Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Benefia ubezpieczenia

Oblicz ubezpieczenie w Benefia

SAMOCHÓD DOM TURYSTYCZNE ŻYCIE

Ubezpieczenia BENEFIA

BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group jest spółką akcyjną zawiązaną aktem notarialnym dnia 22 września 1999 roku. Jedynym akcjonariuszem jest austriacka grupa ubezpieczeniowo-bankowa Vienna Insurance Group, posiadająca ponad 180 letnią tradycję i doświadczenie. W skład jednej z największych grup ubezpieczeniowych w Europie Środkowo - Wschodniej, jaką jest Vienna Insurance Group, wchodzi 50 firm ubezpieczeniowych działających w 23 krajach Europy. Oferta ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych BENEFII jest szeroka, zróżnicowana i dzięki temu dostosowana do specyfiki potrzeb i preferencji poszczególnych klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. BENEFIA doceniana na rynku ubezpieczeniowych na przełomie swojego istnienia otrzymała wiele prestiżowych nagród. Ostatnim osiągnięciem firmy jest przyznany w 2009 roku przez Kapitułę Polskiego Klubu Biznesu „Certyfikat Rzetelności i Wiarygodności”. Świadczy on o tym, że BENEFIA jest oceniana na rynku jako solidny i rzetelny partner dla swoich klientów. Certyfikat jest ważny do 30 grudnia 2011 roku.

Oferta ubezpieczeniowa BENEFIA

BENEFIA oferuje ciekawe pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych. Należą do nich:

BENEFIA Majątek:

  • Klient indywidualny ma możliwość zabezpieczenia całego swojego majątku począwszy od ubezpieczenia mieszkanie przez ubezpieczenie samochodu. Benefia posiada w swojej ofercie ubezpieczenie OC, Zieloną Kartę, Autocasco, NNW, Assistance Plus, Top Assistance, Ochronę Prawną, GAP, Dom Plus, Koszty Leczenia Plus, Pakiet Mieszkanie.
  • Klient biznesowy może skorzystać z szerokiej oferty zawierającej ubezpieczenie mienia od ognia i innych zdarzeń losowych, ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku, ubezpieczenie OC z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej, ubezpieczenie sprzętu elektronicznego, ubezpieczenie szyb i innych przedmiotów szklanych od stłuczenia oraz NNW.

BENEFIA Życie:

  • Produkty indywidualne pozwalają Klientom Benefii wybrać zabezpieczenie na życie najlepiej dostosowane do ich potrzeb. Do dyspozycji Klientów pozostają takie ubezpieczenia jak Start z Plusem, Życie z Plusem, Terminowe, Kapitałowe, Inwestycyjne, Inwestycyjne ze składką jednorazową, Bezpieczenie dzień po dniu, Kolory Życia+, Pakiet ubezpieczeniowy Medicasco.
  • Fundusze dostępne w ofercie Benefii to m.in. Stabilnego Wzrostu, Zrównoważony, Dolarowy, Europejski, Aktywnego Inwestowania, oraz Gwarantowanego Zysku.

Kontakt z BENEFIĄ

BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group
ul. Rydygiera 21A
01-793 Warszawa

tel: 22 544 14 30
fax: 22 544 14 38

Strona internetowa: www.benefia.pl

KRS:11036, Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS,
NIP: 525-21-66-530,
Kapitał zakładowy: 61 500 000,00 zł - opłacony w całości