Strona główna  |  Wiadomości  |  Jak wyliczane są ceny ubezpieczeń OC w AXA?

Jak wyliczane są ceny ubezpieczeń OC w AXA?

Data aktualizacji: 2020-04-22
Przyzwyczajenie drugą naturą człowieka. Jednak zanim z nawyku przedłużysz polisę OC na kolejny rok w tym samym towarzystwie, warto sprawdzić w kalkulatorze ubezpieczeń, czy gdzieś nie otrzymasz lepszej oferty.

Kalkulator OC w AXA

AXA Direct stawia na internetową sprzedaż swoich ubezpieczeń. Nic więc dziwnego, że kalkulator OC dostępny na jej stronie jest prosty w użyciu i pozwala na szybki zakup polisy. Dodatkowo AXA regularnie nagradza osoby kupujące polisę on-line kilkunastoprocentowym rabatem. Jeżeli więc jesteś zdecydowany na ubezpieczenie w tym towarzystwie, skorzystaj z internetowej drogi zakupu.

Porównanie oferty OC AXA i innych ubezpieczycieli

Porównanie ofert w kalkulatorze OC Zanim jednak zdecydujesz się na zakup nowej polisy w AXA, pamiętaj, by sprawdzić, co mają do zaproponowania inne firmy. Możliwe, że w innym towarzystwie znajdziesz jeszcze lepszą propozycję.

Sprawdź, jak wypowiedzieć OC w AXA

Jak jednak szybko porównać propozycje różnych firm? Wypełnianie kolejnych internetowych formularzy może przecież zmęczyć nawet najbardziej wytrwałego łowcę okazji. Tutaj z pomocą przychodzi kalkulator OC/AC Ubea.pl porównujący oferty kilkunastu ubezpieczycieli. Wystarczy zatem, że wypełnisz jeden formularz i już będziesz wiedział, gdzie w tym roku jest najtańsze OC dla Twojego samochodu.

Czy opłaca się kupować OC w AXA?

Na to pytanie każdy kierowca musi odpowiedzieć sobie indywidualnie. AXA jest jednym z tych ubezpieczycieli, którzy zazwyczaj oferują OC w niższej cenie. Nie oznacza to jednak, że tak samo będzie w Twoim przypadku. Pamiętaj, że ubezpieczenie OC kupujesz tylko raz w roku (chyba że masz więcej aut). Warto więc poświęcić kilka minut na porównanie ofert, aby w ten sposób zaoszczędzić nawet 1 000 zł.

Sprawdź, jakie darmowe dodatki do OC proponuje AXA

Jak skorzystać z kalkulatora Ubea.pl?

Do wypełnienia formularza kalkulatora OC będziesz potrzebował danych znajdujących się na dowodzie osobistym oraz prawie jazdy. Miej więc te dokumenty pod ręką, by bez problemu wyliczyć składkę. Informacje, które podajesz, służą jedynie ubezpieczycielom do oszacowania prawdopodobieństwa spowodowania przez Ciebie wypadku. Na tej podstawie towarzystwa przedstawią Ci swoje oferty polis. Jeśli któraś z nich będzie Ci odpowiadała, możesz ją od razu zakupić przez Internet lub skontaktować się telefonicznie z agentem.

Pamiętaj, że sam proces wyliczenia składki jest całkowicie darmowy.

Po wykonaniu kalkulacji możesz też sprawdzić ceny pakietów OC i AC, jeśli jesteś zainteresowany także ubezpieczeniem autocasco.

Dowiedz się więcej o AXA

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2021-09-15

Jak liczone są ceny ubezpieczeń OC w InterRisk?

InterRisk nie sprzedaje ubezpieczeń komunikacyjnych przez Internet. Nie oznacza to jednak, że nie warto skorzystać z kalkulatora OC, by porównać składkę proponowaną przez tego ubezpieczyciela...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2021-09-20

Jak wyliczane są ceny ubezpieczeń OC w Compensie?

Compensa nie sprzedaje polis OC przez Internet. Kalkulator ubezpieczeń pozwoli Ci jednak porównać ofertę otrzymaną od agenta Compensy z propozycjami innych towarzystw.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2017-11-15

Ubezpieczenie OC w AXA

Dla większości kierowców najważniejszym czynnikiem decydującym o wyborze ubezpieczenia OC jest cena. W ostatnim czasie AXA była pod tym względem dość konkurencyjna.

Czytaj więcej
Komentarze