Strona główna  |  Wiadomości  |  Jak wyliczane są ceny ubezpieczeń OC w Compensie?

Jak wyliczane są ceny ubezpieczeń OC w Compensie?

Data aktualizacji: 2021-09-20
Compensa nie sprzedaje polis OC przez Internet. Kalkulator ubezpieczeń pozwoli Ci jednak porównać ofertę otrzymaną od agenta Compensy z propozycjami innych towarzystw.

Spis treści:

  1. Kalkulator OC Compensa
  2. Jak uzyskać ofertę OC Compensa?
  3. Porównanie oferty ubezpieczenia OC
  4. Jak porównać ofertę Compensa na kalkulatorze Ubea.pl?

Kalkulator OC Compensa

Coraz więcej ubezpieczycieli wprowadza możliwość zakupu polisy przez Internet. Compensa nie zdecydowała się jednak jeszcze na taki krok bezpośrednio. Na stronie internetowej ubezpieczyciela nie tylko nie zakupisz OC, lecz także nie wyliczysz nawet orientacyjnej składki polisy. Compensa jest widoczna w internecie wyłącznie ze swoją ofertą Benefia24. Aby wyliczyć OC i AC dla swojego samochodu, skorzystaj z kalkulatora OC.

Sprawdź, jak zgłosić sprzedaż samochodu w Compensie

Jak uzyskać ofertę OC Compensa?

Liczenie OC w kalkulatorze internetowym Składkę ubezpieczenia OC w Compensie może wyliczyć jedynie agent tego ubezpieczyciela. Możesz skontaktować się z nim:

  • osobiście: w dowolnej placówce Compensy,
  • telefonicznie: pod numerem 801 120 000

Sprawdź inne sposoby kontaktu z Compensą

Porównanie oferty ubezpieczenia OC

Propozycja składki OC dla tej samej osoby od różnych towarzystw może się różnić nawet o 1000 zł. Tymczasem warunki obowiązkowej polisy dla kierowców są w każdej firmie takie same. Decydującym czynnikiem przy wyborze oferty powinna więc być cena ubezpieczenia.

Dlatego właśnie nie powinieneś się zgadzać od razu na ofertę OC przedstawioną Ci przez agenta Compensy. Sprawdź najpierw, jak wypada ona na tle propozycji z innych towarzystw.

Sprawdź, kiedy można wypowiedzieć OC w Compensie

Jak porównać ofertę Compensa na kalkulatorze Ubea.pl?

Internetowy kalkulator OC, taki jak Ubea.pl, nie wyliczy składki obowiązkowej polisy w Compensie. Skorzystanie z tego narzędzia pozwoli Ci jednak sprawdzić ceny w innych towarzystwach. Wystarczy wypełnić krótki formularz, aby otrzymać kalkulację składki w różnych firmach.

Mając dostęp do tych rezultatów, będziesz mógł ocenić, na ile w rzeczywistości oferta Compensy jest atrakcyjna. Jeśli stwierdzisz, że bardziej opłacalna jest jedna z propozycji OC wyliczona przez kalkulator, będziesz mógł dokończyć zakup wybranej polisy przez Internet lub zamówić rozmowę telefoniczną z przedstawicielem danego towarzystwa. Jeżeli natomiast okaże się, że oferta Compensy jest faktycznie najlepsza, wróć do agenta, który przedstawił Ci tę propozycję.

Pamiętaj, że wyliczenie kalkulacji na kalkulatorze OC jest całkowicie bezpłatne. Płacisz dopiero wtedy, kiedy zdecydujesz się na zakup konkretnej polisy. Porównując ceny, możesz więc tylko zyskać.

Sprawdź warunki ubezpieczeń komunikacyjnych w Compensie

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2021-01-18

Beesafe – nowy kalkulator ubezpieczeniowy. Opinie, zalety, wady

Beesafe to nowa marka ubezpieczeniowa na polskim rynku oferująca polisy komunikacyjne. Sprawdzamy, jakie są jej zalety i wady oraz jak kupić ubezpieczenie, wypowiedzieć OC i zgłosić szkodę w Beesafe.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2021-09-15

Jak liczone są ceny ubezpieczeń OC w InterRisk?

InterRisk nie sprzedaje ubezpieczeń komunikacyjnych przez Internet. Nie oznacza to jednak, że nie warto skorzystać z kalkulatora OC, by porównać składkę proponowaną przez tego ubezpieczyciela...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2021-09-20

Ubezpieczenie OC Compensa

Pomimo wzrostu cen ubezpieczenia OC w ostatnich miesiącach konsekwencje jego nieposiadania są nadal o wiele bardziej dotkliwe dla portfela. W Compensie obowiązkową polisę można rozszerzyć o wiele...

Czytaj więcej
Komentarze