Strona główna  |  Wiadomości  |  Jak wyliczane są ceny ubezpieczeń OC w Aviva?

Jak wyliczane są ceny ubezpieczeń OC w Aviva?

Data aktualizacji: 2021-09-22
Ubezpieczenie OC oferuje praktycznie każda firma ubezpieczeniowa w Polsce. Warto jednak zdawać sobie sprawę, że warunki tej polisy są wszędzie takie same. Czynnikiem decydującym przy wyborze firmy powinna więc być cena. Jak porównać ofertę Avivy z propozycjami innych ubezpieczycieli? Jak w zakupie OC pomoże Ci kalkulator ubezpieczeń?

Spis treści:

  1. Kalkulator OC w Aviva
  2. Porównanie oferty OC
  3. Czy opłaca się kupować OC w Aviva?
  4. Jak skorzystać z kalkulatora Ubea.pl?

Kalkulator OC w Aviva

Aviva jest jednym z ubezpieczycieli promujących nowoczesne sposoby zakupu ubezpieczeń. Na stronie internetowej towarzystwa można wyliczyć składkę polisy OC i od razu zakupić ją online.

Porównanie oferty OC

Liczenie składki ubezpieczenia OC w internetowym kalkulatorze Wyliczając składkę tylko na stronie Avivy, nie wiesz jednak, jak przedstawiona oferta wypada na tle propozycji innych ubezpieczycieli. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z kalkulatora OC Ubea.pl, gdzie od razu policzysz składkę OC w Avivie oraz w innych towarzystwach ubezpieczeniowych.

Jeżeli po wykonaniu kalkulacji w kalkulatorze OC stwierdzisz, że to właśnie oferta Avivy jest dla Ciebie najkorzystniejsza, możesz:

  • od razu zakupić ubezpieczenie przez Internet,
  • zadzwonić do agenta Avivy, powołując się na numer wyliczonej dla Ciebie oferty w kalkulatorze Ubea.pl. Dzięki temu agent będzie widział podane wcześniej przez Ciebie dane i cały proces przebiegnie szybciej,
  • zamówić kontakt z agentem Avivy, aby oddzwonił do Ciebie jak najszybciej lub w wybranym przez Ciebie, pasującym Ci terminie.

Zobacz, jak wypowiedzieć OC w Avivie, jeśli w innym towarzystwie znajdziesz lepszą polisę.

Czy opłaca się kupować OC w Aviva?

W rankingu OC opracowywanym na podstawie wyników kalkulacji użytkowników Ubea.pl Aviva często zajmuje dość wysokie miejsca, co świadczy o jej atrakcyjności cenowej.

Dodatkowo Aviva należy do systemu BLS, a osobom posiadającym u niej ubezpieczenie OC wydaje za darmo ZIeloną Kartę. Z pewnością ucieszy to wszystkich miłośników mniej oczywistych kierunków podróży.

Pamiętaj jednak, że dla każdego kierowcy ubezpieczyciele wyliczają składki OC indywidualnie. Zanim zatem zawrzesz umowę z Avivą, porównaj jej ofertę z wysokością polisy w innych towarzystwach.

Sprawdź także warunki ubezpieczenia AC w Avivie

Jak skorzystać z kalkulatora Ubea.pl?

Aby wyliczyć składkę OC w kalkulatorze Ubea.pl, wystarczy wypełnić formularz, podając dane ubezpieczanego samochodu oraz właścicieli pojazdu. Większość potrzebnych informacji znajdziesz w dowodzie rejestracyjnym pojazdu oraz na prawie jazdy.

Pamiętaj, że samo wyliczenie składki w kalkulatorze jest darmowe. Jeśli któraś z propozycji przypadnie Ci do gustu, możesz przejść do zakupu polisy (telefonicznie lub przez Internet). Istnieje też opcja przesłania gotowej kalkulacji na maila, abyś mógł do niej wrócić w dogodnym momencie.

Sprawdź także:

Oferty innych ubezpieczeń w Avivie

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2021-01-18

Beesafe – nowy kalkulator ubezpieczeniowy. Opinie, zalety, wady

Beesafe to nowa marka ubezpieczeniowa na polskim rynku oferująca polisy komunikacyjne. Sprawdzamy, jakie są jej zalety i wady oraz jak kupić ubezpieczenie, wypowiedzieć OC i zgłosić szkodę w Beesafe.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2019-03-22

Czy można zrezygnować z ubezpieczenia OC przed wejściem polisy w życie?

Kupiłeś ubezpieczenie OC, ale dzień później zorientowałeś się, że inne towarzystwo ma dla Ciebie lepszą ofertę? Sprawdź, czy możesz zrezygnować z ubezpieczenia, jeśli OC jeszcze nie weszło w życie.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2021-09-14

Jak liczone są ceny ubezpieczeń OC w MTU24?

MTU24 obiecuje prostą sprzedaż polis przez Internet. Sprawdzamy, czy ich kalkulator OC spełnia tę obietnicę.

Czytaj więcej
Komentarze