Kontakt
 • Link4
 • AXA Ubezpieczenia
 • Aviva
 • Proama
 • PZU
 • Warta

Jak liczone są ceny ubezpieczeń OC w Warcie?

Ostatnia aktualizacja: 2021-09-14

Propozycje OC dla tego samego kierowcy od różnych ubezpieczycieli mogą różnić się nawet o 1000 zł. Lepiej więc porównać ofertę Warty z polisami innych towarzystw w kalkulatorze OC, zanim podejmie się decyzję o kupnie.

Spis treści:

 1. Kalkulator OC w Warcie
 2. Porównanie oferty ubezpieczenia OC Warty i innych ubezpieczycieli
 3. Dlaczego nie ma kalkulatora OC Warty?
 4. Czy opłaca się kupować OC w Warcie?
 5. Jak skorzystać z kalkulatora OC?

Kalkulator OC w Warcie

Zakup OC przez Internet Na stronie Warty nie znajdziemy kalkulatora OC pozwalającego na wyliczenie i zakup ubezpieczenia przez Internet. Aby poznać proponowaną składkę, trzeba skontaktować się z agentem towarzystwa telefonicznie lub osobiście w jednym z oddziałów. Warta posiada jedną z największych sieci dystrybucji w Polsce (jedynie PZU ma więcej placówek), więc znalezienie agenta blisko Twojego miejsca zamieszkania nie powinno być problemem.

Porównanie oferty ubezpieczenia OC Warty i innych ubezpieczycieli

Kontakt z agentem Warty da Ci odpowiedź na pytanie, na jaką składkę OC możesz liczyć w tym towarzystwie. Jest jednak bardzo prawdopodobne, że inna firma będzie miała dla Ciebie lepszą propozycję. Dlatego skorzystaj z naszego kalkulatora OC AC, by przekonać się, kto zaoferuje Ci najtańsze OC.

Dlaczego nie ma kalkulatora OC Warty?

Proces wyliczania składki OC w Warcie jest dość skomplikowany, a ostateczna cena uzależniona jest od bardzo wielu czynników. Dlatego też jak dotychczas Warta nie zdecydowała się rozpocząć sprzedaży polis OC online (mimo że udostępnia już kalkulatory ubezpieczenia turystycznego i mieszkaniowego).

Czy opłaca się kupować OC w Warcie?

Wielość czynników branych pod uwagę przez ubezpieczyciela nie musi jednak ostatecznie oznaczać tańszej polisy. Wręcz przeciwnie. Po porównaniu oferty Warty oraz propozycji innych ubezpieczycieli bardzo często okazuje się, że kierowca znajdzie najtańsze OC w innej firmie.

Jak skorzystać z kalkulatora OC?

Wypełnienie formularza porównywarki ubezpieczeń Ubea.pl jest szybkie i intuicyjne. Zanim zaczniesz liczyć składkę, przygotuj dowód rejestracyjny oraz prawo jazdy. Dzięki temu bez najmniejszego problemu uzupełnisz wszystkie pola.

Po wypełnieniu formularza otrzymasz propozycje składek od różnych ubezpieczycieli. Jeśli któraś oferta bardzo Ci się spodoba, możesz od razu zakupić wybraną polisę przez Internet lub zamówić kontakt telefoniczny z agentem danego towarzystwa. Istnieje także możliwość przesłania kalkulacji na maila, dzięki czemu bez problemu będziesz mógł wrócić do wyliczeń, kiedy już poznasz ofertę Warty.

Dowiedz się więcej:

Ubezpieczenie OC w Warcie

Tagi:

Komentarze