Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta
  • You Can Drive

InterRisk

InterRisk logo

Kalkulator ubezpieczeń w InterRisk

Już kilka minut wystarczy, aby bezpłatnie sprawdzić, kto ma dla Ciebie najtańsze OC. Skorzystaj z kalkulatora OC/AC i policz składkę ubezpieczenia w InterRisk oraz w innych największych towarzystwach działających w Polsce. Po wykonaniu darmowej kalkulacji możesz od razu zakupić ubezpieczenie przez Internet lub zamówić kontakt telefoniczny z wybranym ubezpieczycielem. Masz także możliwość przesłania wyników kalkulacji na swojego maila, aby móc wrócić do nich w dogodnym momencie.

  • Kliknij w jeden z poniższych przycisków, aby sprawdzić oferty w kategorii: ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe, turystyczne lub na życie.
  • Kliknij w ikonę „Samochód”, aby przejść na stronę kalkulatora OC/AC, gdzie po wypełnieniu krótkiego formularza przekonasz się, kto zaproponuje Ci najtańsze OC oraz najlepsze AC.

SAMOCHÓD DOM TURYSTYCZNE ŻYCIE

Ubezpieczenia InterRisk

Spółka otrzymała pozwolenie na rozpoczęcie działalności ubezpieczeniowej w 1993 roku, jako Szkolne Towarzystwo Ubezpieczeniowe STU S.A. Pierwsze polisy zaczęła wystawiać po roku. Cztery lata później znaczącym akcjonariuszem Spółki został amerykański inwestor CIGNA Insurance Company. Dzięki konsekwentnej realizacji strategii już w 1998 roku Spółka wypracowała zysk bilansowy, który osiągała we wszystkich kolejnych latach działalności.

W 2006 roku Spółka dołączyła do Grupy VIENNA INSURANCE (VIG) – jednego z największych europejskich koncernów ubezpieczeniowych, którego akcje notowane są na giełdzie wiedeńskiej. Dnia 6 lutego 2008 roku Spółka zmieniła nazwę na InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group.

InterRisk oferuje ponad 150 produktów ubezpieczeniowych: majątkowych, komunikacyjnych, finansowych, osobowych i zdrowotnych zarówno dla firm, jak i osób fizycznych. Elastyczne rozwiązania pozwalają na zakup ubezpieczenia pojedynczych ryzyk, jak i kompleksowych pakietów ochronnych.

Ubezpieczenia samochodowe InterRisk

InterRisk z powodzeniem sprzedaje ubezpieczenia komunikacyjne. Wśród nich znajdziemy relatywnie tanie ubezpieczenia OC i wiele innych: OC posiadaczy pojazdów, Zielona karta, Autocasco, Assistance, NNW Kierowców i pasażerów, Ochrona prawna. Taki pakiet ubezpieczeń Inter Risk gwarantuje pełne bezpieczeństwo kierowcy i osób, które mu towarzyszą.

Ubezpieczenie OC InterRisk

Każde zarejestrowane w Polsce auto musi posiadać ubezpieczenie OC. Dzięki niemu kierowca nie będzie musiał z własnej kieszeni wypłacać odszkodowania za zniszczony samochód lub szkody osobowe, jeżeli spowoduje wypadek. Kupując ubezpieczenie OC w InterRisk można też odebrać za darmo w dowolnym oddziale towarzystwa Zieloną Kartę. Zabezpieczy ona przed koniecznością pokrywania we własnym zakresie kosztów wypadku spowodowanego w kraju, w którym nie wystarczy polskie ubezpieczenie OC.

Do polisy OC można też dokupić gwarancję utrzymania zniżek.

Ubezpieczenie domu InterRisk

Ściany, konstrukcja domu, przechowywane w mieszkaniu rzeczy, sprzęty, kolekcje – to wszystko można ubezpieczyć. Ubezpieczenie mieszkania w InterRisk jest oferowane w dwóch wariantach: Bezpieczny Dom oraz Dom Max.

Ta druga opcja łączy polisę mieszkaniową z pakietem usług assistance oraz concierge. Ubezpieczenie Dom Max jest oparte na formule All Risk, co oznacza, że nieruchomość jest chroniona przed wszystkimi zagrożeniami, które nie zostały wyraźnie wyłączone z zakresu odpowiedzialności towarzystwa.

Ubezpieczenia podróży InterRisk

Towarzystwo ubezpieczeniowe InterRisk dba o bezpieczeńtwo w podróży. Klienci mogą nabyć u ubezpieczyciela polisy: ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą Bon Voyage oraz ubezpieczenie NNW dla uczestników wycieczek, wczasów, imprez turystycznych. Ubezpieczenia turystyczne InterRisk można nabyć w naszej porównywarce ubezpieczeń.

Ubezpieczenia na życie InterRisk

Ubezpieczenia InteRisk dotyczące ochrony życia są gamą rozbudowanych produktów, takich jak ubezpieczenie MOJA RODZINA, ubezpieczenie NNW, NNW Amulet, NNW z progresywnym systemem wypłaty świadczeń PROGRESJA Z PREMIĄ GWARANTOWANĄ ubezpieczenie OCHRONA RODZINY oraz Pakiet Ubezpieczeń Osobowych.

Ubezpieczenia zdrowotne InterRisk

Towarzystwo ubezpieczeniowe Inter Risk stworzyło bardzo atrakcyjne pakiety ubezpieczeń zdrowotnych: ANTY-GRYPA, MEDI-CARE, ANTIDOTUM plus, CITY MED, ANTIDOTUM MED, SAMO ZDROWIE oraz OCHRONA NA SZÓSTKĘ.

Kontakt z InterRisk

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group
ul. Noakowskiego 22
00-668 Warszawa

tel. 22 537 68 03
fax 22 537 68 04, 05

Strona internetowa: www.interrisk.pl

Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy
KRS 0000054136, NIP 526-00-38-806
Kapitał Zakładowy i kapitał wpłacony: 78.440.000 PLN

Placówki i oddziały InterRisk