Strona główna  |  Wiadomości  |  Nowe ubezpieczenie Compensa Pomoc dla kierowców

Nowe ubezpieczenie Compensa Pomoc dla kierowców

Data publikacji: 2011-07-07
Compensa we współpracy z Europ Assistance Polska wprowadziła nowe ubezpieczenie Compensa Pomoc zawierające najszerszy pakiet pomocowy dostępny dla kierowców. W razie awarii samochodu, czy wypadku klienci Compensy mogą liczyć na niezawodną i fachową pomoc.

Klienci zawierający ubezpieczenie Compensa Pomoc będą mogli skorzystać m.in. z holowania ograniczonego wyłącznie sumą ubezpieczenia (bez limitu kilometrów) oraz z pomocy medycznej obejmującej wszystkich pasażerów samochodu. Polisa Compensy zapewnia wparcie techniczne w razie unieruchomienia pojazdu: naprawa auta na miejscu zdarzenia, holowanie, złomowanie oraz dostęp do auta zastępczego. Ponadto w sytuacjach awaryjnych klienci Compensy mogą liczyć na dostawę paliwa, łańcuchów na koła, wymianę pękniętej opony, czy naładowanie akumulatora. Klientom zagwarantowane jest wsparcie towarzystwa przy sprzedaży pojazdu, odtworzeniu dokumentów pojazdu, czy załatwieniu innych formalności.

Kobieta kierowca "Jak pokazuje nasze doświadczenie oczekiwania klientów w stosunku do assistance i świadomość posiadanych pakietów assistance stale rosną. Wykupując polisę klienci chcą mieć dostęp do coraz większej liczby świadczeń, o niewielkich ograniczeniach. Dostosowując się do tych zmieniających się preferencji klientów Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group wraz z Europ Assistance Polska stworzyły polisę Compensa Pomoc, która oferuje wyjątkowo szeroki zakres świadczeń pomocowych" – mówi Urszula Szwarc, Key Account Manager, Europ Assistance Polska.

W nagłych przypadkach pasażerowie otrzymają również pomoc medyczną, w tym: przewóz medyczny, hospitalizację, opiekę nad osobami małoletnimi oraz przyjazd i pobyt bliskiej osoby poszkodowanego.

Posiadacze polisy Compensa Pomoc otrzymają także dostęp do serwisu informacyjnego prowadzonego przez konsultantów Europ Assistance Polska, infolinii prawniczej oraz usług concierge.

Źródło: Europ Assistance Polska

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2019-10-25

Przyszłość należy do Assistance 2.0

Odpowiedzią na zmieniające się potrzeby i oczekiwania klientów jest Assistance 2.0 - kompleksowe i zaawansowane technologicznie rozwiązania w kraju i za granicą, które w większym stopniu dopasowują...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2013-10-07

Nowe ubezpieczenie Compensy dla firm

Compensa wzbogaciła swoją ofertę o ubezpieczenie dedykowane dla małych i średnich firm - Compensa Firma. Zakres usług assistance w ramach pakietu został stworzony we współpracy z Europ Assistance...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2011-06-01

V Forum Assistance - reportaż

W zeszły piątek odbyło się V Forum Assistance zorganizowane przez Europ Assistance Polska i Związek Banków Polskich. Tematami przewodnimi spotkania były: innowacje technologiczne oraz design...

Czytaj więcej
Komentarze