Strona główna  |  Wiadomości  |  "Moneyback" przy zakupie OC/AC w mBanku

"Moneyback" przy zakupie OC/AC w mBanku

Data aktualizacji: 2013-11-08
mBank jako pierwszy w Polsce powiązał "moneyback" z produktem ubezpieczeniowym. Wszyscy klienci, którzy do końca roku wykupią ubezpieczenie OC/AC w mBanku otrzymają 5% zwrotu od transakcji dokonanych na dowolnej stacji benzynowej w kraju i zagranicą.

Do tej pory usługa "moneyback" w mBanku była dostępna wyłącznie z produktami bankowymi. Teraz zwrot za zakupy wykonane kartą płatniczą otrzymają również klienci, którzy do końca br. podpiszą z mBankiem umowę ubezpieczenia OC lub OC i AC. 5% zwrot otrzymają od wydanej kwoty na dowolnej stacji benzynowej w Polsce oraz zagranicą. Promocja obowiązuje przez 12 miesięcy od chwili rozpoczęcia okresu ubezpieczenia.

Zwrot "Obecnie coraz trudniej jest konkurować samą ceną. Dlatego ubezpieczyciele, aby uatrakcyjnić swą ofertę, do polis dołączają benefity, takie jak np. zniżki na zakup innych polis czy nawet urządzenia GPS. My skorzystaliśmy z możliwości połączenia rozwiązania z sektora ubezpieczeniowego z profitem zarezerwowanym do tej pory dla bankowości, przynoszącym klientowi realne oszczędności. Budowanie atrakcyjności produktu poprzez dodatkowe promocje wydaje się być aktualnym trendem na rynku i przyszłym obszarem silnej rywalizacji" – mówi Piotr Puchalski, naczelnik Wydziału Produktów Ubezpieczeniowych, odpowiedzialny za ofertę mBanku i MultiBanku. "Nasza propozycja powinna zainteresować kierowców szukających atrakcyjnych cenowo rozwiązań, ponieważ łączy w sobie nie tylko konkurencyjne pod tym względem ubezpieczenie, ale także promocję pozwalającą na dodatkowe oszczędności" – dodaje Puchalski.

Aby otrzymać 5% zwrot z transakcji na stacji benzynowej należy:

  • kupić ubezpieczenie OC lub pakiet OC i AC w mBanku,
  • zapłacić za paliwo kartą debetową lub kredytową mBanku,
  • utrzymywać wpływy na rachunek w wysokości 1 tys. zł miesięcznie w okresie trwania promocji.

Promocja "Premia za zakupy na stacjach benzynowych" powstała we współpracy z BRE Ubezpieczenia i potrwa do końca roku 2011.

Źródło: Biuro Prasowe mBank

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2022-04-16

Barometr Ubea.pl: ceny OC w marcu 2022 r.

Wielu analityków spodziewa się rychłego wzrostu składek OC dla kierowców. Warto sprawdzić, czy taka zmiana miała miejsce już w marcu 2022 roku.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2020-06-29

Gdzie w Polsce jeżdżą najstarsze samochody?

Po polskich drogach wciąż porusza się wiele starszych samochodów osobowych. Sprawdziliśmy, w których częściach kraju takich pojazdów jest najwięcej, a gdzie najmniej.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2013-11-16

Tankuj taniej z OC i AC mBanku

mBank prowadzi kampanię reklamową ubezpieczeń samochodowych. Drugi tej jesieni spot promujący ubezpieczenia OC i AC mBanku przedstawia bohaterów, obalających w imieniu banku finansowe mity.

Czytaj więcej
Komentarze
Misiek
2012-01-27 21:35
Wada tej promocji jest to, że klient który miał już ubezpieczenie w BRE nie może z niej skorzystać chyba że zmieni bank ubezpieczający z mBanku na Multibank. Wczoraj dowiedziałem się o drugim problemie - wpływ 1000zł na konto musi być spoza grupy, czyli mają konto firmowe w mBanku a ubezpieczenie/kartę kredytową w Multi muszę przelewać 1000zł do innego banku żeby je przelać do Multi. Kompletna bzdura. Zachęca to do otwarcia konta w innym banku które może okazać się lepsze od posiadanego - prowadzi w prostej linii do utraty klienta. I po co takie wymysły żeby się klient gimnastykował?
odpowiedz