Strona główna  |  Wiadomości  |  Jak liczone są ceny ubezpieczeń OC w PZU?

Jak liczone są ceny ubezpieczeń OC w PZU?

Data aktualizacji: 2021-09-14
Warunki OC są w każdym towarzystwie takie same. Różna jest jedynie cena. Dlatego przed wyborem ubezpieczyciela warto skorzystać z kalkulatora OC, by porównać oferty polis.

Spis treści:

  1. Kalkulator OC w PZU
  2. Porównanie oferty OC z PZU
  3. Dlaczego nie ma kalkulatora OC PZU online?
  4. Jak porównam ofertę PZU na kalkulatorze OC Ubea.pl?
  5. Jak moge uzyskać ofertę PZU?

Kalkulator OC w PZU

Ofertę PZU możesz uzyskać korzystając z kalkulatora OC i AC PZU, zamawiając kontakt z PZU lub naszym konsultantem. Polisę odbierzesz osobiście w placówce lub u agenta albo otrzymasz mailem.

Porównanie oferty OC z PZU

Zakup OC przez Internet PZU jest największym towarzystwem ubezpieczeniowym w Polsce, ale pamiętaj, że nie wpływa to na warunki obowiązkowej polisy OC, które są regulowane ustawą. Przy zakupie OC kluczowym czynnikiem powinna być zatem cena ubezpieczenia.

Jeżeli właśnie zbliża się koniec Twojego ubezpieczenia, skorzystaj z porównywarki OC, aby przekonać się, które z towarzystw ma dla Ciebie najlepszą ofertę.

Dlaczego nie ma kalkulatora OC PZU online?

Oferta i taryfikator ubezpieczeń OC i AC PZU należy do najbardziej złożonych i skomplikowanych narzędzi, na jakich pracują agenci w Polsce. Kalkulator PZU posiada ofertę o niezwykle rozbudowanym zakresie, co powoduje konieczność stosowania całego wachlarza najróżniejszych zniżek i konsultowania ich z centralą PZU. Wiedza zwykłego klienta na temat procesów tego typu jest mocno ograniczona. Tak kompleksowa oferta wymusza konieczność skorzystania z zamówienia kontaktu.

Sprawdź, jak skontaktować się z PZU

Jak porównam ofertę PZU na kalkulatorze OC Ubea.pl?

Porównywarka Ubea.pl jest najprostszą z dostępnych w Internecie. Wystarczy poświęcić kilka minut na wypełnienie formularza, aby za darmo poznać oferty różnych towarzystw zebrane w jednym miejscu.

Korzystając z kalkulatora, dobrze mieć pod ręką dowód rejestracyjny i prawo jazdy, by móc od razu sprawdzić potrzebne dane. Pamiętaj, że tylko jeśli podasz prawdziwe informacje, będziemy mogli wyliczyć składkę zgodną z rzeczywistością.

Jeśli któraś z przedstawionych propozycji zainteresuje Cię, będziesz mógł od razu zakupić ubezpieczenie przez Internet lub zamówić kontakt telefoniczny z agentem wybranego towarzystwa, także z przedstawicielem PZU. Możesz też przesłać wyniki kalkulacji na swojego maila, by wrócić do nich w dogodnym momencie, np. jeśli oferta PZU którą przedstawi Ci telefonicznie agent będzie niesatysfakcjonująca.

Dowiedz się więcej:

Jakie są zalety ubezpieczenia AC w PZU?

Jak moge uzyskać ofertę PZU?

Telefoniczny kontakt z przedstawicielem PZU możesz zamówić za pośrednictwem naszego kalkulatora OC AC Ubea.pl

PZU oddzwania na podany numer telefonu średnio w czasie 1h.

Sprawdź pełną ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych w PZU

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2022-07-11

Najtańsze ubezpieczenie OC przez Internet - jak je kupić pierwszy raz?

Najtańsze OC przez Internet kupimy znacznie szybciej niż u stacjonarnego agenta ubezpieczeniowego. Tłumaczymy, jak wybrać swoje pierwsze OC kupowane online.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2022-04-16

Barometr Ubea.pl: ceny OC w marcu 2022 r.

Wielu analityków spodziewa się rychłego wzrostu składek OC dla kierowców. Warto sprawdzić, czy taka zmiana miała miejsce już w marcu 2022 roku.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2021-09-02

OC i autocasco - czy firmy to ważny klient dla ubezpieczycieli?

Nie tylko gospodarstwa domowe kupują ubezpieczenia komunikacyjne. Czy polisy dotyczące pojazdów firmowych są ważne dla ubezpieczycieli?

Czytaj więcej
Komentarze