Kontakt
 • Link4
 • AXA Ubezpieczenia
 • Aviva
 • Proama
 • PZU
 • Warta
 • You Can Drive

Gothaer

Gothaer logo
OC w GothaerGothaerCena ubezpieczenia OC w Gothaer3.061867750
OC + AC w GothaerGothaerCena ubezpieczenia OC + AC w Gothaer3.47341050
OC + AC + NNW w GothaerGothaerCena ubezpieczenia OC + AC + NNW w Gothaer3.19152950
OC + NNW w GothaerGothaerCena ubezpieczenia OC + NNW w Gothaer2.62259750

Gothaer w rankingu towarzystw

OC 3,06
OC + AC 3,47
OC + AC + NNW 3,19
OC + NNW 2,62

Kalkulator ubezpieczeń w Gothaer

Warunki ubezpieczeń oferowanych przez różne towarzystwa mogą różnić się znacząco. Porównywarka ubezpieczeń Ubea.pl umożliwia szybkie sprawdzenie ceny i najważniejszych zapisów w umowach polis największych towarzystw na polskim rynku. W kalkulatorze OC/AC znajdziesz także ubezpieczenia Gothaer. Po wykonaniu kalkulacji możesz od razu zakupić wybraną polisę przez Internet lub zamówić rozmowę telefoniczną z doradcą wybranego towarzystwa.

 • Kliknij w jeden z poniższych przycisków, aby sprawdzić oferty w kategorii: ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe, turystyczne lub na życie.
 • Klikając w ikonę „Samochód”, przejdziesz na stronę kalkulatora OC/AC, gdzie wystarczy wypełnić krótki formularz, aby przekonać się, kto zaproponuje Ci najtańsze OC oraz najlepsze AC.

SAMOCHÓD DOM TURYSTYCZNE ŻYCIE

Grupa Gothaer to jedna z największych i najstarszych grup ubezpieczeniowych w Niemczech. Działa na rynku od prawie 200 lat i może pochwalić się zaufaniem 3,4 mln Klientów.

Grupa Gothaer zakończyła 2015 rok z bardzo korzystnymi wynikami finansowymi - zysk netto wzrósł o 14,5% do poziomu 134 mln euro. W 2016 r. międzynarodowa agencja ratingowa Fitch Ratings potwierdziła korzystną ocenę grupy Gothaer - spółki Gothaer Allgemeine Versicherung AG i Gothaer Lebensversicherung AG otrzymały ocenę "A" ze stabilną perspektywą.

Sprawdź, jak wyliczyć OC w kalkulatorze Gothaer

Gothaer w Polsce

W ciągu 20 lat obecności w Polsce, Gothaer TU S.A. (dawniej PTU S.A) stał się jednym z większych towarzystw ubezpieczeniowych w naszym kraju. W 2014 roku znalazł się w pierwszej dziesiątce majątkowych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce.

Firma posiada ogólnopolską sieć dystrybucji i współpracuje z ponad 3 tys. agentów ubezpieczeniowych.

Gothaer TU S.A. świadczy ubezpieczenia zarówno klientom indywidualnym, jak i korporacyjnym.

Oferta ubezpieczeń Gothaer

W szerokiej ofercie towarzystwa znajdują się następujące ubezpieczenia:

 • komunikacyjne,
 • mieszkaniowe,
 • osobowe,
 • turystyczne
 • rolne.

Rosnącym zainteresowaniem cieszą się dodatkowe ubezpieczenia zdrowotne proponowane przez Gothaer.

Firma oferuje także kompleksowe rozwiązania ubezpieczeniowe dla sektora MŚP oraz klientów korporacyjnych. Gothaer cały czas intensywnie rozwija swoją ofertę w tym segmencie rynku, oferując klientom produkty coraz bardziej dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

Gothaer TU S.A. stawia na innowację i rozbudowuje wachlarz usług. I tak, jako pierwszy ubezpieczyciel w Polsce, stworzył specjalne programy ubezpieczeniowe dedykowane elektrowniom wiatrowym i fotowoltaicznym. W całej Europie Gothaer ubezpiecza już prawie 15 000 farm wiatrowych, co czyni go wiodącym ubezpieczycielem w tym sektorze.

Gothaer nie obawia się także nowinek technologicznych. Firma stosuje aplikację wspomagającą proces obiegu faktur i planuje wdrożenie podpisów elektronicznych w segmencie ubezpieczeń zdrowotnych. W 2016 r. firma rozpoczęła także współpracę ze start-upami, dzięki której ma być możliwa bardziej kompleksowa pomoc osobom cierpiącym np. na cukrzycę.

Ubezpieczenie OC Gothaer

Zakres obowiązkowej polisy OC jest ustalony w ustawie, kupując ubezpieczenie OC w Gothaer otrzymujesz jednak dodatkowe korzyści w cenie polisy. Do OC dodawane jest Auto Assistance Podstawowy, w ramach którego sprawca wypadku może liczyć m.in. na:

 • holowanie pojazdu
 • wynajęcie pojazdu zastępczego
 • pomoc informacyjną.

Do ubezpieczenia OC można dokupić ubezpieczenie szyb, ubezpieczenie opon (za 7 zł rocznie) lub ubezpieczenie bagażu (za 3 zł rocznie).

Dodatkowo istnieje też możliwość wykupienia ochrony zniżek. Dzięki niej ubezpieczyciel wybaczy Ci jedną stłuczkę w ciągu roku. Jeżeli zatem zdecydujesz się odnowić polisę w Gothaer, towarzystwo, wyliczając składkę, nie uwzględni zwyżki za tę szkodę.

Ubezpieczenie AC Gothaer

Ubezpieczenie AC w Gothaer zapewni ochronę dla Twojego samochodu na terenie całej Europy. Zderzenie z innym pojazdem, zniszczenie w wyniku wichury, kradzież, uszkodzenie przez osoby trzecie – formuła All Risk zagwarantuje wypłatę odszkodowania w każdej z tych sytuacji.

W cenie AC w Gothaer zawarte jest także ubezpieczenie Assistance Podstawowy. Istnieje też możliwość wybrania opcji „gwarantowanej sumy ubezpieczenia”, dzięki której przez cały okres trwania ubezpieczenia zostanie utrzymana wartość pojazdu z dnia zawarcia umowy.

Opcja „utraty kluczyków” zapewnia z kolei pokrycie kosztów wymiany zamków i innych urządzeń umożliwiających uruchomienie silnika lub zabezpieczeń przeciwkradzieżowych, niezależnie od powodu ich utraty.

Ubezpieczenie NNW Gothaer

Nawet najlepszy kierowca może być uczestnikiem wypadku. Ubezpieczenie NNW w Gothaer gwarantuje ochronę dla kierowcy i pasażerów na wypadek wszelkich zdarzeń drogowych, które spowodują uszczerbek na zdrowiu lub utratę życia. Polisa działa na terenie całej Europy.

Dodatkowo ubezpieczenie można rozszerzyć o ochronę przed następstwami wypadków, które zdarzą się w trakcie wykonywania czynności dnia codziennego. Kupując ubezpieczenie NNW warto pamiętać o ustaleniu odpowiednio wysokiej sumy ubezpieczenia oraz przyjrzeniu się tabeli uszczerbków na zdrowiu, ponieważ to od tych czynników zależy wysokość ewentualnego odszkodowania.

Nagrody i wyróżnienia

Gothaer TU S.A. duży nacisk kładzie na jakość świadczonych usług i zapewnienie wysokiego poziomu satysfakcji Klientów. Wysoką jakość obsługi potwierdzają wyniki realizowanych cyklicznie przez firmę badań satysfakcji Klienta oraz przyznane wyróżnienia: „Gwiazda Obsługi Jakości 2016” czy „Turbina Polskiej Gospodarki 2015”.

Kontakt z Gothaer

e-mail:

www.gothaer.pl

tel.: 22 469 69 69
fax: 22 469 69 70

Dane teleadresowe

Gothaer TU S.A.
02-675, Warszawa ul. Wołoska 22 A

NIP 524-030-23-93
REGON: 010594552
KRS: 00000 33882
XIII Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy
Wysokość kapitału zakładowego: 96 696 066 zł, opłacony w całości

Placówki i oddziały Gothaer