Kontakt
 • Link4
 • AXA Ubezpieczenia
 • Aviva
 • Proama
 • PZU
 • Warta
 • You Can Drive

Compensa

Compensa logo

Kalkulator ubezpieczeń w Compensa

SAMOCHÓD DOM TURYSTYCZNE ŻYCIE

Ubezpieczenia Compensa

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group działa na Polskim rynku od 1990 roku. Wraz z pozostałymi spółkami Vienna Insurance Group zajmuje 5 pozycję na rynku ubezpieczeń majątkowych. Spółka zapewnia kompleksową obsługę klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych kientów korporacyjnych oferując m.in. ubezpieczenia: komunikacyjne, zdrowotne, mieszkań, mienia i odpowiedzialności cywilnej.

Oferta ubezpieczeniowa Compensa

Compensa proponuje elastyczne rozwiązania. Klient może wybierać pomiędzy ubezpieczeniem pojedynczego ryzyka a innowacyjnymi pakietami zapewniającymi kompleksową ochronę mienia. Aby spełnić oczekiwania Klientów i zaspokoić ich potrzeby Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group stale rozszerza i unowocześnia swoją ofertę.

Ubezpieczenie OC Compensa

Koszty wypadków drogowych mogą sięgać setek tysięcy złotych. Dlatego właśnie polskie prawo wymaga, aby właściciele samochodów kupowali OC. Inaczej ofiary większość zdarzeń drogowych nigdy nie doczekałyby się pełnego odszkodowania za wypadek.

Podstawowy zakres ochrony ubezpieczenia OC jest ustalony w ustawie, jednak poszczególni ubezpieczyciele starają się przyciągnąć do siebie kierowców drobnymi promocjami. I tak np. kupując ubezpieczenie OC Compensa, otrzymujesz gratis Zieloną Kartę. Dzięki niej możesz bez obaw ruszać samochodem na wakacyjną wyprawę do Bośni i Hercegowiny, Albanii czy na Ukrainę.

Ubezpieczenie AC Compensa

Samochód może zostać uszkodzony w wielu różnych sytuacjach. Pożar, wichura, zderzenie z sarną – nie da się wymienić wszystkich możliwych opcji. Dlatego właśnie ubezpieczenie AC Compensa jest zbudowane na zasadzie formuły All Risk. Oznacza to, że polisa chroni od następstw wszelkich zdarzeń, za wyjątkiem tych które zostały wyraźnie wykluczone w umowie.

Razem z AC otrzymujemy bezpłatnie podstawowe assistance, które zapewni pomoc, kiedy auto zepsuje się w czasie jazdy. W Compensie możemy także liczyć na zniżkę, jeżeli AC zakupimy w pakiecie z OC.

Ubezpieczenie NNW Compensa

Jeżeli posiadamy OC lub / i AC w Compensie, możemy także dokupić ubezpieczenie NNW. Ta polisa nie chroni samochodu, lecz kierowcę i jego pasażerów. Jeżeli któraś z osób doświadczy uszczerbku na zdrowiu lub zginie w wyniku wypadku związanego z poruszaniem się samochodem, ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie zgodnie z tabelą zawartą w umowie polisy.

Polisa NNW Compensa działa zarówno w Polsce, jak i za granicą. Suma ubezpieczenia może wynosić od 10 000 do 100 000 zł. Warto zdecydować się na odrobinę wyższą składkę, aby zapewnić sobie odpowiednio wysoką sumę ubezpieczenia, bo tylko wtedy w razie wypadku otrzymamy sumę, która będzie faktyczną pomocą.

Ubezpieczenie domu i mieszkania Compensa

Ubezpieczając swoje mieszkanie, warto od razu zadbać o ochronę zdrowia domowników. Ubezpieczenie domu Compensa dostępne jest w dwóch głównych wariantach, których zakres ochrony wykracza poza podstawową polisę mieszkaniową. Mamy do wyboru następujące pakiety:

 • Compensa Rodzina – polisy zawarte w pakiecie chronią zarówno mieszkanie, jak i życie oraz zdrowie osób mieszkających w nim,

 • Compensa Mój Dom II – zabezpiecza dom od wszelkich ryzyk (formuła All Risk). Polisę można także rozszerzyć o szereg nietypowych ubezpieczeń dodatkowych, takich jak: ubezpieczenie mienia ruchomego poza miejscem zamieszkania, ubezpieczenie weterynaryjne psów i kotów oraz ubezpieczenie pomocy informatycznej Compensa.

Ubezpieczenie turystyczne Compensa

Nie pozwól, aby nieprzewidziany wypadek zniszczył od dawna planowany wypoczynek. Ubezpieczenie turystyczne Compensa Voyage, dostępne w aż czterech wariantach, zapewni kompleksową ochronę na czas podróży. Polisa zapewnia:

 • ubezpieczenie kosztów leczenia,
 • assistance – dokładny zakres pomocy zależy od tego, jaką wersję wybierzemy. Wariant Baza zawiera m.in. pomoc informacyjną, transport do szpitala, a także pomoc w przypadku opóźnień lotu,
 • ubezpieczenie NNW,
 • ubezpieczenie bagażu,
 • ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym.

Ubezpieczenie w Compensie dla firm

Klient biznesowy ma w Compensie szerokie możliwości ubezpieczenia w ramach pakietu dla małych i średnich przedsiębiorstw, ubezpieczenie majątku, ubezpieczenie dla inwestycji budowlanych, nieprzewidzianej utraty zysku, ubezpieczenie mienia w transporcie oraz OC przewoźnika i spedytora, grupowe ubezpieczenie na życie, ubezpieczenia zdrowotne, NNW, OC oraz ubezpieczenie podróży służbowej.

Kontakt z Compensą

Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group
ul. Aleje Jerozolimskie 162
02-342 Warszawa

KRS 6691, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy: 254.639.180,00 zł

Tel. 22 501 61 00

Strona internetowa: www.compensa.pl

Placówki i oddziały Compensa