czy jednak obowiązkową polisę można w HDI zakupić za pośrednictwem Internetu?

Spis treści:

 1. Kalkulator OC w HDI
 2. Porównanie oferty OC z HDI
 3. Jak porównać ofertę OC w kalkulatorze Ubea.pl?
 4. Jak uzyskać precyzyjną ofertę ubezpieczenia OC?
 5. AC, NNW i darmowe dodatki do OC

Kalkulator OC w HDI

Zakup OC przez kalkulator ubezpieczeń OC Coraz więcej ubezpieczycieli umożliwia zakup OC przez Internet. HDI nie należy jednak do tej grupy.

Na stronie HDI znajdziemy co prawda krótki formularz, ale przy jego pomocy nie jest możliwe poznanie nawet wstępnej propozycji składki. Wypełnienie formularza służy jedynie zamówieniu kontaktu telefonicznego z agentem HDI. Dopiero przedstawiciel ubezpieczyciela przedstawi Ci ofertę polisy.

Sprawdź, jak najszybciej skontaktować się z HDI

Porównanie oferty OC z HDI

Jeżeli nie chcesz przepłacić za OC, nie akceptuj bez zastanowienia oferty otrzymanej od agenta HDI. Porównaj ją najpierw z propozycjami innych ubezpieczycieli. Bardzo możliwe, że inne towarzystwo zaoferuje Ci korzystniejszą cenę.

Sprawdź, jak wypowiedzieć OC w HDI

Jak porównać ofertę OC w kalkulatorze Ubea.pl?

Wchodzenie na strony wszystkich ubezpieczycieli po kolei i sprawdzanie ceny OC jest bardzo czasochłonne. Na szczęście na rynku dostępne są już narzędzia ułatwiające ten proces. Szybkie i darmowe porównanie ubezpieczeń OC/AC zapewnia kalkulator Ubea.pl.

Wystarczy, że wypełnisz jeden formularz, a otrzymasz ofertę ubezpieczenia samochodu z wielu różnych towarzystw. Od razu będziesz więc wiedzieć, gdzie znajdziesz najtańszą polisę dla swojego auta.

Jak uzyskać precyzyjną ofertę ubezpieczenia OC?

Wypełniając kalkulator OC, pamiętaj, by podawać pełne i prawdziwe dane. Inaczej wyliczona składka nie będzie odpowiadała rzeczywistości. Dane podawane w trakcie wypełniania kalkulatora są wykorzystywane jedynie do wyliczenia OC. Możesz więc czuć się bezpiecznie.

Kiedy odpowiesz już na wszystkie pytania, kalkulator wyliczy składki OC proponowane przez poszczególne towarzystwa. Jeśli któraś z ofert zainteresuje Cię, możesz od razu zakupić polisę przez Internet lub zamówić kontakt telefoniczny z konsultantem i dowiedzieć się więcej.

Sprawdź, jakie dodatki do OC proponuje HDI

AC, NNW i darmowe dodatki do OC

Kalkulator umożliwia wyliczenie nie tylko kosztu ubezpieczenia OC, lecz także NNW i AC. Pamiętaj, że w przypadku autocasco cena nie powinna być jedynym czynnikiem decydującym o wyborze oferty. Równie ważne są dokładne warunki polisy. Dlatego też na stronie z wynikami kalkulacji możesz zdecydować, jaki zakres ochrony AC Cię interesuje.

Wiele towarzystw kusi kierowców bezpłatnymi dodatkami dodawanymi do ubezpieczenia OC. Kupując polisę za pośrednictwem Ubea.pl, możesz oczywiście skorzystać z tych promocji. Zakup przez Internet daje Ci także dostęp do innych obniżek, ponieważ ubezpieczyciele często nagradzają osoby zawierające umowę OC online.

Sprawdź pełną ofertę ubezpieczeń w HDI

Tagi:

Komentarze