Strona główna  |  Wiadomości  |  Ubezpieczenie assistance dla klientów Polbanku

Ubezpieczenie assistance dla klientów Polbanku

Ubezpieczenie assistance dla klientów Polbanku

Data publikacji: 2011-05-02
Europ Assistance Polska wspólnie z UNIQA TU S.A. oraz Polbankiem EFG stworzyli w ramach pakietu Prestiż Senior, który jest oferowany w ubezpieczeniu MediKomfort dodatkową usługę assistance dla klientów banku, którzy ukończyli 64 rok życia i posiadają Rachunek Bankowości Osobistej.

Ubezpieczenie assistance medyczne zapewnia całodobową ochronę w razie nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku. Klienci bankowości osobistej Polbanku w ramach dodatkowej usługi z ubezpieczenia mogą liczyć na organizację i sfinansowanie wizyty lekarza pierwszego kontaktu., dostawy leków, sprzętu medyczno-rehabilitacyjnego, podstawowych artykułów spożywczych oraz wizyty pielęgniarki.

Starszy człowiek w szpitalu Europ Assistance Polska w przypadku zdarzeń, które nie wymagają interwencji pogotowia ratunkowego, zorganizuje i pokryje koszty transportu medycznego.

W ramach usług opracowanych dla klientów Polbanku w pakiecie Prestiż Senior znajduje się również organizacja transportu do i z szpitala oraz opieka pielęgniarska po pobycie w szpitalu. W wyjątkowych okolicznościach klienci mogą liczyć na pomoc domową oraz opiekę nad zwierzętami domowymi.

"Prestiż Senior to pakiet przygotowany z myślą o tych Klientach, którzy z racji wieku zazwyczaj są wyłączeni z ochrony w zwykłych, komercyjnych ubezpieczeniach medycznych. Zakres programu i pomocy został dostosowany do ich potrzeb, a główny nacisk położyliśmy na organizację i pokrycie kosztów dodatkowych usług medycznych. Poza usługami już wspomnianymi oferujemy Klientom również pomoc psychologa, a także dostęp do telefonicznych konsultacji lekarskich oraz infolinii medycznej" – dodaje Joanna Borawska, Senior Account Manager, Europ Assistance Polska.

Ubezpieczenie MediKomfort z pakietem Prestiż Senior jest dostępne od 4 kwietnia 2011 roku. Klienci, którzy podpiszą umowę ubezpieczenia MediKomfort otrzymają m.in. nr telefonu do Centrum Alarmowego, które zorganizuje niezbędną pomoc.

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2019-10-25

Przyszłość należy do Assistance 2.0

Odpowiedzią na zmieniające się potrzeby i oczekiwania klientów jest Assistance 2.0 - kompleksowe i zaawansowane technologicznie rozwiązania w kraju i za granicą, które w większym stopniu dopasowują...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2011-07-07

Nowe ubezpieczenie Compensa Pomoc dla kierowców

Compensa we współpracy z Europ Assistance Polska wprowadziła nowe ubezpieczenie Compensa Pomoc zawierające najszerszy pakiet pomocowy dostępny dla kierowców. W razie awarii samochodu, czy wypadku...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2011-07-04

Ubezpieczenie UNIQA Dom Plus POMOC z Europ Assistance

W ramach programu UNIQA DOM Plus POMOC firma rozpoczęła współpracę z Europ Assistance Polska. Beneficjenci programu mogą otrzymać pomoc wielu specjalistów, np. hydraulika, czy ślusarza oraz korzystać...

Czytaj więcej
Komentarze