InterRisk

Kalkulator ubezpieczeń w InterRisk

InterRisk logo

Już kilka minut wystarczy, aby bezpłatnie sprawdzić, kto ma dla Ciebie najtańsze OC. Skorzystaj z kalkulatora OC/AC i policz składkę ubezpieczenia w InterRisk oraz w innych największych towarzystwach działających w Polsce. Po wykonaniu darmowej kalkulacji możesz od razu zakupić ubezpieczenie przez Internet lub zamówić kontakt telefoniczny z wybranym ubezpieczycielem. Masz także możliwość przesłania wyników kalkulacji na swojego maila, aby móc wrócić do nich w dogodnym momencie.

Kliknij poniżej, aby przejść do kalkulatora OC / AC. Szybko sprawdzisz, kto zaproponuje Ci najtańsze OC oraz najlepsze AC.

Oblicz moje OC/AC

Jeśli interesuje Cię inne ubezpieczenie, kliknij poniżej:

DOM TURYSTYCZNE ŻYCIE

InterRisk, obecny w Polsce nieprzerwanie od 1993 r., oferuje ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowe, zdrowotne i finansowe. Jest też liderem polis OC dla agentów i brokerów.

Firma stanowi część koncernu Vienna Insurance Group - lidera ubezpieczeniowego w Europie Środkowo-Wschodniej – do którego należy ok. 50 spółek w 25 krajach. VIG ma już ponad 190 lat doświadczenia w branży ubezpieczeń.

Spis treści:

 1. Kalkulator OC/AC
 2. Kontakt InterRisk
 3. Opinie InterRisk
 4. Zgłoszenie szkody InterRisk
 5. Wypowiedzenie OC InterRisk
 6. Rezygnacja z OC w InterRisk
 7. Zgłoszenie sprzedaży samochodu InterRisk
 8. Ubezpieczenie samochodu InterRisk
 9. Ubezpieczenie turystyczne InterRisk
 10. Ubezpieczenie domu i mieszkania InterRisk
 11. Ubezpieczenie na życie i zdrowotne InterRisk

Kalkulator OC/AC

InterRisk nie wprowadziło na razie możliwości zakupu polisy komunikacyjnej przez Internet. Aby poznać wysokość składki w tym towarzystwie, musisz skontaktować się z przedstawicielem InterRisk. Ofertę przedstawioną przez niego porównaj ze składkami proponowanymi przez inne towarzystwa. Poznasz je za pośrednictwem kalkulatora OC Ubea.pl.

Sprawdź, jak policzyć cenę OC w InterRisk i porównać ją z innymi propozycjami

Kontakt InterRisk

Adres do korespondencji

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna
Vienna Insurance Group
ul. Noakowskiego 22
00-668 Warszawa

Telefon

(22) 575 25 25
numer czynny całą dobę

Mail

korespondencja@interrisk.pl

Sprawdź, jak najszybciej skontaktować się z InterRisk

Opinie InterRisk

Przed zakupem ubezpieczenia w danej firmie warto dowiedzieć się, co sądzą o niej jej dotychczasowi klienci. Na naszym forum znajdziesz wiele opinii o InterRisk. Jeśli miałeś kontakt z tym ubezpieczycielem, dodaj swoją ocenę.

Zgłoszenie szkody InterRisk

Szybkie zgłoszenie szkody w InterRisk nie powinno sprawić Ci wielu kłopotów. Możesz to bowiem zrobić telefonicznie lub przez formularz kontaktowy dostępny na stronie ubezpieczyciela.

Wypowiedzenie OC InterRisk

Jeśli zależy Ci na szybkim wypowiedzeniu OC w InterRisk, skorzystaj z opcji przesłania rezygnacji mailem. Pamiętaj, by zamieścić własnoręczny podpis na dokumencie.

Zobacz, jak wypowiedzieć OC w InterRisk

Rezygnacja z OC w InterRisk

Kupując auto, przejmujesz także prawa do ubezpieczenia OC zawartego przez poprzedniego właściciela. Pamiętaj jednak, że InterRisk może dokonać rekalkulacji składki i zażądać dopłaty. W takiej sytuacji sprawdź, czy korzystniej nie będzie zawrzeć nową umowę w innym towarzystwie. OC kupione przez poprzedniego właściciela możesz bowiem wypowiedzieć w dowolnym momencie.

Zgłoszenie sprzedaży samochodu InterRisk

Po sprzedaży samochodu Twoim obowiązkiem jest zgłoszenie tego faktu ubezpieczycielowi w ciągu 14 dni. Wystarczy, że prześlesz do InterRisk kopię umowy sprzedaży auta (lub np. jego darowizny) mailem albo pocztą.

Zobacz, jak zgłosić sprzedaż samochodu w InterRisk

Ubezpieczenie samochodu InterRisk

Ubezpieczenie OC InterRisk

OC to obowiązkowe ubezpieczenie samochodu, dzięki któremu nie poniesiesz finansowych konsekwencji spowodowania wypadku lub kolizji. W InterRisk istnieje możliwość dokupienia ochrony zniżek.

Sprawdź, jakie darmowe dodatki proponuje do OC InterRisk

Ubezpieczenie AC InterRisk

InterRisk oferuje Autocasco w formule All Risk. Oznacza to, że otrzymasz odszkodowanie zawsze wtedy, kiedy Twoje auto zostanie uszkodzone, zniszczone lub skradzione oprócz sytuacji wymienionych w wyłączeniach odpowiedzialności.

Sprawdź warunki ubezpieczenia AC w InterRisk

Ubezpieczenie bagażu podróżnego InterRisk

W ramach polisy AC InterRisk proponuje także ochronę bagażu od zniszczenia, uszkodzenia czy kradzieży w trakcie przewożenia go samochodem. Płacąc dodatkową składkę, możesz znacząco podnieść sumę tego ubezpieczenia.

Ubezpieczenie NNW InterRisk

Stłuczka niestety nie zawsze kończy się jedynie uszkodzeniem auta. Niekiedy ranni zostają także pasażerowie czy kierowca. Ubezpieczenie NNW zapewni Ci w takiej sytuacji wypłatę świadczenia.

Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu NNW w InterRisk

Ubezpieczenie Assistance InterRisk

Na drodze dochodzi do różnych nieprzewidzianych sytuacji. Nie musisz radzić sobie sam z nimi wszystkimi. Ubezpieczenie Assistance zagwarantuje Ci pomoc w razie awarii, wypadku i innych stresujących zdarzeń.

Zobacz, jakie warianty Assistance oferuje InterRisk

Zielona Karta w InterRisk

Od czasu przystąpienia Polski do Porozumienia Wielostronnego, Zielona Karta straciła zdecydowanie na znaczeniu. Nadal jednak jest ona niekiedy potrzebna polskim kierowcom. Zapalonych podróżników ucieszy fakt, że osoby posiadające OC w InterRisk otrzymają Zieloną Kartę za darmo w tym towarzystwie.

Bezpośrednia Likwidacja Szkód - BLS - w InterRisk

InterRisk nie należy do systemu Bezpośredniej Likwidacji Szkód. Po opłaceniu dodatkowej składki można jednak korzystać z tych samych udogodnień, które zapewnia BLS. Co więcej szkodę do InterRisk można zgłosić nawet wtedy, kiedy ubezpieczyciel sprawcy nie jest w systemie BLS.

Ubezpieczenie szyb InterRisk

Ubezpieczenie dedykowane szybom zapewnia ich naprawę lub wymianę np. w razie zarysowania. Polisa chroni także Twoje zniżki uzbierane na AC.

Sprawdź warunki ubezpieczenia szyb w InterRisk

Ochrona Prawna InterRisk

Ochrona Prawna w InterRisk ma dość szeroki zakres świadczeń. Polisa pokryje koszty porad prawników, opinii biegłych i kosztu prowadzenia sprawy w sądzie. Ubezpieczenie działa w kraju i za granicą.

Zobacz, jakie warianty ubezpieczenia ochrony prawnej proponuje InterRisk

Med Casco InterRisk

Kolejki do lekarzy sprawiają, że coraz więcej Polaków decyduje się wykupić dodatkowe prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Med Casco proponowane przez InterRisk pokryje koszty prywatnej opieki medycznej potrzebnej po wypadku samochodowym.

Sprawdź warunki ubezpieczenia Med Casco w InterRisk

Ubezpieczenie turystyczne InterRisk

Ubezpieczenie turystyczne oferowane przez InterRisk chroni Cię w czasie zagranicznych wyjazdów, zarówno prywatnych, jak i służbowych. W razie jakiegokolwiek zdarzenia możesz skontaktować się całodobowo z InterRisk Kontakt.

Sprawdź warunki ubezpieczenia turystycznego w InterRisk

Ubezpieczenie domu i mieszkania InterRisk

Ubezpieczenie domu InterRisk

Ubezpieczając dom, możesz wybrać jedną z dwóch wersji polis: Bezpieczny Dom lub bardziej rozbudowany Dom Max, który oparto na formule All Risks.

Ubezpieczenie mieszkania InterRisk

Ochrona mieszkania jest bardzo ważna, ale dobra materialne nie są jedynymi, które chce się ochronić. Dlatego InterRisk zabezpiecza lokal i przechowywane w nim mienie ruchome, a dodatkowa polisa obejmuje Twoją rodzinę, chroniąc ją w razie nieszczęśliwego wypadku, postępowania sądowego czy administracyjnego.

Sprawdź zakres ubezpieczenia mieszkania w InterRisk

Ubezpieczenie budowy InterRisk

Żywioły czy kradzieże grożą także budynkom, które są dopiero w budowie. InterRisk umożliwia ich ubezpieczenie już na tym etapie, abyś nie musiał się martwić, że pieniądze zainwestowane w budowę przepadną Ci w wyniku nieszczęśliwego zdarzenia.

Ubezpieczenie domku letniskowego InterRisk

Coraz więcej osób oprócz swojego mieszkania posiada także domki letniskowe, do których jeżdżą w trakcie wakacji. W swojej ofercie InterRisk posiada polisę chroniącą taki majątek.

Ubezpieczenie na życie i zdrowotne InterRisk

InterRisk umożliwia także kompleksowe zabezpieczenie zdrowia i życia ubezpieczonego oraz jego najbliższych. Towarzystwo udostępnia następujące opcje polis:

 • Szkolne Edu Plus – indywidualne ubezpieczenie dla dziecka. Szkolne grupowe polisy mają niestety zazwyczaj bardzo ograniczony zakres, dlatego warto zabezpieczyć dziecko dodatkowo.
 • Medi-Care – zapewnia dostęp do świadczeń w placówkach Centrum Medycznego ENEL-MED.
 • Antidotum Plus – ubezpieczenie zdrowotne gwarantujące dostęp do lekarzy specjalistów i badań diagnostycznych w prywatnych placówkach.
 • NNW Plus – gwarantuje pomoc finansową po nieszczęśliwym wypadku.
 • Moja Rodzina – polisa chroniąca przed skutkami zdarzeń losowych Ciebie, Twojego współmałżonka lub partnera oraz dzieci. Zapewnia pomoc między innymi w przypadku śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku, poważnego zachorowania czy czasowej niezdolności do pracy.

Placówki i oddziały InterRisk