pon-pt godz 9:00-17:00

71 722 80 00

Kontakt

17 największych ubezpieczycieliPORÓWNAJ OC i AC

  • 15% taniej przy zakupie online
  • 70% zniżki za bezszkodową jazdę
  • ponad 100 tys.klientów co miesiąc
Oblicz moje OC/ACOblicz moje OC/AC
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Liberty Ubezpieczenia
  • Proama
  • PZU
  • Warta
Ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie domu

Ubezpieczenie domu

Ubezpieczenie życie

Ubezpieczenie życie

Porady eksperta

Jak porównać ubezpieczenia w kalkulatorze OC ubea.pl?

Kalkulator OC, który znajduje się w naszym serwisie, umożliwia porównanie składek kilkunastu towarzystw jednocześnie. Jeżeli szukasz ubezpieczenia i po raz pierwszy korzystasz z internetowej porównywarki OC/AC przeczytaj, jak poprawnie wypełnić formularz, porównać oferty i wybrać najtańsze OC i najlepsze AC dla swojego samochodu.

Jakie ubezpieczenie assistance wybrać?

W czasie mroźnej i śnieżnej zimy ubezpieczenie assistance może się przydać nawet doświadczonym kierowcom. Jednak każdy z ubezpieczycieli proponuje nieco inny wariant tego ubezpieczenia. Sprawdziliśmy warunki polis, aby znaleźc te najkorzystniejsze.

Czym się różni ubezpieczenie dla firm?

Przedsiębiorca kupujący ubezpieczenie firmowe (np. OC lub AC) powinien pamiętać, że nie ma takich samych praw jak konsument. Właściciel firmy może jednak obniżyć swój podatek o część kosztów związanych z polisą.

Jak pozwać zagranicznego ubezpieczyciela?

Niektórzy ubezpieczyciele, sprzedający polisy w naszym kraju, działają jako oddział zagranicznej spółki. Taka sytuacja może nieco komplikować dochodzenie roszczeń w ramach postępowania cywilnego. Jak pozwać w Polsce oddział zagranicznego towarzystwa?

Jazda zimą samochodem – czego wymagają za granicą?

Opony zimowe, kamizelki odblaskowe dla pasażerów, a nawet linka holownicza – wyposażenie auta wymagane za granicą niekiedy zaskakuje polskiego kierowcę. Nieodpowiednie przygotowanie do wyjazdu może się niestety zakończyć mandatem lub problemami z wypłatą odszkodowania z ubezpieczenia OC.

więcej porad eksperta

Jak wybrać najtańsze OC i AC?

Porównywarka ubezpieczeń w 3 prostych krokach

Krok 1.

Wybierasz interesujący Cię produkt i wyliczasz składkę. Jeśli nie jesteś pewien wszystkich parametrów, wypełnij go jak najdokładniej potrafisz. Po zamówieniu kontaktu w tabeli wynikowej, konsultant odpyta Cię ponownie telefonicznie o wszystkie parametry i pomoże wpisać poprawne.

Krok 2.

"Porównujesz oferty" w tabeli wynikowej. Kupujesz ubezpieczenie online lub zamawiasz bezpłatną rozmowę z konsultantem. Konsultant pomoże Ci zakończyć proces zakupu i odpowie na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Jeśli chcesz odłożyć decyzję o zakupie ubezpieczenia na później - zapisz kalkulację i wyślij ją sobie na e-mail. Nie będziesz musiał ponownie wypełniać formularza, nawet jeśli wrócisz do nas za rok.

Krok 3.

Kupujesz online, nie musisz ponownie wypełniać danych na stronie ubezpieczyciela, postępujesz zgodnie z komunikatami na stronie ubezpieczyciela. Jeśli kupujesz korzystając z pomocy konsultanta przez telefon, podajesz mu rzetelnie wszystkie swoje dane, a on wprowadza je za Ciebie w systemie ubezpieczyciela. Potwierdzenie zawarcia polisy otrzymujesz mailem, a po jej opłaceniu polisa przychodzi do Ciebie pocztą.

Tylko u nas zrobisz to dosłownie w 5 minut!