Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Signal Iduna ubezpieczenia

Oblicz ubezpieczenie w Signal Iduna

SAMOCHÓD DOM TURYSTYCZNE ŻYCIE

Ubezpieczenia Signal Iduna

Grupa SIGNAL IDUNA powstała w Niemczech z połączenia SIGNAL Dortmund oraz IDUNA Nova Hamburg. W kwietniu 2009 roku koncern SIGNAL IDUNA przejął Deutscher Ring Krankenversicherungsverein a.G.- ubezpieczyciela zdrowotnego, zapewniając grupie zdecydowane "prowadzenie" na rynku zdrowotnym.

SIGNAL IDUNA jest jedną z największych instytucji finansowo - ubezpieczeniowych na rynku niemieckim, oferującą swoje usługi klientom prywatnym i korporacyjnym. Podstawową działalnością Grupy jest budowanie i sprzedaż ochrony ubezpieczeniowej, a także usługi bankowe i zarządzanie majątkiem.

Obecnie na sukces grupy pracuje 16 towarzystw ubezpieczeniowych i cztery spółki finansowe w Niemczech. Firma prężnie rozwija się również w Polsce, w Rumunii, na Węgrzech i w Szwajcarii. Łącznie SIGNAL IDUNA zatrudnia ponad 12 000 pracowników w biurach i sieciach sprzedaży, dając bezpieczeństwo ponad 10 milionom Klientów.

Oferta ubezpieczeniowa Signal Iduna

Ubezpieczenia zdrowotne

  • Ubezpieczenia zdrowotne Signal Iduna skierowane są zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Towarzystwo oferuje dla Ciebie i rodziny oferuje ciekawe pakiety: Pełnia zdrowia.

Ubezpieczenia turystyczne

  • Signal Iduna oferuje ubezpieczenia turystyczne dla osób prywatnych w ramach takich produktów jak: Bezpieczne Podróże, Travel, SKI, ubezpieczenie kosztów imprezy turystycznej, NNW na terytorium RP oraz ubezpieczenie Cudzoziemców na terytorium RP. Ubezpieczenia turystyczne Signal Iduna mogą nabyć także firmy w postaci pakietu Business Travel oraz ubezpieczenia dla biur turystycznych.

Ubezpieczenia na życie

  • W ofercie ubezpieczeń na życie Signal Iduna proponuje terminowe ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie zaopatrzenia dzieci ze świadczeniem z tytułu trwałego świadectwa uposażonego oraz ubezpieczenie Niezawodna Ochrona Plus. Dla firm Signal Iduna przygotowała ubezpieczenia na życie: Multiochrona i Program Twoja Firma.

Ubezpieczenia majątkowe

  • Ty i Twoja rodzina możecie nabyć bardzo ciekawe produkty oferowane przez Signal Iduna. Ubezpieczenia majątkowe można zawrzeć w ramach Pakietu DOM, ubezpieczenia OC w życiu prywatnym oraz NNW. Dużą popularnością cieszą się również ubezpieczenia majątkowe dla firm: Bezpieczna firma, Pakiet FIRMA, ubezpieczenie mienia od ognia i innych zdarzeń losowych, od kradzieży z włamaniem i rozboju, od wszystkich ryzyk, ubezpieczenie sprzętu elektronicznego, robót budowlano-montażowych, utraty zysku na skutek ognia i innych zdarzeń losowych, ubezpieczenie maszyn od wszystkich ryzyk, ubezpieczenie OC, ubezpieczenie Grupowe NNW oraz Pakiet Szkoła.

Kontakt z Signal Iduna

SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
i
SIGNAL IDUNA Życie Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

ul. Przyokopowa 31
01-208 Warszawa
tel. 22 50 56 506
infolinia: 801 120 120

Strona internetowa: www.signal-iduna.pl