Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Nowe ubezpieczenie Compensy dla firm

Ostatnia aktualizacja: 2013-10-07

Compensa wzbogaciła swoją ofertę o ubezpieczenie dedykowane dla małych i średnich firm - Compensa Firma. Zakres usług assistance w ramach pakietu został stworzony we współpracy z Europ Assistance Polska.

Nowe ubezpieczenie Compensa Firma dostępne jest w dwóch wariantach: podstawowym i rozszerzonym, które różnią się wysokością limitów w ramach poszczególnych świadczeń. Umowa ubezpieczenia assistance może zostać zawarta razem z jednym z ubezpieczeń: mienia od ognia i innych zdarzeń losowych, mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku, mienia od wszystkich ryzyk, odpowiedzialności cywilnej, sprzętu elektronicznego lub NNW. W ramach programu klienci mogą skorzystać z assistance medycznego, technicznego, licznych infolinii oraz serwisu concierge.

Firma startup Wsparcie techniczne przysługuje, gdy przedsiębiorca potrzebuje pomocy ślusarza, hydraulika, elektryka, szklarza, informatyka oraz gdy istnieje konieczność zorganizowania lokalu zastępczego. W takich sytuacjach Europ Assistance Polska gwarantuje wsparcie specjalistów i pokrywa koszty usług (w tym koszty wynajmu lokalu zastępczego). Klienci zyskują także bezpłatny dostęp do informacji o sieci usługodawców Europ Assistance.

Assistance medyczny przysługuje w sytuacji wystąpienia nieszczęśliwego wypadku w miejscu pracy lub w czasie podróży. Poszkodowani mogą liczyć na wizytę lekarza, transport medyczny, dostawę leków i sprzętu rehabilitacyjnego, a nawet opiekę po okresie hospitalizacji.

Klienci posiadający ubezpieczenie Compensa Firma uzyskują dostęp do całodobowych infolinii: prawnej, gospodarczej, socjalnej, rekrutacyjnej, unijnej oraz medycznej. Mogą dzięki temu otrzymać fachowe porady specjalistów bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Tagi:

Komentarze