Benefia

Kalkulator ubezpieczeń w Benefia

Benefia logo

Kalkulator OC/AC Ubea.pl umożliwia Ci szybkie sprawdzenie ceny ubezpieczenia samochodu w Benefii. Wypełnij formularz i sprawdź, co mają Ci do zaoferowania poszczególne firmy. Jeśli zainteresuje Cię polisa Benefii, możesz od razu skontaktować się telefonicznie z naszym doradcą lub zamówić kontakt na dogodny termin. Konsultant odpowie na Twoje wszelkie pytania i przeprowadzi przez proces zakupu ubezpieczenia.

Kliknij poniżej, aby przejść do kalkulatora OC / AC. Szybko sprawdzisz, jaką ofertę ma dla Ciebie Benefia i kto zaproponuje Ci najtańsze OC oraz najlepsze AC.

Policz OC - Benefia

Jeśli interesuje Cię inne ubezpieczenie, kliknij poniżej:

DOM TURYSTYCZNE ŻYCIE

Benefia jest spółką dedykowaną sprzedaży ubezpieczeń majątkowych telefonicznie i online, a także w sieciach dealerów samochodowych oraz alternatywnych kanałach dystrybucji (takich jak Stacje Kontroli Pojazdów, warsztaty samochodowe, stacje benzynowe, banki czy sieci handlowe).

Spółka powstała w 1999 r. Należy do austriackiej grupy ubezpieczeniowo-bankowej Vienna Insurance Group. Jest to jedna z największych grup finansowych w tej części Europy. W jej skład wchodzi ponad 50 firm ubezpieczeniowych. W 2015 r. Benefia połączyła się z Compensą.

Spis treści:

 1. Kalkulator OC w Benefii
 2. Benefia OC AC: rabat -5%
 3. Kontakt z Benefią
 4. Opinie o Benefii
 5. Zgłoszenie szkody – Benefia
 6. Wypowiedzenie OC – Benefia
 7. Rezygnacja z OC – Benefia
 8. Zgłoszenie sprzedaży samochodu – Benefia
 9. Ubezpieczenie samochodu w Benefii
 10. Ubezpieczenie turystyczne Benefia
 11. Ubezpieczenie domu i mieszkania w Benefii

Kalkulator OC w Benefii

Składkę ubezpieczenia OC oraz AC w Benefii poznasz bardzo szybko przy pomocy kalkulatora ubezpieczeń komunikacyjnych Ubea.pl. Po wykonaniu kalkulacji możesz od razu przejść na stronę internetową ubezpieczyciela i zakupić polisę online. Masz także możliwość zamówienia kontaktu z przedstawicielem towarzystwa, jeśli wolisz zakup polisy przez telefon.

Benefia OC AC: rabat -5%

Chyba żaden kierowca nie lubi tego momentu w roku, kiedy trzeba kupić nowe ubezpieczenie OC i AC dla swojego samochodu. Aby choć trochę uprzyjemnić sobie ten moment, skorzystaj z rabatu -5% na ubezpieczenia komunikacyjne w Benefii.

Jak zdobyć rabat 5% na OC i AC?

 • policz ubezpieczenie OC AC na kalkulatorze Ubea.pl,
 • po wykonaniu kalkulacji zamów kontakt z naszym konsultantem.

Kontakt z Benefią

Adres do korespondencji

Benefia Ubezpieczenia
Al. Jerozolimskie 162A
02-342 Warszawa

Telefon

tel. 22 544 14 70
22 544 14 71

Mail

bok@benefia.pl

Sprawdź, jak najwygodniej skontaktować się z Benefią

Opinie o Benefii

Przed zakupem jakiegokolwiek produktu, warto poznać doświadczenia innych. Na naszym forum znajdziesz opinie klientów na temat Benefii. Jeśli też już miałeś okazję posiadać ubezpieczenie w tym towarzystwie, napisz, co sądzisz o ubezpieczeniach Benefii.

Zgłoszenie szkody – Benefia

Centrum Zgłoszeniowe w Benefii jest dostępne od poniedziałku do soboty. Skorzystaj z tego i poinformuj ubezpieczyciela o wypadku tak szybko, jak to tylko możliwe. Ułatwi to ustalenie rozmiaru szkody i przyspieszy wypłatę odszkodowania.

Sprawdź, jak zgłosić szkodę w Benefii

Wypowiedzenie OC – Benefia

Ceny OC cały czas się zmieniają. To, że w zeszłym roku najtańszą obowiązkową polisę znalazłeś w Benefii, nie oznacza koniecznie, że w tym roku będzie tak samo. Nie wahaj się więc zmienić towarzystwo, jeśli gdzie indziej natrafisz na lepszą ofertę. Wypowiedzenie OC w Benefii możesz przesłać mailem. Pamiętaj jednak, by skan rezygnacji z OC zawierał Twój własnoręczny podpis.

Zobacz, kiedy można wypowiedzieć OC w Benefii

Rezygnacja z OC – Benefia

Kiedy kupujesz używane auto, OC poprzedniego właściciela przechodzi na Ciebie. Benefia ma jednak prawo do rekalkulacji składki, co może wiązać się z dość sporą dopłatą. Jeśli tak będzie w Twoim przypadku, sprawdź w kalkulatorze OC, czy nie lepiej zrezygnować z dotychczasowej umowy i kupić nową polisę w innym towarzystwie. Pamiętaj, że między datą rezygnacji z OC a dniem zakupu nowego ubezpieczenia nie może być ani jednego dnia przerwy. Inaczej narażasz się na karę ze strony UFG.

Zgłoszenie sprzedaży samochodu – Benefia

Dopóki nie zgłosisz sprzedaży samochodu, to od Ciebie Benefia będzie wymagała zapłaty kolejnej raty za ubezpieczenie OC. Nie wiedząc o zmianie właściciela, ubezpieczyciel przedłuży też umowę polisy na kolejny rok. Chcesz uniknąć takich kłopotów? Poinformuj ubezpieczyciela o zbyciu pojazdu od razu w dniu sprzedaży samochodu. Wystarczy przesłać mailem odpowiednie zgłoszenie.

Sprawdź, jak zgłosić sprzedaż samochodu w Benefii

Ubezpieczenie samochodu w Benefii

Ubezpieczenie OC Benefia

Niewątpliwą zaletą OC w Benefii jest jego atrakcyjna cena. W rankingu ubezpieczeń to towarzystwo często plasuje się na wysokich miejscach. Benefia nie proponuje jednak żadnych darmowych dodatków do obowiązkowej polisy. Warto więc dokładnie sprawdzić, czy ich oferta jest dla Ciebie rzeczywiście najatrakcyjniejsza finansowo.

Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu OC w Benefii

Ubezpieczenie AC Benefia

Benefia proponuje różne wersje ubezpieczenia AC. Większy zakres ochrony oznacza oczywiście nieco droższą składkę. Zastanów się więc, jakich dokładnie warunków polisy oczekujesz i jakie elementy są dla Ciebie niezbędne.

Sprawdź dokładne warunki polisy AC w Benefii

Ubezpieczenie NNW Benefia

Z polisy NNW ubezpieczyciel wypłaca świadczenie za uszczerbek na zdrowiu będący skutkiem wypadku. Sumę ubezpieczenia (czyli maksymalną kwotę do jakiej odpowiada towarzystwo) można w Benefii dopasować do swoich potrzeb, ale może ona wynieść najwyżej 20 000 zł.

Sprawdź pozostałe warunki ubezpieczenia NNW w Benefii

Ubezpieczenie Assistance Benefia

Nawet najlepsze auto może się czasami popsuć. Mając ubezpieczenie assistance, nie musisz się martwić, gdzie, kiedy i w jakich okolicznościach to nastąpi. Benefia proponuje assistance samochodowe, medyczne oraz prawne. Razem zapewnią one kompleksową pomoc w razie awarii auta czy wypadku.

Sprawdź warunki ubezpieczeń assistance w Benefii

Ochrona prawna Benefia

Ubezpieczenie ochrony prawnej zapewnia pomoc ubezpieczonemu, jeśli wejdzie on w konflikt z prawem w związku z używaniem samochodu. W przypadku tej polisy Benefia odgórnie ustaliła sumę ubezpieczenia, która wynosi 35000 zł.

Sprawdź korzyści ubezpieczenia ochrony prawnej w Benefii

Zielona Karta Benefia

Zielona Karta jest potrzebna w tych europejskich krajach, które nie uznają polskiego ubezpieczenia OC. Potrzebujesz jej, jadąc np. na Ukrainę czy do Rosji. W Benefii Zielona Karta jest wydawana jedynie kierowcom, którzy mają OC w tym towarzystwie.

Bezpośrednia likwidacja szkód Benefia

W 2015 r. w Polsce ruszył system Bezpośredniej Likwidacji Szkód. Benefia nie przystąpiła jednak do tego programu.

GAP Benefia

GAP to rzadko spotykane w Polsce ubezpieczenie od strat finansowych wynikających ze spadku wartości pojazdu. Taka polisa stanowi doskonałe uzupełnienie autocasco i pomoże ubezpieczonemu w razie kradzieży lub wystąpienia całkowitej szkody.

Sprawdź, na czym dokładnie polega ubezpieczenie GAP w Benefii

Ubezpieczenie turystyczne Benefia

Ubezpieczenie turystyczne w Benefii jest dostępne w kilku wariantach różniących się zakresem ochrony i składkami. Ubezpieczyciel dedykuje je tym osobom, które na wakację wybierają się za granicę.

Sprawdź warunki ubezpieczenia turystycznego Benefia

Ubezpieczenie domu i mieszkania w Benefii

Ubezpieczenie domu Benefia

Ubezpieczenie domu w Benefii zapewni ochronę zarówno od skutków najczęstszych zdarzeń losowych, jak i kradzieży z włamaniem. Zakres ochrony można też rozszerzyć o różne umowy dodatkowe.

Ubezpieczenie mieszkania Benefia

Jedną umową możesz ubezpieczyć mieszkanie w Benefii na rok, dwa lub od razu trzy lata. Decyzja należy całkowicie do Ciebie.

Sprawdź warunki ubezpieczenia mieszkania i domu w Benefii

Ubezpieczenie budowy Benefia

Ubezpieczenie budowy w Benefii jest dostępne w dwóch wariantach różniących się zakresem ochrony. Będzie ono przydatne zarówno dla osób dopiero rozpoczynających budowę domu, budynku gospodarczego czy obiektu małej architektury, jak i dla tych, którzy już ją prowadzą.