Strona główna  |  Wiadomości  |  Ubezpieczenie UNIQA Dom Plus POMOC z Europ Assistance

Ubezpieczenie UNIQA Dom Plus POMOC z Europ Assistance

Data publikacji: 2011-07-04
W ramach programu UNIQA DOM Plus POMOC firma rozpoczęła współpracę z Europ Assistance Polska. Beneficjenci programu mogą otrzymać pomoc wielu specjalistów, np. hydraulika, czy ślusarza oraz korzystać z całodobowej infolinii remontowo - budowlanej.

Ubezpieczenie dotyczy ochrony budynków i lokali mieszkalnych wraz z posiadanymi ruchomościami domowymi, również w czasie przeprowadzki. Produkt można nabyć w trzech wariantach: BASIS, KOMFORT i EUROPA.

Ubezpieczenie mieszkania UNIQA w wariancie podstawowym obejmuje takie zdarzenia, jak: huragan, powódź, grad, upadek drzew i pożar. Wariant KOMFORT dodatkowo chroni mieszkanie w przypadku zalania, stłuczenia szyby, czy pękania wewnętrznych części budynku, będące przyczyną srogich mrozów. Pakiet KOMFORT rozszerza ochronę również w przypadku kradzieży z włamaniem i rabunku ruchomości domowych, czy aktu wandalizmu. Najbogatszy pakiet ubezpieczenia mieszkania EUROPA chroni dodatkowo o zniszczenia związane z trzęsieniem ziemi, lawiną, osuwaniem się ziemi i jej zapadaniem.

Naprawa hydraulik Zależnie od wybranego wariantu ubezpieczenia UNIQA gwarantuje określony zakres usług assistance. Ochrona może obejmować wszelkie koszty przeprowadzonej akcji ratowniczej oraz interwencji specjalistów, takich jak ślusarz, hydraulik, czy technik. Assistance może obejmować też organizację, pokrycie transportu i zakwaterowania w hotelu, jak i przewóz, przechowanie i dozór posiadanego mienia oraz naprawę zepsutego sprzętu RTV i AGD, czy komputera.

Za dodatkową opłatą klientom przysługuje też nieodpłatna pomoc medyczna, obejmująca zdarzenia mające miejsce na terytorium RP. Klient może w tym wypadku liczyć na organizację i pokrycie kosztu wizyty u lekarza, pielęgniarki, transportu medycznego, a także dostawy leków. Ubezpieczenie zapewnia również opiekę nad dziećmi, osobami niesamodzielnymi i zwierzętami, a także pomoc w organizacji nauki dla chorych dzieci.

Korzystający z programu UNIQA DOM Plus POMOC mają możliwość skorzystania z całodobowej infolinii remontowo - budowlanej prowadzonej przez konsultantów Europ Assistance Polska. Mogą przekazać oni informacje na temat bazy usługodawców, lokalizacji sklepów z materiałami budowlanymi, procedur w razie kradzieży kart płatniczych, telefonu, czy innych dokumentów. Program gwarantuje ponadto nielimitowany dostęp do infolinii medycznej i infolinii concierge.

Źródło: UNIQA

Podobne artykuły
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2022-06-21

Ubezpieczenie fotowoltaiki - właściciele domów mają wybór?

Ubezpieczenie fotowoltaiki staje się coraz bardziej popularne. Wyjaśniamy, jak ubezpieczyć fotowoltaikę mogą właściciele domów jednorodzinnych.

Czytaj więcej
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2021-09-09

Ubezpieczenie dla właścicieli budynków wielomieszkaniowych

Nowe ubezpieczenie UNIQA skierowane jest do właścicieli budynków wielomieszkaniowych. Polisa zapewnia ubezpieczenie majątku z dowolnym limitem odpowiedzialności do każdej klauzuli. Ponadto z...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2011-05-02

Ubezpieczenie assistance dla klientów Polbanku

Europ Assistance Polska wspólnie z UNIQA TU S.A. oraz Polbankiem EFG stworzyli w ramach pakietu Prestiż Senior, który jest oferowany w ubezpieczeniu MediKomfort dodatkową usługę assistance dla...

Czytaj więcej
Komentarze