Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Tankuj taniej z OC i AC mBanku

Ostatnia aktualizacja: 2013-11-16

mBank prowadzi kampanię reklamową ubezpieczeń samochodowych. Drugi tej jesieni spot promujący ubezpieczenia OC i AC mBanku przedstawia bohaterów, obalających w imieniu banku finansowe mity.

Tematem przewodnim kampanii jest promocja, która wystartowała w mBanku z początkiem listopada.

"Dzięki promocji „moneyback” każdy, kto do końca roku zakupi polisę OC/AC w Supermarkecie Ubezpieczeń Samochodowych i za zakupy na stacjach benzynowych będzie płacić kartą debetową lub kredytową mBanku, może liczyć na zwrot 5 proc. wartości każdej transakcji przez 12 kolejnych miesięcy" - mówi Beata Piotrowska, dyrektor ds. ubezpieczeń direct w BRE Ubezpieczenia.

Tankowanie samochodu "Zintensyfikowanie działań promujących ubezpieczenia komunikacyjne nie jest przypadkowe i wiąże się z sezonowością na rynku polis, które najczęściej są kupowane właśnie w trzech ostatnich miesiącach roku – tłumaczy Piotr Puchalski, ekspert ds. ubezpieczeń w mBanku. Średnio ostatni kwartał roku jest lepszy od pozostałych o 30 proc., dlatego przygotowaliśmy propozycję dla klientów, którzy w tym okresie potrzebują najlepszej oferty ubezpieczeniowej" – dodaje Puchalski.

Bohaterowie najnowszego spotu nadal sprawdzają oferty instytucji finansowych, obalając przy tym finansowe mity. Biorą pod lupę ubezpieczenia OC/AC i wskazują, że dzięki ubezpieczeniu mBanku kierowca może taniej tankować dzięki zwrotowi 5% wartości każdej transakcji na stacji benzynowej, dokonanej kartą mBanku.

Kampania potrwa do końca roku.

Źródło: Biuro Prasowe mBanku

Tagi:

Komentarze