Strona główna  |  Wiadomości  |  MAKRO sprzedaje ubezpieczenia Link4

MAKRO sprzedaje ubezpieczenia Link4

Data aktualizacji: 2013-09-11
Link4 rozpoczyna współpracę z siecią hurtowni wielkopowierzchniowych MAKRO Cash & Carry. Klienci MAKRO będą mogli na preferencyjnych warunkach kupić ubezpieczenia samochodowe Link4 - OC, AC, NNW, assistance, Auto Szyby 24 oraz Auto Kluczyki.

Na początku współpracy MAKRO będzie oferowało ubezpieczenia komunikacyjne Link4 - OC, AC, NNW, assistance, Auto Szyby 24 oraz Auto Kluczyki. Dalsza współpraca przewiduje rozwinięcie sprzedaży o inne rodzaje ubezpieczeń.

Hurtownia wielkopowierzchniowa Informacje dotyczące oferty ubezpieczeń Link4 znajdą się docelowo w 30 halach MAKRO, na stronach internetowych firmy, a także w kampaniach e-mail oraz sms.

„Link4 konsekwentnie rozbudowuje sieć dystrybucji. Internet i telefon nadal pozostają głównymi kanałami do kontaktu z klientami, ale firma oferuje już swoje polisy także poprzez banki, agentów, własne placówki, brokerów, wydawnictwa, czy właśnie sieci handlowe.” – powiedział Marcin Niewiadomski, członek zarządu w Link4.

Warto również przypomnieć, że Link4 rozpoczął już współpracę z siecią sklepów Tesco. Od maja 2011 roku w Tesco dostępne były ubezpieczenia komunikacyjne Link4, po zakupie których klient otrzymywał 10% wartości ubezpieczenia w bonach na realizację zakupów w Tesco.

Już w sierpniu 2011 roku w Tesco dostępne były ubezpieczenia mieszkaniowe Link4. Przy zakupie polisy mieszkaniowej klienci Tesco mogli także liczyć na bonus w postaci 500 punktów na karcie Clubcard. Wystarczyło, żeby weszli na stronę internetową Tesco, obliczyli składkę i kupili polisę przez internet.

Co będzie następnym celem Link4? Selgros, Carrefour, a może Biedronka?

Podobne artykuły
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2022-06-21

Ubezpieczenie fotowoltaiki - właściciele domów mają wybór?

Ubezpieczenie fotowoltaiki staje się coraz bardziej popularne. Wyjaśniamy, jak ubezpieczyć fotowoltaikę mogą właściciele domów jednorodzinnych.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2020-04-28

Koronawirus: jak ubezpieczyciele pomagają kierowcom?

Z powodu pandemii koronawirusa Polska Izba Ubezpieczeń zarekomendowała pomoc dla kierowców. Sprawdzamy, jakie rozwiązania wprowadzili poszczególni ubezpieczyciele. Na jaką pomoc można liczyć?

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2019-07-16

Czy ubezpieczeniowi giganci tracą rynek OC?

Polski rynek ubezpieczeń komunikacyjnych jest dość mocno skoncentrowany wokół kilku liderów. Sprawdzamy, jak zmienił się rynkowy udział tych firm przez ostatnie lata.

Czytaj więcej
Komentarze