Strona główna  |  Wiadomości  |  Jak wyliczane są ceny ubezpieczeń OC w HDI?

Jak wyliczane są ceny ubezpieczeń OC w HDI?

Data aktualizacji: 2021-09-15
W ofercie HDI znajdziemy także ubezpieczenia OC i AC samochodu. Czy jednak obowiązkową polisę można w HDI zakupić za pośrednictwem Internetu?

Spis treści:

  1. Kalkulator OC w HDI
  2. Porównanie oferty OC z HDI
  3. Jak porównać ofertę OC w kalkulatorze Ubea.pl?
  4. Jak uzyskać precyzyjną ofertę ubezpieczenia OC?
  5. AC, NNW i darmowe dodatki do OC

Kalkulator OC w HDI

Zakup OC przez kalkulator ubezpieczeń OC Nasz kalkulator Ubea.pl umożliwia porównanie ofert coraz większej ilości ubezpieczycieli. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą HDI i innych ubezpieczycieli wypełnij nasz formularz wraz ze swoim numerem telefonu. Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie, zaproponuje najkorzystniejszą ofertę HDI i porówna ją z ofertami 17 firm ubezpieczeniowych.

Porównanie oferty OC z HDI

Jeżeli nie chcesz przepłacić za OC, nie akceptuj bez zastanowienia oferty otrzymanej od agenta HDI. Porównaj ją najpierw z propozycjami innych ubezpieczycieli. Bardzo możliwe, że inne towarzystwo zaoferuje Ci korzystniejszą cenę.

Sprawdź, jak wypowiedzieć OC w HDI

Jak porównać ofertę OC w kalkulatorze Ubea.pl?

Wchodzenie na strony wszystkich ubezpieczycieli po kolei i sprawdzanie ceny OC jest bardzo czasochłonne. Na szczęście na rynku dostępne są już narzędzia ułatwiające ten proces. Szybkie i darmowe porównanie ubezpieczeń OC/AC zapewnia kalkulator Ubea.pl.

Wystarczy, że wypełnisz jeden formularz, a otrzymasz ofertę ubezpieczenia samochodu z wielu różnych towarzystw. Od razu będziesz więc wiedzieć, gdzie znajdziesz najtańszą polisę dla swojego auta.

Jak uzyskać precyzyjną ofertę ubezpieczenia OC?

Wypełniając kalkulator OC, pamiętaj, by podawać pełne i prawdziwe dane. Inaczej wyliczona składka nie będzie odpowiadała rzeczywistości. Dane podawane w trakcie wypełniania kalkulatora są wykorzystywane jedynie do wyliczenia OC. Możesz więc czuć się bezpiecznie.

Kiedy odpowiesz już na wszystkie pytania, kalkulator wyliczy składki OC proponowane przez poszczególne towarzystwa. Jeśli któraś z ofert zainteresuje Cię, możesz od razu zakupić polisę przez Internet lub zamówić kontakt telefoniczny z konsultantem i dowiedzieć się więcej.

Sprawdź, jakie dodatki do OC proponuje HDI

AC, NNW i darmowe dodatki do OC

Kalkulator umożliwia wyliczenie nie tylko kosztu ubezpieczenia OC, lecz także NNW i AC. Pamiętaj, że w przypadku autocasco cena nie powinna być jedynym czynnikiem decydującym o wyborze oferty. Równie ważne są dokładne warunki polisy. Dlatego też na stronie z wynikami kalkulacji możesz zdecydować, jaki zakres ochrony AC Cię interesuje.

Wiele towarzystw kusi kierowców bezpłatnymi dodatkami dodawanymi do ubezpieczenia OC. Kupując polisę za pośrednictwem Ubea.pl, możesz oczywiście skorzystać z tych promocji. Zakup przez Internet daje Ci także dostęp do innych obniżek, ponieważ ubezpieczyciele często nagradzają osoby zawierające umowę OC online.

Sprawdź pełną ofertę ubezpieczeń w HDI

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2021-01-18

Beesafe – nowy kalkulator ubezpieczeniowy. Opinie, zalety, wady

Beesafe to nowa marka ubezpieczeniowa na polskim rynku oferująca polisy komunikacyjne. Sprawdzamy, jakie są jej zalety i wady oraz jak kupić ubezpieczenie, wypowiedzieć OC i zgłosić szkodę w Beesafe.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2020-05-26

Jak policzyć ceny ubezpieczenia OC / AC na Ubea.pl?

Kto ma najtańsze OC? - w obliczu ciągłych podwyżek składek ubezpieczenia to coraz częściej zadawane pytanie. Darmowy kalkulator OC i AC pozwoli szybko na nie odpowiedzieć.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2021-09-15

Ubezpieczenie OC w HDI

Ubezpieczenie OC jest obowiązkową polisą, której podstawowy zakres jest regulowany prawem. HDI proponuje jednak także Pakiet OC Turbo zawierający liczne atrakcyjne dodatki. Sprawdź, czy warto...

Czytaj więcej
Komentarze