Kontakt
 • Link4
 • AXA Ubezpieczenia
 • Aviva
 • Proama
 • PZU
 • Warta
 • You Can Drive

AXA Ubezpieczenia

AXA Ubezpieczenia logo
OC w AXA UbezpieczeniaAXA UbezpieczeniaCena ubezpieczenia OC w AXA Ubezpieczenia4.192209650
OC + AC w AXA UbezpieczeniaAXA UbezpieczeniaCena ubezpieczenia OC + AC w AXA Ubezpieczenia3.89200950
OC + AC + NNW w AXA UbezpieczeniaAXA UbezpieczeniaCena ubezpieczenia OC + AC + NNW w AXA Ubezpieczenia3.89101450
OC + NNW w AXA UbezpieczeniaAXA UbezpieczeniaCena ubezpieczenia OC + NNW w AXA Ubezpieczenia4.26347150

AXA Ubezpieczenia w rankingu towarzystw

OC 4,19
OC + AC 3,89
OC + AC + NNW 3,89
OC + NNW 4,26

Kalkulator ubezpieczeń w AXA Ubezpieczenia

Kalkulator OC/AC Ubea.pl pozwoli Ci szybko i za darmo sprawdzić składkę ubezpieczenia proponowaną przez AXA. Po otrzymaniu kalkulacji możesz zakupić polisę przez Internet lub zamówić rozmowę telefoniczną z doradcą towarzystwa. Zakup ubezpieczenia AXA Direct przez Internet pozwoli Ci uzyskać 15% zniżki na składce polisy OC lub pakietu OC/AC.

 • Kliknij w jeden z poniższych przycisków, aby sprawdzić oferty w ktagorii ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe, turystyczne lub na życie.
 • Kliknięcie w ikonę „Samochód” przeniesie Cię na stronę kalkulatora OC/AC, gdzie po wypełnieniu krótkiego formularza przekonasz się, kto zaproponuje Ci najtańsze OC oraz najlepsze AC.

SAMOCHÓD DOM TURYSTYCZNE ŻYCIE

Ubezpieczenia AXA DIRECT

Grupa AXA jest światowym liderem w ubezpieczeniach i zarządzaniu aktywami. Zatrudnia 161 tys. pracowników, którzy świadczą usługi dla 103 mln klientów w 64 krajach. Marka AXA siódmy raz z rzędu została uznana w 2015 roku w rankingu Interbrand za najbardziej wartościową markę ubezpieczeniową świata wartą 9,3 mld USD. W Polsce AXA oferuje ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia osobowe i majątkowe, w tym m.in. komunikacyjne i turystyczne, ubezpieczenia emerytalne (OFE), pomoc assistance oraz usługi zarządzania aktywami niemal 2,6 mln klientom, a także ubezpieczenia majątkowe dla firm, w tym międzynarodowych korporacji.

AXA DIRECT jest marką handlową AVANSSUR S.A. Oddział w Polsce. Jest jedną z największych firm finansowych na świecie, która może pochwalić się następującymi wynikami liczbowymi:

 • milion klientów polskich spółek grupy AXA
 • 95 milionów klientów na całym świecie
 • ponad 214 000 pracowników
 • 91 miliardów Euro przychodu (dane za rok 2009)

Swoją działalność w Polsce AXA DIRECT rozpoczęła w listopadzie 2006 roku, mając w swojej ofercie ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, pakiety OC AC, NNW, Assistance oraz szereg innowacji rzadko występujących na polskim rynku.

Ubezpieczenia AXA DIRECT sprzedawane są w systemie direct, czyli przez internet i telefon, korzystając z ponad 15 lat doświadczeń grupy AXA. Ubezpieczenia direct AXA w porównaniu z ubezpieczeniami zawieranymi drogą tradycyjną zyskują coraz szersze grono zwolenników, dzięki wygodzie, gwarancji całodobowego dostępu do centrum alarmowego oraz konkurencyjnymi cenami.

Ubezpieczenie samochodowe NNW, AC i OC w AXA

AXA DIRECT to szerszy wachlarz produktów, w skład których wchodzi ubezpieczenie OC, Zielona Karta, ubezpieczenie od uszkodzeń pojazdu i bagażu (AC), Assistance BAZA, Assistance MIDI. Opcje dodatkowe to ubezpieczenie od kradzieży pojazdu na terytorium Polski, ubezpieczenie od uszkodzeń i kradzieży wyposażenia dodatkowego (WD), ubezpieczenie od uszkodzeń i kradzieży pojazdu oraz wyposażenia dodatkowego na terytorium Europy wraz z Assistance EUROPA, Assistance MAXI, ubezpieczenie NNW kierowcy oraz pasażerów, a także ubezpieczenie przewożonych zwierząt. Ubezpieczenie OC i AC AXA obliczysz korzystając z naszego kalkulatora dla oferty AXA.

Ubezpieczenie OC samochód w AXA

AXA DIRECT zapewnia podstawową ochronę w ramach ubezpieczenia OC AXA, Zielonej Karty oraz Assistance BAZA. Opcje dodatkowe AXA Ubezpieczenia to możliwość nabycia dodatkowego ubezpieczenia od zniszczenia samochodu wskutek pożaru i od kradzieży, ubezpieczenia szyb w pojeździe, Assistance MIDI, ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażerów oraz ubezpieczenie przewożonych zwierząt.

Ubezpieczenie turystyczne AXA

Wysokie koszty leczenia w zagranicznym szpitalu, utrata bagażu, opóźniony lot – ubezpieczenie Travel Świat zapewni Ci pomoc w każdej z tej sytuacji. Ubezpieczenie turystyczne AXA na podróże zagraniczne jest dostępne w czterech wariantach różniących się zakresem ochrony. Dzięki temu możesz dopasować polisę do swoich rzeczywistych potrzeb.

W ofercie polis turystycznych AXA znajdziemy także następujące ubezpieczenia:

 • Travel Sport - dla osób lubiących aktywny wypoczynek
 • NNW w Polsce – dla turystów podróżujących po Polsce
 • Rezygnacja z lotu – jeżeli z ważnego powodu (np. nieszczęśliwy wypadek, szkoda w wyniku kradzieży) nie będziesz mógł polecieć, dzięki ubezpieczeniu otrzymasz zwrot pieniędzy za bilet lotniczy do równowartości 1000 EUR.

Ubezpieczenie domu AXA

AXA ubezpieczenie domu to kompleksowa ochrona dla każdej nieruchomości. Zakres polisy można dopasować elastycznie do swoich potrzeb. Dzięki temu ubezpieczenie zapewni odpowiednią ochronę zarówno właścicielowi ukończonej nieruchomości, jak i domu w budowie, a także osobie wynajmującej swoje mieszkanie.

Polisa zawiera także:

 • ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym za szkody wyrządzone osobom trzecim przez Ciebie i Twoich bliskich
 • Assistance domowe gwarantujące pomoc w nagłych sytuacjach (np. pomoc hydraulika, naprawa sprzętu RTV/AGD).

Wariant ubezpieczenia All Risk chroni także w razie zdarzeń, które mogą wynikać z „rażącego niedbalstwa” (kiedy np. pozostawisz bez nadzoru włączone żelazko).

Ubezpieczenie na życie AXA

Ubezpieczenie na życie zapewnia finansową pomoc dla Ciebie oraz Twoich bliskich w razie utraty zdrowia, nieszczęśliwego wypadku lub śmierci ubezpieczonego. W ofercie ubezpieczeń na życie AXA znajdziemy także polisę łączącą funkcję ochronną z długoterminową inwestycją pieniędzy w UFK.

AXA proponuje także pierwsze w Polsce kompleksowe ubezpieczenia na wypadek rozpoznania nowotworu: Pomoc na Raka. Zapewnia ono świadczenie pieniężne w kluczowych momentach leczenia, dostęp do specjalistycznych konsultacji i pomoc w organizacji życia codziennego (np. opieka domowa po chemioterapii).

Jak zgłosić szkodę w AXA?

Szkodę w AXA w przypadku ubezpieczenia komunikacyjnego lub mieszkania można zgłosić:

 • telefonicznie pod numerem: +48 22 599 95 22

 • pisemnie na adres siedziby:
  AXA Ubezpieczenia TUiR S.A.
  ul. Chłodna 51,
  00-867 Warszawa

Szkodę w mieszkaniu trzeba zgłosić w ciągu 3 dni od daty zdarzenia.

W przypadku ubezpieczenia na życie zdarzenie należy zgłosić za pomocą specjalnego formularza w Internecie.

Z kolei w razie zgłaszania szkody z ubezpieczenia turystycznego należy skontaktować się z Centrum Alarmowym działającym 24 h na dobę pod numerem: +48 22 575 90 80

Kontakt z AXA DIRECT

AXA Ubezpieczenia TUiR S.A.

ul. Chłodna 51,
00-867 Warszawa

Kapitał zakładowy: 16 391 177,00 zł - wpłacony w całości

Tel. 22 599 95 22
Fax 22 599 95 95

Strona internetowa: www.axadirect.pl

NIP Towarzystwa: 107-000-61-55
Regon Towarzystwa: 140806789
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS 0000271543