Kontakt
 • Link4
 • AXA Ubezpieczenia
 • Aviva
 • Proama
 • PZU
 • Warta

AXA Ubezpieczenia

AXA Ubezpieczenia
OC w AXA UbezpieczeniaAXA UbezpieczeniaCena ubezpieczenia OC w AXA Ubezpieczenia4.535287550
OC + AC w AXA UbezpieczeniaAXA UbezpieczeniaCena ubezpieczenia OC + AC w AXA Ubezpieczenia3.96508150
OC + AC + NNW w AXA UbezpieczeniaAXA UbezpieczeniaCena ubezpieczenia OC + AC + NNW w AXA Ubezpieczenia4.10277650
OC + NNW w AXA UbezpieczeniaAXA UbezpieczeniaCena ubezpieczenia OC + NNW w AXA Ubezpieczenia4.63924950

AXA Ubezpieczenia w rankingu towarzystw

OC 4,53
OC + AC 3,96
OC + AC + NNW 4,10
OC + NNW 4,63

Oblicz ubezpieczenie w AXA Ubezpieczenia

SAMOCHÓD DOM TURYSTYCZNE ŻYCIE

Ubezpieczenia AXA DIRECT

Grupa AXA jest światowym liderem w ubezpieczeniach i zarządzaniu aktywami. Zatrudnia 161 tys. pracowników, którzy świadczą usługi dla 103 mln klientów w 64 krajach. Marka AXA siódmy raz z rzędu została uznana w 2015 roku w rankingu Interbrand za najbardziej wartościową markę ubezpieczeniową świata wartą 9,3 mld USD. W Polsce AXA oferuje ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia osobowe i majątkowe, w tym m.in. komunikacyjne i turystyczne, ubezpieczenia emerytalne (OFE), pomoc assistance oraz usługi zarządzania aktywami niemal 2,6 mln klientom, a także ubezpieczenia majątkowe dla firm, w tym międzynarodowych korporacji.

AXA DIRECT jest marką handlową AVANSSUR S.A. Oddział w Polsce. Jest jedną z największych firm finansowych na świecie, która może pochwalić się następującymi wynikami liczbowymi:

 • milion klientów polskich spółek grupy AXA
 • 95 milionów klientów na całym świecie
 • ponad 214 000 pracowników
 • 91 miliardów Euro przychodu (dane za rok 2009)

Swoją działalność w Polsce AXA DIRECT rozpoczęła w listopadzie 2006 roku, mając w swojej ofercie ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, pakiety OC AC, NNW, Assistance oraz szereg innowacji rzadko występujących na polskim rynku.

Ubezpieczenia AXA DIRECT sprzedawane są w systemie direct, czyli przez internet i telefon, korzystając z ponad 15 lat doświadczeń grupy AXA. Ubezpieczenia direct AXA w porównaniu z ubezpieczeniami zawieranymi drogą tradycyjną zyskują coraz szersze grono zwolenników, dzięki wygodzie, gwarancji całodobowego dostępu do centrum alarmowego oraz konkurencyjnymi cenami.

Oferta AXA Ubezpieczenia

Do standardowego pakietu OC AXA DIRECT dodaje, niezbędne do podróżowania w niektórych krajach, ubezpieczenie Zielonej Karty (ZK). Ponadto w ramach usługi Assistance BAZA pracownicy AXA całą dobę są gotowi, aby udzielić ubezpieczonemu pomocy informacyjnej oraz serwisowej na terenie całej Polski.

Ubezpieczenie OC samochód w AXA

 • AXA DIRECT zapewnia podstawową ochronę w ramach ubezpieczenia OC AXA, Zielonej Karty oraz Assistance BAZA. Opcje dodatkowe AXA Ubezpieczenia to możliwość nabycia dodatkowego ubezpieczenia od zniszczenia samochodu wskutek pożaru i od kradzieży, ubezpieczenia szyb w pojeździe, Assistance MIDI, ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażerów oraz ubezpieczenie przewożonych zwierząt.

Ubezpieczenie samochodowe NNW, AC i OC w AXA

 • AXA DIRECT to szerszy wachlarz produktów, w skład których wchodzi ubezpieczenie OC, Zielonej Karty, ubezpieczenie od uszkodzeń pojazdu i bagażu (AC), Assistance BAZA, Assistance MIDI. Opcje dodatkowe to ubezpieczenie od kradzieży pojazdu na terytorium Polski, ubezpieczenie od uszkodzeń i kradzieży wyposażenia dodatkowego (WD), ubezpieczenie od uszkodzeń i kradzieży pojazdu oraz wyposażenia dodatkowego na terytorium Europy wraz z Assistance EUROPA, Assistance MAXI, ubezpieczenie NNW kierowcy oraz pasażerów, a także ubezpieczenie przewożonych zwierząt.. Ubezpieczenie OC i AC AXA obliczysz korzystając z naszego kalkulatora dla oferty AXA.

Ubezpieczenie turystyczne AXA

Kontakt z AXA DIRECT

AXA Ubezpieczenia TUiR S.A.

ul. Chłodna 51,

00-867 Warszawa

Kapitał zakładowy: 16 391 177,00 zł - wpłacony w całości

Tel. 22 599 95 22

Fax 22 599 95 95

Strona internetowa: www.axadirect.pl

NIP Towarzystwa: 107-000-61-55

Regon Towarzystwa: 140806789

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

KRS 0000271543