Strona główna  |  Wiadomości  |  Jak wyliczane są ceny ubezpieczeń OC w ERGO Hestia?

Jak wyliczane są ceny ubezpieczeń OC w ERGO Hestia?

Data aktualizacji: 2021-09-20
Ofertę ubezpieczenia OC od ERGO Hestii poznasz jedynie, kontaktując się bezpośrednio z agentem ubezpieczyciela. W kalkulatorze ubezpieczeń możesz jednak sprawdzić, jak propozycja tego towarzystwa wypada na tle innych.

Spis treści:

  1. Kalkulator OC ERGO Hestia
  2. Porównanie ofert OC innych towarzystw z ERGO Hestią
  3. Dlaczego nie ma kalkulatora OC na stronie ERGO Hestii?
  4. Czy opłaca się kupować OC w ERGO Hestii?
  5. Jak skorzystać z kalkulatora OC Ubea.pl?

Kalkulator OC ERGO Hestia

Zakup ubezpieczenia OC przez Internet ERGO Hestia na razie nie wprowadziła możliwości kupna ubezpieczenia OC przez Internet. Na jej stronie internetowej można jedynie zamówić kontakt z agentem towarzystwa, który przedstawi propozycję składki. Polisę kupuje się przez telefon lub osobiście w oddziale.

Porównanie ofert OC innych towarzystw z ERGO Hestią

Ofertę OC przedstawioną przez agenta ERGO Hestii warto porównać z propozycjami innych towarzystw. W końcu w przypadku obowiązkowej polisy czynnikiem decydującym o wyborze powinna być cena.

Na stronie kalkulatora OC Ubea.pl szybko policzysz koszt polisy w tych towarzystwach, które sprzedają swoje ubezpieczenia przez Internet. Porównując te propozycje ze sobą, przekonasz się, czy oferta ERGO Hestii jest faktycznie opłacalna.

Sprawdź, jak wypowiedzieć OC w ERGO Hestii, jeśli znajdziesz lepszą ofertę

Dlaczego nie ma kalkulatora OC na stronie ERGO Hestii?

ERGO Hestia sprzedaje ubezpieczenia komunikacyjne pod różnymi markami, każdą z nich kierując do innej grupy docelowej. Z tego powodu różnicuje też swoje kanały sprzedaży. Polisy spod znaku You Can Drive (przeznaczone jedynie dla osób poniżej 30 roku życia) oraz MTU można kupić przez Internet, także za pośrednictwem naszego kalkulatora OC/AC.

Natomiast polisy sprzedawane pod marką ERGO Hestia można zakupić jedynie osobiście w oddziale / u agenta lub telefonicznie.

Sprawdź, jak policzyć składkę AC w ERGO Hestii

Czy opłaca się kupować OC w ERGO Hestii?

ERGO Hestia nie proponuje żadnych bezpłatnych dodatków do polisy OC. Na pewno więc warto przed zakupem polisy w tym towarzystwie sprawdzić inne propozycje.

Ubezpieczenie samochodu w ERGO Hestii jest opłacalne jedynie wtedy, kiedy oferta OC z tego towarzystwa jest najtańsza lub wtedy, kiedy kupujesz też inne polisy (np. AC) i spodobają Ci się warunki dobrowolnych ubezpieczeń proponowane przez tego ubezpieczyciela.

Sprawdź warunki innych ubezpieczeń w ERGO Hestii

Jak skorzystać z kalkulatora OC Ubea.pl?

Aby policzyć składkę OC w kalkulatorze ubezpieczeń Ubea.pl musisz znać jedynie dane umieszczone w dowodzie rejestracyjnym auta oraz prawie jazdy właściciela pojazdu. Przygotuj więc te dokumenty przed rozpoczęciem wypełniania formularza. Pamiętaj, że aby otrzymać składkę zgodną z rzeczywistością, musisz podać w kalkulatorze prawdziwe dane.

Po wypełnieniu formularza otrzymasz propozycje składek w różnych towarzystwach. Jeżeli któraś z nich jest dla Ciebie atrakcyjna, dokończ zakup przez Internet lub telefon. Jeśli natomiast okaże się, że agent ERGO Hestii przedstawił Ci tańszą ofertą od tych wyliczonych online, sprawdź jeszcze, jakie darmowe dodatki do OC proponują inne towarzystwa.

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2021-09-15

Jak liczone są ceny ubezpieczeń OC w InterRisk?

InterRisk nie sprzedaje ubezpieczeń komunikacyjnych przez Internet. Nie oznacza to jednak, że nie warto skorzystać z kalkulatora OC, by porównać składkę proponowaną przez tego ubezpieczyciela...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2021-09-20

Jak wyliczane są ceny ubezpieczeń OC w Compensie?

Compensa nie sprzedaje polis OC przez Internet. Kalkulator ubezpieczeń pozwoli Ci jednak porównać ofertę otrzymaną od agenta Compensy z propozycjami innych towarzystw.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2021-09-20

Ubezpieczenie OC ERGO Hestia

Ubezpieczenie OC w ERGO Hestii nie oferuje żadnych darmowych dodatków. Zawierając podstawową polisę, otrzymujesz więc tylko ochronę zgodną z ustawą o ubezpieczeniach obowiązkowych. Przed kupnem...

Czytaj więcej
Komentarze