Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

MAKRO sprzedaje ubezpieczenia Link4

Ostatnia aktualizacja: 2013-09-11

Link4 rozpoczyna współpracę z siecią hurtowni wielkopowierzchniowych MAKRO Cash & Carry. Klienci MAKRO będą mogli na preferencyjnych warunkach kupić ubezpieczenia samochodowe Link4 - OC, AC, NNW, assistance, Auto Szyby 24 oraz Auto Kluczyki.

Na początku współpracy MAKRO będzie oferowało ubezpieczenia komunikacyjne Link4 - OC, AC, NNW, assistance, Auto Szyby 24 oraz Auto Kluczyki. Dalsza współpraca przewiduje rozwinięcie sprzedaży o inne rodzaje ubezpieczeń.

Hurtownia wielkopowierzchniowa Informacje dotyczące oferty ubezpieczeń Link4 znajdą się docelowo w 30 halach MAKRO, na stronach internetowych firmy, a także w kampaniach e-mail oraz sms.

„Link4 konsekwentnie rozbudowuje sieć dystrybucji. Internet i telefon nadal pozostają głównymi kanałami do kontaktu z klientami, ale firma oferuje już swoje polisy także poprzez banki, agentów, własne placówki, brokerów, wydawnictwa, czy właśnie sieci handlowe.” – powiedział Marcin Niewiadomski, członek zarządu w Link4.

Warto również przypomnieć, że Link4 rozpoczął już współpracę z siecią sklepów Tesco. Od maja 2011 roku w Tesco dostępne były ubezpieczenia komunikacyjne Link4, po zakupie których klient otrzymywał 10% wartości ubezpieczenia w bonach na realizację zakupów w Tesco.

Już w sierpniu 2011 roku w Tesco dostępne były ubezpieczenia mieszkaniowe Link4. Przy zakupie polisy mieszkaniowej klienci Tesco mogli także liczyć na bonus w postaci 500 punktów na karcie Clubcard. Wystarczyło, żeby weszli na stronę internetową Tesco, obliczyli składkę i kupili polisę przez internet.

Co będzie następnym celem Link4? Selgros, Carrefour, a może Biedronka?

Tagi:

Komentarze