Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta
  • You Can Drive

Nowy produkt Generali Direct - "Autoszyby"

Data publikacji: 2011-03-22

Generali Direct od początku marca br. dynamicznie poszerza swoją ofertę w ramach kanału sprzedaży bezpośredniej. Generali Direct wprowadziło do oferty ubezpieczeń komunikacyjnych nowy produkt dostępny przy zakupie ubezpieczenia OC i/lub AC.

Generali Direct wprowadził nowy produkt, który daje możliwość ubezpieczenia wszystkich szyb w samochodzie osobowym. Jest to dodatek, który można dokupić do ubezpieczenia komunikacyjnego OC i/lub AC. Ubezpieczenie "Autoszyby" nie jest dostępny samodzielnie. Klient może określić sumę ubezpieczenia, która powinna mieścić się w granicach od 3 do 6 tys. złotych. Dodatek "Autoszyby" do składki rocznej za ubezpieczenie samochodu wynosi ok. 85 zł.

Ubezpieczenie "Autoszyby" działa na podobnej zasadzie jak usługa Assistance. W związku z tym, awaria dotycząca uszkodzenia szyby zgłaszana jest bezpośrednio do towarzystwa ubezpieczeniowego Generali Direct, które zleca naprawę firmie zewnętrznej. Na podstawie umowy Klientowi przysługuje naprawa lub wymiana uszkodzonej szyby.

Podstawową korzyścią z usługi jest szybka likwidacja szkody. W zależności od uszkodzenia i dostępności w najbliższym serwisie można naprawić lub wymienić szybę nawet w ciągu 24 godzin. Usługa jest realizowana w ramach produktu „Autoszyby”, dzięki temu Klient nie traci zniżek w ubezpieczaniu AC za tzw. jazdę bezszkodową. Ochrona ubezpieczeniowa obowiązuje na zarówno na terytorium Polski, jak i poza granicami kraju.

„Znając potrzeby naszych Klientów staramy się zapewniać im bogatą ofertę dzięki której będą mogli zabezpieczać się na wszelkie wypadki losowe i jednocześnie kompleksowo korzystać z usług Generali. Wprowadzając do oferty Generali Direct nowy produkt „Autoszyby” pragniemy wszystkim posiadaczom samochodów dać poczucie bezpieczeństwa w przypadku uszkodzenia szyb ich pojazdów oraz poczucie komfortu, związanego z brakiem utraty zniżek w ramach umowy głównej AC” - podkreśla Tadeusz Wójcicki, Dyrektor Departamentu Sprzedaży Bezpośredniej w Grupie Generali.

Generali Direct przygotowuje się do wdrożenia w tym roku produktu „Autoszyby” także do sieci sprzedaży agencyjnych w Generali.

Tagi:

Komentarze

2011-08-13 20:40

sereno

niegłupia w sumie propozycja, chociaż z oferty Generali i tak najlepiej to wziąć do AC ubezpieczenie bagażu za 1 PLN