Compensa

Kalkulator ubezpieczeń w Compensa

Compensa logo

Kliknij poniżej, aby przejść do kalkulatora OC / AC. Szybko sprawdzisz, kto zaproponuje Ci najtańsze OC oraz najlepsze AC.

Oblicz moje OC/AC

Jeśli interesuje Cię inne ubezpieczenie, kliknij poniżej:

DOM TURYSTYCZNE ŻYCIE

Compensa jest obecna na polskim rynku od 1990 r. Sprzedaje zarówno ubezpieczenia osobowe, jak i majątkowe. Firma należy do koncernu Vienna Insurance Group, lidera ubezpieczeniowego w Europie Środkowo-Wschodniej. Compensa swoją ofertę kieruje do klientów indywidualnych oraz firm (obsługuje zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i duże korporacje). Ubezpieczyciel dynamicznie się rozwija, wprowadzając nowe produkty i pakiety ubezpieczeniowe.

Spis treści:

 1. Kalkulator OC Compensa
 2. Kontakt Compensa
 3. Opinie Compensa
 4. Zgłoszenie szkody Compensa
 5. Wypowiedzenie OC Compensa
 6. Rezygnacja z OC Compensa
 7. Zgłoszenie sprzedaży samochodu Compensa
 8. Ubezpieczenie samochodu Compensa
 9. Ubezpieczenie turystyczne Compensa
 10. Ubezpieczenie domu i mieszkania Compensa
 11. Ubezpieczenie na życie Compensa

Kalkulator OC Compensa

Compensa nie prowadzi sprzedaży ubezpieczeń OC online. Aby poznać proponowaną składkę polisy w tym towarzystwie, trzeba skontaktować się z agentem ubezpieczyciela (osobiście lub telefonicznie).

Ofertę ubezpieczenia otrzymaną od agenta warto porównać z cenami proponowanymi przez inne firmy. Można je sprawdzić przy pomocy kalkulatora OC.

Zobacz, jak wyliczyć cenę ubezpieczenia OC w Compensie

Kontakt Compensa

Adres korespondencyjny

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń
Aleje Jerozolimskie 162
02-342 Warszawa

Telefon

+48 22 501 61 00 - ubezpieczenia majątkowe

22 867 66 67 - ubezpieczenia na życie

Mail

centrala@compensa.pl - ubezpieczenia majątkowe

mojacompensa@compensazycie.com.pl - ubezpieczenia na życie

Sprawdź inne sposoby kontaktu z Compensą

Opinie Compensa

Zanim zakupisz polisę w Compensie, sprawdź, jak oceniają to towarzystwo jego dotychczasowi klienci. Na forum Ubea znajdziesz wiele opinii o Compensa.

Zgłoszenie szkody Compensa

Zgłoszenie szkody w Compensie nie powinno Ci sprawić żadnych kłopotów. O zdarzeniu można poinformować ubezpieczyciela przy pomocy internetowego formularza, co zdecydowanie będzie najszybszym i najwygodniejszym rozwiązaniem.

Sprawdź, jak zgłosić szkodę w Compensie

Wypowiedzenie OC Compensa

Ceny OC cały czas się zmieniają, dlatego warto co roku sprawdzać dokładnie, w którym towarzystwie znajdziesz najkorzystniejszą ofertę. Jeśli będzie to inny ubezpieczyciel niż dotychczas, skorzystaj z prawa do wypowiedzenia umowy ubezpieczenia OC. Wypowiedzenie OC w Compensa załatwisz korzystając z formularza na stronie Compensa. To najszybsza i najpewniejsza droga.

Rezygnacja z OC Compensa

Po zakupie samochodu możesz korzystać z OC nabytego przez poprzedniego właściciela. Ubezpieczyciel może jednak dokonać rekalkulacji składki, dlatego pamiętaj o możliwości rezygnacji z takiego OC w dowolnym momencie.

Zobacz, jak złożyć wypowiedzenie i rezygnację z OC w Compensie

Zgłoszenie sprzedaży samochodu Compensa

Zgłoszenie zbycia samochodu u ubezpieczyciela to jeden z obowiązków osoby sprzedającej auto. Składając takie zawiadomienie w Compensie, możesz od razu wypełnić wniosek o zwrot niewykorzystanej składki ubezpieczenia. Jeśli taki zwrot Ci przysługuje, Compensa od razu prześle Ci pieniądze.

Sprawdź, jak zgłosić sprzedaż samochodu w Compensie

Ubezpieczenie samochodu Compensa

Ubezpieczenie OC Compensa

Ubezpieczenie OC samochodu jest obowiązkową polisą. Kupując ją w Compensie, otrzymasz dodatkowo za darmo Zieloną Kartę. Możesz także rozszerzyć zakres ubezpieczenia o liczne umowy, między innymi taką zapewniającą ochronę uzbieranych zniżek.

Sprawdź, jakie dodatki proponuje do OC Compensa

Ubezpieczenie AC Compensa

Compensa proponuje ubezpieczenie AC w wersji All Risk, czyli chroniące od wszystkich ryzyk oprócz tych, które jednoznacznie wymieniono w wyłączeniach odpowiedzialności. Dodatkowo dodaje za darmo do polisy podstawowe assistance. Dla osób szukających ochrony o mniejszym zakresie jest natomiast dostępny wariant AC Mini.

Zobacz dokładne warunki ubezpieczenia AC w Compensie

Ubezpieczenie NNW Compensa

Ubezpieczenie NNW zapewni odszkodowanie nie za uszkodzony samochód, lecz za uszczerbek na zdrowiu kierowcy i pasażerów. Ochrona zapewniana przez Compensę działa w Polsce oraz za granicą. Ubezpieczyciel umożliwia też dopasowanie sumy polisy do swoich potrzeb.

Sprawdź warunki ubezpieczenia NNW w Compensie

Ubezpieczenie Assistance Compensa

Ubezpieczenie Assistance w Compensie jest dostępne w aż 5 wariantach, dzięki czemu możesz wybrać taki zakres ochrony, który będzie faktycznie dopasowany do Ciebie i Twojego auta. Polisa działa zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Sprawdź warunki wariantów Assistance w Compensa

Zielona Karta Compensa

Od czasu wstąpienia Polski do Unii Europejskiej Zielona Karta jest już o wiele mniej potrzebna polskim kierowcom, ale nadal przydaje się w trakcie niektórych zagranicznych podróży. Compensa oferuje ten dokument gratis wszystkim kierowcom posiadającym u niej OC.

Bezpośrednia Likwidacja Szkód Compensa

Compensa nie przystąpiła do systemu Bezpośredniej Likwidacji Szkód. Po zapłacie dodatkowej składki można jednak korzystać z takiej ochrony, jak klienci ubezpieczycieli należących do tego systemu.

Ochrona prawna Compensa

Kupno polisy AC w Compensie daje dostęp do licznych umów dodatkowych, między innymi ubezpieczenia ochrony prawnej. Zapewni ona wsparcie, jeśli w związku z jazdą autem wpadniesz w konflikt z prawem lub będziesz chciał pozwać inną osobę czy instytucję.

Zobacz, jak dokładnie działa ubezpieczenie ochrony prawnej w Compensie

Ubezpieczenie szyb Compensa

Nawet niewielki kamyczek może uszkodzić szybę w samochodzie. Ubezpieczenie szyb proponowane przez Compensę zapewni pieniądze na jej wymianę lub naprawę. Jednocześnie ochroni ono zniżki na AC, które posiadasz w tym towarzystwie.

Sprawdź zakres ubezpieczenia szyb w Compensie

Ubezpieczenie opon Compensa

Ubezpieczenie opon w Compensie pomoże Ci, kiedy uszkodzisz koło, oponę lub dętkę w samochodzie. Ubezpieczyciel zorganizuje naprawę niezależnie od tego, czy do zdarzenia dojdzie w Polsce czy w innym kraju europejskim.

Zobacz, kiedy nie działa ubezpieczenie opon w Compensie

Ubezpieczenie GAP Compensa

Ubezpieczenie GAP nie jest jak dotąd w Polsce zbyt popularne. Na zachodzie zdobyło ono jednak już uznanie wśród kierowców. GAP zabezpiecza Cię od straty finansowej wynikającej z utraty wartości pojazdu. Jest to więc doskonałe uzupełnienie ochrony dawanej przez autocasco.

Zobacz, na czym polega ubezpieczenie GAP w Compensie

Ubezpieczenie turystyczne Compensa

Coraz więcej Polaków zdaje sobie sprawę z wysokich kosztów leczenia grożących w razie wypadku lub choroby w trakcie zagranicznej podróży. Ubezpieczenie turystyczne w Compensie zabezpieczy przed takimi wydatkami zarówno w Europie, jak i na innych kontynentach. Wybierając konkretny wariant ochrony, zwróć uwagę na wysokość sumy ubezpieczenia.

Sprawdź wady i zalety ubezpieczenia turystycznego Compensa

Ubezpieczenie domu i mieszkania Compensa

Ubezpieczenie domu Compensa

Compensa proponuje dwa warianty ubezpieczenia domu. Każdy z nich można dodatkowo rozszerzyć o liczne klauzule, dzięki czemu możesz faktycznie dopasować ochronę do swoich wymagań.

Ubezpieczenie mieszkania Compensa

Podstawową funkcją ubezpieczenia mieszkania w Compensie jest zapewnienie odszkodowania, kiedy dojdzie do szkody w lokalu. Dodatkowe polisy chronią jednak także życie i zdrowie wszystkich domowników.

Sprawdź warunki ubezpieczenia nieruchomości w Compensie

Ubezpieczenie budowy Compensa

Ubezpieczenie nieruchomości można kupić w Compensie już na etapie budowy. Towarzystwo oferuje ochronę także dla remontowanych domów i mieszkań.

Ubezpieczenie na życie Compensa

Compensa ma szeroką gamę ubezpieczeń na życie. Oprócz zapewnienia podstawowego świadczenia dla bliskich za śmierć ubezpieczonego umożliwiają one także zabezpieczenie finansowe dzieci, zaoszczędzenie na emeryturę oraz otrzymanie pieniędzy w razie choroby.

Obecnie Compensa proponuje następujące produkty:

 • Compensa IKZE – ubezpieczenie na życie z funduszem kapitałowym,
 • Gwarancja Ochrona Optima – terminowe ubezpieczenie na życie, którego sumę dopasowujesz do swoich potrzeb,
 • Gwarancja Renta – ubezpieczenie na życie gwarantujące dożywotnią rentę,
 • Gwarancja Komfort – zapewnia wypłatę kapitału na koniec umowy,
 • Compensa Prestiż Nova – łączy długoterminowe oszczędzanie z zabezpieczeniem na wypadek zdarzeń losowych,
 • Flexi Plus – pełni funkcję ubezpieczeniową i inwestycyjną, dając możliwość swobodnego wyboru funduszy,
 • Między Nami – kompleksowe ubezpieczenie na życie, które można rozszerzyć o wiele umów dodatkowych,
 • Prywatna Emerytura – ubezpieczenie rentowe.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń ubea 

Placówki i oddziały Compensa