Strona główna  |  Wiadomości  |  OC i AC Link4 tańsze nawet o 200 złotych w Tesco

OC i AC Link4 tańsze nawet o 200 złotych w Tesco

Data publikacji: 2011-05-10
Link4 we współpracy z Tesco wprowadziły wspólną ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych. Dzięki programowi kierowcy mogą zaoszczędzić na ubezpieczeniu OC i AC nawet 200 złotych, wydając tę sumę na zakupy w sieci sklepów Tesco.

Ubezpieczenia OC i AC Link4 dołączyły do wachlarza usług finansowych Tesco Twoje Finanse. Jest to pierwsza tego typu współpraca w Polsce, w której sieć handlowa stawia na produkty ubezpieczyciela komunikacyjnego. Przy zakupie polisy OC lub AC Link4 w ofercie Tesco, klient otrzymuje 10% wartości polisy w bonach na zakupy w Tesco. Kierowca może zatem zaoszczędzić nawet 200 zł. Ponadto, posiadacze karty Tesco Clubcard zyskają przy zawarciu ubezpieczenia Link4 nawet do 3000 punktów w programie Clubcard.

Pomysł współpracy Tesco Polska i Link4 TU S.A. narodził się z szacunków Tesco, że każdego tygodnia sklepy sieci odwiedza 5 milionów Klientów oraz wyników badań przeprowadzonych przez firmę 4P Research Mix dla Tesco, dowodzących, że aż 67% osób udaje się na zakupy samochodem. „Tesco to niskie ceny. Od dziś - nie tylko produktów spożywczych czy przemysłowych, ale także ubezpieczeń” – wyjaśnia Piotr Kubień z Tesco Twoje Finanse. „Dla Link4 współpraca z Tesco jest elementem rozwoju spółki poprzez programy partnerskie. Zyskujemy także kolejną możliwość zaprezentowania naszej oferty milionom nowych klientów” – dodaje Marcin Niewiadomski, dyrektor Pionu Marketingu Link4.

Program Link4 i Tesco ma charakter pilotażowy i obowiązuje do końca 2011 roku. Szczegóły oferty można poznać w wybranych sklepach sieci, jak również na stronie www.tesco.pl/finanse.
Zakupu polisy ubezpieczenia OC lub AC dokonuje się directowo - telefonicznie lub przez stronę internetową Tesco.

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-04-07

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - marzec 2015

Analitycy porównywarki ubezpieczeniowej Ubea.pl po raz kolejny sprawdzili, które polisy OC dla kierowców są „najtańsze”. Marcowy ranking Ubea.pl, podobnie jak dwa poprzednie zestawienia opiera...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-03-02

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - luty 2015

W styczniowym rankingu porównywarki ubezpieczeń Ubea.pl pierwsze miejsce zajęła firma Link4. Miesiąc później eksperci Ubea.pl znów sprawdzili wyniki 150 000 pojedynczych kalkulacji.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-02-02

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - styczeń 2015

Co miesiąc ponad 150 000 użytkowników porównywarki Ubea sprawdza składki ubezpieczeń OC dla kierowców. Wyniki tych wszystkich kalkulacji posłużyły do stworzenia największego i najbardziej wiarygodnego...

Czytaj więcej
Komentarze
Klient Tesco
2011-05-10 15:51
Chleb, mleko, pakiecik OC i AC - to chyba jakiś żart. Ubezpieczenie to poważny produkt. Korzystam z Tesco i uważam, że Link4 strzela sobie samobója. Nie zyska nowych klientów, a będzie musiał oddać do 200 zł. A Tesco? Czas zmienić slogan: DLA CIEBIE DLA RODZINY DLA SAMOCHODU
odpowiedz