Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Ubezpieczenie assistance dla klientów Polbanku

Data publikacji: 2011-05-02

Europ Assistance Polska wspólnie z UNIQA TU S.A. oraz Polbankiem EFG stworzyli w ramach pakietu Prestiż Senior, który jest oferowany w ubezpieczeniu MediKomfort dodatkową usługę assistance dla klientów banku, którzy ukończyli 64 rok życia i posiadają Rachunek Bankowości Osobistej.

Ubezpieczenie assistance medyczne zapewnia całodobową ochronę w razie nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku. Klienci bankowości osobistej Polbanku w ramach dodatkowej usługi z ubezpieczenia mogą liczyć na organizację i sfinansowanie wizyty lekarza pierwszego kontaktu., dostawy leków, sprzętu medyczno-rehabilitacyjnego, podstawowych artykułów spożywczych oraz wizyty pielęgniarki.

Starszy człowiek w szpitalu Europ Assistance Polska w przypadku zdarzeń, które nie wymagają interwencji pogotowia ratunkowego, zorganizuje i pokryje koszty transportu medycznego.

W ramach usług opracowanych dla klientów Polbanku w pakiecie Prestiż Senior znajduje się również organizacja transportu do i z szpitala oraz opieka pielęgniarska po pobycie w szpitalu. W wyjątkowych okolicznościach klienci mogą liczyć na pomoc domową oraz opiekę nad zwierzętami domowymi.

"Prestiż Senior to pakiet przygotowany z myślą o tych Klientach, którzy z racji wieku zazwyczaj są wyłączeni z ochrony w zwykłych, komercyjnych ubezpieczeniach medycznych. Zakres programu i pomocy został dostosowany do ich potrzeb, a główny nacisk położyliśmy na organizację i pokrycie kosztów dodatkowych usług medycznych. Poza usługami już wspomnianymi oferujemy Klientom również pomoc psychologa, a także dostęp do telefonicznych konsultacji lekarskich oraz infolinii medycznej" – dodaje Joanna Borawska, Senior Account Manager, Europ Assistance Polska.

Ubezpieczenie MediKomfort z pakietem Prestiż Senior jest dostępne od 4 kwietnia 2011 roku. Klienci, którzy podpiszą umowę ubezpieczenia MediKomfort otrzymają m.in. nr telefonu do Centrum Alarmowego, które zorganizuje niezbędną pomoc.

Tagi:

Komentarze