Strona główna  |  Wiadomości  |  W Tesco dostępne ubezpieczenie mieszkania Link4

W Tesco dostępne ubezpieczenie mieszkania Link4

Data aktualizacji: 2013-09-02
Do ubezpieczeń dostępnych w Tesco dołączyło ubezpieczenie mieszkania Link4. Klienci wybierając nowy zindywidualizowany produkt w atrakcyjnej cenie otrzymują dodatkowo 500 punktów Clubcard.

Oferta ubezpieczeń w Tesco obejmuje już ubezpieczenie samochodu Link4 oraz ubezpieczenie osobowe. Teraz dołączyło do nich ubezpieczenie mieszkania, które klienci mogą dopasować do własnych potrzeb - mogą wybierać, które elementy domu chcą ubezpieczyć i na jaką sumę gwarancyjną. „Pakiet ubezpieczenia w Link4 można ułożyć jak puzzle, dzięki czemu płaci się tylko za to, co jest potrzebne. Można na przykład ubezpieczyć tylko mury domu i jego elementy stałe, ale z drugiej strony można też objąć ochroną tylko mienie ruchome, wzbogacając swoją polisę o ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej domowników” – wyjaśnia Agata Wiśniewska-Zaleska, dyrektor Departamentu PR Link4.

Ubezpieczenie mieszkania - kuchnia Klienci Tesco posiadający kartę Clubcard mogą również liczyć na prezent w postaci 500 dodatkowych punktów przy zakupie ubezpieczenia mieszkania oferowanego przez Link4. Wystarczy że wejdą na stronę internetową Tesco, obliczą składkę i kupią polisę przez internet. Klienci Tesco mogą też skorzystać ze specjalnej infolinii, dostępnej pod numerem (22) 444 67 40, gdzie otrzymają pomoc informacyjną w doborze odpowiedniej polisy.

„Stawiamy na elastyczność i prostotę. Nasi klienci, bez wychodzenia z domu, mogą ubezpieczyć samochód, otrzymać darmową polisę na życie, a teraz także skorzystać z nowowprowadzonego ubezpieczenia mieszkaniowego” - wyjaśnia Piotr Kubień z Tesco Twoje Finanse.

Klienci Tesco dzięki współpracy z Link4 mogą liczyć na atrakcyjne ceny ubezpieczeń samochodowych, osobowych i mieszkaniowych oraz dodatkowe bonusy w programie Clubcard. Kupując ubezpieczenie samochodu Link4 można otrzymać bony na zakupy w wysokości do 200 zł oraz do 300 punktów Clubcard.

Źródło: Link4

Podobne artykuły
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2022-12-28

Upadek na chodniku może nas kosztować 80 000 zł?

Odszkodowania za upadek na śliskim chodniku wcale nie są niskie. Udowadnia to analiza orzecznictwa sądowego z ostatnich lat. Poszkodowani otrzymują nawet 80 000 zł.

Czytaj więcej
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2022-06-21

Ubezpieczenie fotowoltaiki - właściciele domów mają wybór?

Ubezpieczenie fotowoltaiki staje się coraz bardziej popularne. Wyjaśniamy, jak ubezpieczyć fotowoltaikę mogą właściciele domów jednorodzinnych.

Czytaj więcej
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2021-09-28

Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym dla całej rodziny

Dobrowolne ubezpieczenia OC stają się coraz popularniejsze. Tłumaczymy, czy warto kupić jedną z takich polis dla całej rodziny.

Czytaj więcej
Komentarze
Pomocnik
2011-08-18 13:01
Jeżeli jest ktoś zainteresowany kodem promocyjnym do You Can Drive i chciałby jeszcze taniej kupić polisę to proszę o mail na kodyycd@gmail.com szybko wyślę zwrotnie kod promocyjny - warto poczekać kilka minut i zaoszczędzić 10%.
odpowiedz