Strona główna  |  Wiadomości  |  Nowe usługi assistance dla posiadaczy eKONTA w mBanku

Nowe usługi assistance dla posiadaczy eKONTA w mBanku

Data publikacji: 2011-05-16
mBank we współpracy z Europ Assistance Polska wprowadził do swojej oferty pakiety assistance Dom24h, Opieka24h i Auto24h. Usługi dostępne są dla posiadaczy eKONTA w mBanku w trzech wariantach: STANDARD, KOMFORT i PREMIUM.

Ubezpieczenie Opieka24h jest przydatne w sytuacji nagłego zachorowania. Klienci mogą wówczas liczyć na nieodpłatną wizytę lekarza i pielęgniarki, dostawę leków i sprzętu medycznego, transport medyczny, umówienie wizyty u specjalisty, opiekę domową po hospitalizacji, a także nielimitowany dostęp do infolinii medycznej. Warianty rozszerzone gwarantują również pomoc pediatry i nieodpłatną opiekę nad dziećmi.

Pomoc Wykupienie ubezpieczenia Dom24h zapewnia interwencję specjalistów (takich jak hydraulik, elektryk, szklarz) w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak pożar lub zalanie mieszkania. Ubezpieczenie Dom24h gwarantuje również uzyskanie informacji o sieci usługodawców, dozór, transport i przechowanie mienia, jak również naprawę sprzętu PC.

Assistance Auto24h zapewnia bezpłatną pomoc w razie awarii samochodu, wypadku, kolizji lub innego zdarzenia w czasie ruchu pojazdu. Dostępne usługi obejmują naprawę lub holowanie pojazdu, auto zastępcze i nieograniczony dostęp do infolinii motoryzacyjnej.

Ubezpieczenia Opieka24h i Dom24h dostępne są na terenie Polski, natomiast Auto24h obowiązuje na obszarze całej Europy.

Jednolity cennik produktów Assistance mBanku pozwala na łatwe ustalenie kosztów wybranych pakietów. W przypadku przystąpienia do wszystkich trzech produktów w wariancie STANDARD opłata wynosi 5 zł/m-c., wariant KOMFORT - 10 zł/m-c, a wariant PREMIUM - 15 zł/m-c. Ponadto, posiadacze co najmniej dwóch ubezpieczeń mBanku (spośród NNW Ochrona24h, Assistance Auto24h, Opieka24h i Dom24h) mogą liczyć na dodatkowe zniżki. Uwzględniając rabat ceny produktów Assistance wynoszą odpowiednio: wariant STANDARD - 4 zł, wariant KOMFORT - 8 zł, wariant PREMIUM - 11 zł, natomiast produkt NNW Ochrona24h w wariancie STANDARD - 1,99 zł, KOMFORT - 7,99 zł, a PREMIUM - 20,99 zł.

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2019-10-25

Przyszłość należy do Assistance 2.0

Odpowiedzią na zmieniające się potrzeby i oczekiwania klientów jest Assistance 2.0 - kompleksowe i zaawansowane technologicznie rozwiązania w kraju i za granicą, które w większym stopniu dopasowują...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2011-07-07

Nowe ubezpieczenie Compensa Pomoc dla kierowców

Compensa we współpracy z Europ Assistance Polska wprowadziła nowe ubezpieczenie Compensa Pomoc zawierające najszerszy pakiet pomocowy dostępny dla kierowców. W razie awarii samochodu, czy wypadku...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2011-06-01

V Forum Assistance - reportaż

W zeszły piątek odbyło się V Forum Assistance zorganizowane przez Europ Assistance Polska i Związek Banków Polskich. Tematami przewodnimi spotkania były: innowacje technologiczne oraz design...

Czytaj więcej
Komentarze