Kontakt
 • Link4
 • AXA Direct
 • Aviva
 • Liberty Ubezpieczenia
 • Proama
 • PZU
 • Warta

AXA Direct ubezpieczenia

AXA Direct
OC w AXA DirectAXA DirectCena ubezpieczenia OC w AXA Direct3.881058250
OC + AC w AXA DirectAXA DirectCena ubezpieczenia OC + AC w AXA Direct3.9653350
OC + AC + NNW w AXA DirectAXA DirectCena ubezpieczenia OC + AC + NNW w AXA Direct3.9390050
OC + NNW w AXA DirectAXA DirectCena ubezpieczenia OC + NNW w AXA Direct4.21139450

AXA Direct w rankingu towarzystw

OC 3,88
OC + AC 3,96
OC + AC + NNW 3,93
OC + NNW 4,21

Oblicz ubezpieczenie w AXA Direct

SAMOCHÓD DOM TURYSTYCZNE ŻYCIE

Ubezpieczenia AXA DIRECT

AXA DIRECT jest marką handlową AVANSSUR S.A. Oddział w Polsce. Jest jedną z największych firm finansowych na świecie, która może pochwalić się następującymi wynikami liczbowymi:

 • milion klientów polskich spółek grupy AXA
 • 95 milionów klientów na całym świecie
 • ponad 214 000 pracowników
 • 91 miliardów Euro przychodu (dane za rok 2009)

Swoją działalność w Polsce AXA DIRECT rozpoczęła w listopadzie 2006 roku, mając w swojej ofercie ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, pakiety OC AC, NNW, Assistance oraz szereg innowacji rzadko występujących na polskim rynku.

W kwietniu 2010 roku AXA DIRECT rozszerzyła ofertę o ubezpieczenia dla właścicieli motocykli, poszerzoną o takie elementy jak: transport motoru unieruchomionego w wyniku wypadku, samochód zastępczy, a także ubezpieczenie wyposażenia (m.in. kufry, owiewki, alarmy, specjalistyczny ubiór kierującego).

Do dnia 31 grudnia 2016 planowane jest połączenie AXA Direct z AXA Ubezpieczenia TUiR SA. Natomiast w 2017 r. dołączona do nich zostanie także firma AXA TUiR SA odpowiadająca głównie za ubezpieczenia majątkowe korporacyjne. Dzięki temu wszystkie zakłady ubezpieczeń majątkowych należące do Grupy AXA będą działały jako jedna firma.

Ubezpieczenia AXA DIRECT sprzedawane są w systemie direct, czyli przez internet i telefon, korzystając z ponad 15 lat doświadczeń grupy AXA. Ubezpieczenia direct AXA w porównaniu z ubezpieczeniami zawieranymi drogą tradycyjną zyskują coraz szersze grono zwolenników, dzięki wygodzie, gwarancji całodobowego dostępu do centrum alarmowego oraz konkurencyjnymi cenami.

Oferta ubezpieczeniowa AXA DIRECT

Do standardowego pakietu OC AXA DIRECT dodaje, niezbędne do podróżowania w niektórych krajach, ubezpieczenie Zielonej Karty (ZK). Ponadto w ramach usługi Assistance BAZA pracownicy AXA całą dobę są gotowi, aby udzielić ubezpieczonemu pomocy informacyjnej oraz serwisowej na terenie całej Polski.

Ubezpieczenie OC samochód

 • AXA DIRECT zapewnia podstawową ochronę w ramach ubezpieczenia OC AXA, Zielonej Karty oraz Assistance BAZA. Opcje dodatkowe AXA DIRECT to możliwość nabycia dodatkowego ubezpieczenia od zniszczenia samochodu wskutek pożaru i od kradzieży, ubezpieczenia szyb w pojeździe, Assistance MIDI, ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażerów oraz ubezpieczenie przewożonych zwierząt wraz z Assistance PUPIL

Ubezpieczenie samochodowe NNW, AC i OC

 • AXA DIRECT to szerszy wachlarz produktów, w skład których wchodzi ubezpieczenie OC, Zielonej Karty, ubezpieczenie od uszkodzeń pojazdu i bagażu (AC), Assistance BAZA, Assistance MIDI. Opcje dodatkowe to ubezpieczenie od kradzieży pojazdu na terytorium Polski, ubezpieczenie od uszkodzeń i kradzieży wyposażenia dodatkowego (WD), ubezpieczenie od uszkodzeń i kradzieży pojazdu oraz wyposażenia dodatkowego na terytorium Europy wraz z Assistance EUROPA, Assistance MAXI, ubezpieczenie NNW kierowcy oraz pasażerów, a także ubezpieczenie przewożonych zwierząt wraz z Assistance PUPIL. Ubezpieczenie OC i AC AXA obliczysz korzystając z naszego kalkulatora dla oferty AXA.

Ubezpieczenie OC i AC dla kobiet

 • w podstawowej wersji obejmuje ubezpieczenie OC, Zielonej Karty, ubezpieczenie od uszkodzeń pojazdu i bagażu (AC) w wersji rozszerzonej, Assistance BAZA, Assistance MIDI, Assistance MAXI. Opcje dodatkowe umożliwiają zakup ubezpieczenia od kradzieży pojazdu na terytorium Polski oraz Europy wraz z ubezpieczeniem Assistance EUROPA, Assistance MAXI, NNW kierowcy i pasażerów oraz ubezpieczenie przewożonych zwierząt wraz z Assistance PUPIL

Ubezpieczenie OC motocykli

 • AXA DIRECT to ochrona w zakresie ubezpieczenia OC, Zielonej Karty i Assistance BAZA. Opcje dodatkowe oferowane przez AXADIRECT w ubezpieczeniu OC motocykli to Assistance MIDI oraz NNW kierującego.

Ubezpieczenie OC i AC motocykli

 • w pakiecie gwarantuje pełną ochronę w ramach ubezpieczenia OC, Zielonej Karty, ubezpieczenia AC, Assistance BAZA, Assistance MIDI. W opcjach podstawowych do ubezpieczenia motocykli można dobrać ubezpieczenie od kradzieży motocykla na terytorium Polski, ubezpieczenie od uszkodzeń i kradzieży wyposażenia dodatkowego na terytorium Europy wraz z ubezpieczeniem Assistance EUROPA, ubezpieczenie NNW kierującego Pojazdem oraz Assistance MAXI

Ubezpieczenie turystyczne AXA

Kontakt z AXA DIRECT

AVANSSUR S.A. Oddział w Polsce
ul. Chłodna 51,
00-867 Warszawa
Kapitał zakładowy: 40 000 000 zł - wpłacony w całości

Tel. 22 599 90 00
Fax 22 599 95 95

Strona internetowa: www.axadirect.pl

Akcjonariat: AXA Insurance Ltd - 100%
NIP Towarzystwa: 521-10-36-865
Regon Towarzystwa: 010867211
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS 38616