Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta
  • You Can Drive
  • Allianz

Kalkulator ubezpieczenia OC Gothaer

Data publikacji: 2018-08-22

Gothaer nie zdecydował się dotychczas na wprowadzenie możliwości zakupu ubezpieczenia OC przez Internet. Przy pomocy porównywarki Ubea.pl można jednak poznać wysokość składki i porównać ofertę tego towarzystwa z innymi.

Oblicz ubezpieczenie

Oblicz moje OC/AC

Kalkulator OC Gothaer

Internetowy kalkulator OC w Gothaer Wysokość składki ubezpieczenia OC w Gothaer można poznać za pośrednictwem kalkulatora polis Ubea.pl. Jeśli po porównaniu różnych propozycji stwierdzisz, że jesteś zainteresowany ofertą akurat tego towarzystwa, możesz dokończyć zakup telefonicznie lub osobiście u agenta.

Po wyliczeniu składki polisy w kalkulatorze OC/AC Ubea.pl możesz:

  • zadzwonić do ubezpieczyciela – w rozmowie z przedstawicielem Gothaera podaj numer kalkulacji, który otrzymasz po wyliczeniu składki. Dzięki temu agent towarzystwa będzie miał dostęp do podanych przez Ciebie danych i nie będziesz ich musiał dyktować drugi raz,
  • zamówić kontakt telefoniczny – jeśli wolisz poczekać jeszcze chwilę z kupnem polisy, zamów rozmowę, a przedstawiciel Gothaera zadzwoni w wybranym przez Ciebie terminie.

W trakcie rozmowy telefonicznej przedstawiciel Gothaera zweryfikuje podane przez Ciebie dane oraz przedstawi Ci ostateczną ofertę. Pamiętaj, że jeśli wypełniając formularz kalkulatora, podasz nieprecyzyjne lub niepełne informacje, pierwotna propozycja będzie się różniła od tej podanej po sprawdzeniu danych.

Uwaga! Kalkulator OC/AC Ubea.pl umożliwia także przesłanie wyników kalkulacji na maila. Dzięki temu możesz wrócić do wyliczenia i kontynuować zakup polisy w dogodnym dla Ciebie momencie.

Sprawdź, jak złożyć wypowiedzenie OC w Gothaer

Porównanie oferty ubezpieczenia OC

Ubezpieczenia OC, mimo że pod względem warunków są takie same we wszystkich towarzystwach, potrafią różnić się znacząco pod kątem ceny. Wbrew obiegowym opiniom nie istnieje też coś takiego jak „najtańsze towarzystwo”. Jedna osoba najkorzystniejsze OC znajdzie u ubezpieczyciela X, a druga otrzyma lepszą ofertę w firmie Y.

Niezależnie więc od tego, jakie ubezpieczenie OC zaproponuje Ci agent Gothaera, zawsze porównaj tę ofertę z innymi. Nie ma przecież sensu płacić kilkaset albo nawet tysiąc złotych więcej za polisę o takich samych warunkach ochrony.

Sprawdź, jakie dodatki do OC oferuje Gothaer

Czy opłaca się kupować OC w Gothaer?

Rankingi OC przygotowywane przez Ubea.pl pokazują, że zazwyczaj Gothaer nie oferuje bardzo tanich ubezpieczeń OC. Możliwe jednak, że w Twoim przypadku będzie inaczej. Sprawdź więc cenę polisy w kalkulatorze OC i przekonaj się sam, czy Gothaer będzie dla Ciebie atrakcyjnym wyborem.

Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu OC w Gothaer

Tagi:

Komentarze