Benefia24

Kalkulator ubezpieczeń w Benefia24

Benefia24 logo

Kliknij poniżej, aby przejść do kalkulatora OC / AC. Szybko sprawdzisz, kto zaproponuje Ci najtańsze OC oraz najlepsze AC.

Oblicz moje OC/AC

Jeśli interesuje Cię inne ubezpieczenie, kliknij poniżej:

DOM TURYSTYCZNE ŻYCIE

Szybko i wygodnie – to najważniejsze hasła dla Benefia24. Serwis powstał w 2006 r. w celu sprzedaży w Internecie ubezpieczeń majątkowych. Za pośrednictwem Benefia24 możemy ubezpieczyć samochód, dom oraz mieszkanie. Polisy są skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i małych oraz średnich przedsiębiorstw.

Spis treści:

 1. Kalkulator OC/AC Benefia24
 2. Kontakt Benefia24
 3. Opinie o Benefia24
 4. Zgłoszenie szkody Benefia24
 5. Wypowiedzenie OC Benefia24
 6. Rezygnacja z OC Benefia24
 7. Zgłoszenie sprzedaży samochodu Benefia24
 8. Ubezpieczenie samochodu Benefia24
 9. Ubezpieczenie turystyczne Benefia24
 10. Ubezpieczenie domu i mieszkania Benefia24

Kalkulator OC/AC Benefia24

Benefia24 specjalizuje się w sprzedaży internetowej ubezpieczeń. Na ich stronie możesz więc oczywiście wyliczyć składkę OC i AC, a także dowiedzieć się, ile dopłacisz za rozszerzenie ochrony o NNW lub Assistance. Jeśli jednak wolisz być pewny, że kupujesz faktycznie najtańsze OC i najkorzystniejsze AC, wejdź na kalkulator OC/AC Ubea.pl i porównaj oferty różnych ubezpieczycieli. Porównywarka wyświetla także oferty Benefii.

Kontakt Benefia24

Adres korespondencyjny

Aleje Jerozolimskie 162A,
02-342 Warszawa

Telefon

+48 (22) 544 14 14
Telefon czynny od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00

Mail

benefia24@benefia.pl

Opinie o Benefia24

Na naszym forum znajdziesz opinie o Benefii24 napisane przez klientów tego ubezpieczyciela. Jeśli masz jakieś doświadczenia z Benefią, dodaj swoją ocenę towarzystwa.

Zgłoszenie szkody Benefia24

Jeśli dojdzie do jakiejkolwiek szkody, postaraj się jak najszybciej poinformować o tym ubezpieczyciela. Dzięki temu masz większe szanse na sprawną wypłatę odszkodowania.

Szkodę majątkową możesz zgłosić telefonicznie pod numerem:

(22) 212 20 30

Powyższy numer jest czynny od poniedziałku do soboty z wyłączeniem świąt w godzinach od 7:00 do 20:00.

Jeśli potrzebujesz natomiast świadczenia z polisy assistance, zadzwoń pod numer (22) 639 20 10.

Wypowiedzenie OC Benefia24

Umowę ubezpieczenia OC w Benefii24 możesz wypowiedzieć, przesyłając rezygnację pod adres:

Al. Jerozolimskie 162,
02-342 Warszawa

Pamiętaj, że wypowiedzenie OC musi zawierać Twój własnoręczny podpis.

Sprawdź, kiedy można wypowiedzieć ubezpieczenie OC

Rezygnacja z OC Benefia24

Jeżeli kupujesz używany samochód, przejmujesz automatycznie OC zawarte przez poprzedniego właściciela. Ubezpieczyciel może jednak dokonać rekalkulacji składki. Jeśli będzie ona niekorzystna, zastanów się, czy nie lepiej zrezygnować z tego OC i kupić nowe w innym towarzystwie. Pamiętaj, że nie możesz mieć ani jednego dnia przerwy między obiema polisami. Inaczej narazisz się na karę za brak ubezpieczenia.

Zgłoszenie sprzedaży samochodu Benefia24

Jeżeli sprzedajesz samochód, powinieneś w ciągu 14 dni poinformować o tym ubezpieczyciela. Dzięki temu Benefia nie będzie domagała się od Ciebie zapłaty kolejnych rat za polisę, a także nie przedłuży automatycznie OC na następny rok. Jeśli kupiłeś ubezpieczenie komunikacyjne w Benefii24, zgłoszenie sprzedaży prześlij najlepiej pocztą pod adres podany powyżej.

Ubezpieczenie samochodu Benefia24

Ubezpieczenie OC Benefia24

Benefia24 przyciąga kierowców nie tylko szybkością i wygodą zakupu, lecz także dość niskimi cenami OC. Pamiętaj jednak, by zawsze porównać ich ofertę z innymi propozycjami. Nawet jeśli Benefia24 zazwyczaj oferuje tanie OC, nie oznacza to, że i Tobie zaproponuje najtańsze ubezpieczenie.

Ubezpieczenie AC Benefia24

Polisa AC chroni Twój samochód nie tylko wtedy, kiedy dojdzie do zderzenia z innym pojazdem, lecz także wtedy kiedy przyczyną szkód będzie działanie żywiołu czy uszkodzenie przez osoby trzecie.

Zaletą AC w Benefii24 jest brak potrąceń amortyzacyjnych wartości części zakwalifikowanych do wymiany.

Jeśli chcesz obniżyć składkę polisy, możesz zawrzeć umowę z udziałem własnym w wysokości 10%.

Ubezpieczenie NNW Benefia24

Dzięki ubezpieczeniu następstw nieszczęśliwych wypadków otrzymasz pieniądze, jeśli w wyniku zdarzenia komunikacyjnego doznasz uszczerbku na zdrowiu. Pamiętaj, że taka polisa zapewni Ci faktyczną ochronę jedynie wtedy, kiedy wybierzesz wysoką sumę ubezpieczenia.

Ubezpieczenie Assistance Benefia24

Zaletą assistance oferowanego przez Benefię24 jest brak limitu odległości miejsca zamieszkania od miejsca zdarzenia oraz szeroki zakres terytorialny. Dzięki temu na pomoc ubezpieczyciela możesz liczyć zarówno za granicą, jak i blisko domu.

Benefia24 nie oferuje żadnych wymyślnych usług, ale zapewnia wszystkie świadczenia, które są faktycznie potrzebne, kiedy Twoje auto ulegnie awarii na drodze.

Zielona Karta Benefia24

W niektórych europejskich krajach potrzebna Ci będzie Zielona Karta. Jeśli nie wyrobisz jej przed wyjazdem, będziesz musiał zakupić drogie ubezpieczenie graniczne. Jeśli kupiłeś OC w Benefii24, zwróć się do niej po wydanie Zielonej Karty.

Zobacz, kto wydaje za darmo Zieloną Kartę

Bezpośrednia Likwidacja Szkód Benefia24

Od 2015 r. w Polsce działa system Bezpośredniej Likwidacji Szkód. Jak na razie Benefia24 nie znalazła się jednak w gronie ubezpieczycieli, którzy do niego przystąpili.

Sprawdź, którzy ubezpieczyciele są w systemie Bezpośredniej Likwidacji Szkód

Ubezpieczenie turystyczne Benefia24

Niezależnie od tego, czy jedziesz za granicę w celach prywatnych czy służbowych, Benefia24 zapewni Ci odpowiednią ochronę. Składkę ubezpieczenia można oczywiście wyliczyć online. Jeśli przedstawiona oferta przypadnie Ci do gustu, polisę można zakupić przez Internet. Ubezpieczenie turystyczne jest w Benefii24 dostępne w 3 wariantach:

 • podstawowym,
 • standardowym,
 • luksusowym.

Różnią się one przede wszystkim sumą ubezpieczenia.

Ubezpieczenie domu i mieszkania Benefia24

Ubezpieczenie domu w Benefia24

Benefia24 właścicielom domów proponuje pakiet Benefia Rodzina II zawierający m.in. ubezpieczenie od ognia i innych zdarzeń losowych, kradzieży z włamaniem i rozboju, Home Assistance i wiele innych. Dzięki temu otrzymujesz kompleksową ochronę dla rodziny oraz swoich czterech kątów.

Ubezpieczenie mieszkania w Benefia24

Pakiet Benefia Rodzina II może chronić także Twoje mieszkanie. Co ciekawe ochrona obejmuje także pomieszczenie gospodarcze (np. piwnicę) oraz miejsce parkingowe.

Ubezpieczenie domku letniskowego Benefia24

Coraz więcej osób jest zainteresowanych ubezpieczeniem nie tylko swojego mieszkania służącego im w ciągu roku. Benefia24 umożliwia więc kupno polisy chroniącej budynek gospodarczy lub inne budowle, takie jak np. domek letniskowy.

Ubezpieczenie budowy Benefia24

Żywioły nie oszczędzają dopiero powstających budynków. Na szczęście w Benefii24 możesz ubezpieczyć dom już w trakcie budowy. Dzięki temu w razie nawałnicy czy pożaru nie stracisz zainwestowanych dotychczas pieniędzy.

Sprawdź także ofertę ubezpieczeń Benefii