Strona główna  |  Wiadomości  |  Jak liczone są ceny ubezpieczeń OC w InterRisk?

Jak liczone są ceny ubezpieczeń OC w InterRisk?

Data aktualizacji: 2021-09-15
InterRisk nie sprzedaje ubezpieczeń komunikacyjnych przez Internet. Nie oznacza to jednak, że nie warto skorzystać z kalkulatora OC, by porównać składkę proponowaną przez tego ubezpieczyciela z innymi ofertami.

Spis treści:

  1. Kalkulator OC w InterRisk
  2. Czy opłaca się kupować OC w InterRisk?
  3. Porównanie oferty ubezpieczenia OC
  4. Jak skorzystać z kalkulatora OC Ubea.pl?

Kalkulator OC w InterRisk

Kalkulator ubezpieczenia OC/AC Coraz więcej ubezpieczycieli wprowadziło już możliwość zakupu polis komunikacyjnych online. InterRisk nie zdecydował się jednak na razie na taki krok. Aby dowiedzieć się, ile zapłacisz za OC i AC w tym towarzystwie, musisz skontaktować się telefonicznie lub osobiście z przedstawicielem InterRisk.

Sprawdź, jakie są sposoby kontaktu z InterRisk

Czy opłaca się kupować OC w InterRisk?

Ubezpieczenie OC w każdym towarzystwie ma dokładnie taki sam zakres ochrony. Oferty mogą się różnić jedynie dodatkami. OC od InterRisk ma dość standardowy zestaw rozszerzeń. Ubezpieczyciel proponuje darmową Zieloną Kartę oraz możliwość dokupienia ochrony zniżek oraz usługi bezpośredniej likwidacji szkód.

W przypadku OC decydujące znaczenie przy wyborze ma cena, dlatego zawsze sprawdź, jaką składkę zaoferują Ci inne towarzystwa. Pamiętaj, że różnica w koszcie OC dla tego samego kierowcy może wynieść nawet 1000 zł.

Sprawdź, kiedy można wypowiedzieć OC w InterRisk

Porównanie oferty ubezpieczenia OC

Ceny ubezpieczeń OC w różnych towarzystwach najszybciej można porównać przy pomocy kalkulatora ubezpieczeń Ubea.pl. Jako że InterRisk nie prowadzi internetowej sprzedaży polis, to porównywarka także nie przedstawi Ci składki obowiązującej w tym towarzystwie. Zaprezentuje Ci jednak propozycje innych firm, które będziesz mógł samodzielnie porównać z polisą oferowaną przez przedstawiciela InterRisk.

Sprawdź, jak uzyskać zwrot składki za niewykorzystany okres ubezpieczenia w InterRisk

Jak skorzystać z kalkulatora OC Ubea.pl?

Kalkulator OC/AC Ubea.pl umożliwia darmowe porównanie ofert wielu ubezpieczycieli. Aby wyliczyć składkę, wystarczy podać dane, które znajdziesz w dowodzie rejestracyjnym oraz w prawie jazdy. Przed rozpoczęciem wypełniania kalkulatora, przygotuj te dokumenty, by mieć je pod ręką. Dzięki temu wyliczenie składki OC zajmie Ci jedynie kilka minut.

Ubea.pl umożliwia także wyliczenie kosztu polisy AC. Pamiętaj jednak, że w przypadku tej polisy wybór oferty powinien nastąpić już nie tylko na podstawie ceny, lecz także zakresu ochrony.

Sprawdź warunki ubezpieczenia AC w InterRisk

Po dokonaniu kalkulacji, możesz od razu przejść do zakupu wybranej oferty. Jeśli wolisz przyjrzeć się jeszcze innym propozycjom, masz też możliwość przesłania wyników kalkulacji na maila. Po rozmowie z agentem InterRisk zdecydujesz, czy wybierasz ich propozycję czy jedną z polis wyliczonych w kalkulatorze.

Sprawdź pełną ofertę ubezpieczeń InterRisk

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2021-09-20

Jak wyliczane są ceny ubezpieczeń OC w Compensie?

Compensa nie sprzedaje polis OC przez Internet. Kalkulator ubezpieczeń pozwoli Ci jednak porównać ofertę otrzymaną od agenta Compensy z propozycjami innych towarzystw.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2021-09-20

Jak wyliczane są ceny ubezpieczeń OC w ERGO Hestia?

Ofertę ubezpieczenia OC od ERGO Hestii poznasz jedynie, kontaktując się bezpośrednio z agentem ubezpieczyciela. W kalkulatorze ubezpieczeń możesz jednak sprawdzić, jak propozycja tego towarzystwa...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2020-04-22

Jak wyliczane są ceny ubezpieczeń OC w AXA?

Przyzwyczajenie drugą naturą człowieka. Jednak zanim z nawyku przedłużysz polisę OC na kolejny rok w tym samym towarzystwie, warto sprawdzić w kalkulatorze ubezpieczeń, czy gdzieś nie otrzymasz...

Czytaj więcej
Komentarze