Kontakt
 • Link4
 • AXA Ubezpieczenia
 • Aviva
 • Proama
 • PZU
 • Warta
 • You Can Drive
 • Allianz

Gothaer

Gothaer logo
OC w GothaerGothaerCena ubezpieczenia OC w Gothaer2.771353050
OC + AC w GothaerGothaerCena ubezpieczenia OC + AC w Gothaer3.72271750
OC + AC + NNW w GothaerGothaerCena ubezpieczenia OC + AC + NNW w Gothaer3.64134050
OC + NNW w GothaerGothaerCena ubezpieczenia OC + NNW w Gothaer2.49231750

Gothaer w rankingu towarzystw

OC 2,77
OC + AC 3,72
OC + AC + NNW 3,64
OC + NNW 2,49

Kalkulator ubezpieczeń w Gothaer

Warunki ubezpieczeń oferowanych przez różne towarzystwa mogą różnić się znacząco. Porównywarka ubezpieczeń Ubea.pl umożliwia szybkie sprawdzenie ceny i najważniejszych zapisów w umowach polis największych towarzystw na polskim rynku. W kalkulatorze OC/AC znajdziesz także ubezpieczenia Gothaer. Po wykonaniu kalkulacji możesz od razu zakupić wybraną polisę przez Internet lub zamówić rozmowę telefoniczną z doradcą wybranego towarzystwa.

 • Kliknij w jeden z poniższych przycisków, aby sprawdzić oferty w kategorii: ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe, turystyczne lub na życie.
 • Klikając w ikonę „Samochód”, przejdziesz na stronę kalkulatora OC/AC, gdzie wystarczy wypełnić krótki formularz, aby przekonać się, kto zaproponuje Ci najtańsze OC oraz najlepsze AC.

SAMOCHÓD DOM TURYSTYCZNE ŻYCIE

Gothaer TU S.A. (dawniej PTU S.A.) jest obecny w Polsce od ponad 20 lat. Swoim klientom oferuje ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe, osobowe, turystyczne oraz rolne. Firma stworzyła pierwszy w Polsce program ubezpieczeniowy dedykowany elektrowniom wiatrowym i fotowoltaicznym. Gothaer ubezpiecza klientów indywidualnych, małe i średnie firmy, a także korporacje.

W czerwcu 2018 r. Gothaer Finanzholding AG zawarł z Vienna Insurance Group AG (VIG) umowę zbycia polskiej spółki Gothaer. Umowa zostanie sfinalizowana po uzyskaniu wymaganych zgód Komisji Nadzoru Finansowego oraz Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Kalkulator OC w Gothaer

Ubezpieczenia OC nie można kupić za pośrednictwem strony internetowej Gothaera. Istnieje jednak możliwość wyliczenia wysokości składki obowiązkowej polisy w tym towarzystwie przy pomocy kalkulatora OC Ubea.pl. Jeśli okaże się, że oferta jest dla Ciebie interesująca, możesz dokończyć zakup telefonicznie.

Dowiedz się więcej o zakupie OC w kalkulatorze Gothaer

Kontakt z Gothaer

Adres Centrali Gothaer

ul. Wołoska 22A
02-675 Warszawa

Telefon

22 469 69 69

E-mail

Sprawdź wszystkie sposoby kontaktu z Gothaer

Opinie o Gothaer

Wiele opinii klientów na temat towarzystwa Gothaer znajdziesz na forum Ubea.pl. Jeśli miałeś kiedyś ubezpieczenie w tej firmie, napisz, czy polecasz wybór polisy u tego ubezpieczyciela.

Zgłoszenie szkody w Gothaer

Zgłoszenie szkody w Gothaer jest możliwe za pośrednictwem Internetu lub telefonicznie. Po poinformowaniu ubezpieczyciela o zdarzeniu możesz przesłać online dodatkowe informacje lub dokumenty potrzebne do wyliczenia odszkodowania.

Dowiedz się więcej o zgłoszeniu szkody w Gothaer

Wypowiedzenie OC w Gothaer

Jeżeli po roku chcesz zmienić ubezpieczyciela, musisz złożyć wypowiedzenie OC w dotychczasowej firmie. Na stronie Gothaer znajdziesz wzór takiej rezygnacji. Przykładowe wypowiedzenie OC jest dostępne także na stronie porównywarki Ubea.pl. Korzystając z takich gotowych wzorów możesz być pewien, że nie zapomnisz o żadnej ważnej informacji.

Zobacz, jak złożyć wypowiedzenie OC w Gothaer

Rezygnacja z OC w Gothaer

Zgodnie z obowiązującym obecnie prawem po zakupie samochodu masz prawo korzystać nadal z ubezpieczenia OC kupionego przez poprzedniego właściciela. Większość towarzystw przeprowadza jednak w takim przypadku rekalkulację składki i dlatego niektórzy nabywcy aut decydują się zrezygnować z dotychczasowego ubezpieczenia i kupić nowe w innym towarzystwie. W Gothaer rezygnację z OC poprzedniego właściciela możesz złożyć w dowolnym momencie.

Zgłoszenie sprzedaży samochodu w Gothaer

Sprzedaż samochodu wiąże się z obowiązkiem zgłoszenia tego faktu ubezpieczycielowi. W Gothaer nie powinno Ci to sprawić żadnego kłopotu, ponieważ sprzedaż lub wyrejestrowanie pojazdu możesz zgłosić online. Pamiętaj, że w przypadku wyrejestrowania auta masz prawo do zwrotu składki OC za niewykorzystany okres.

Sprawdź, jak zgłosić sprzedaż samochodu w Gothaer

Ubezpieczenie samochodu w Gothaer

Ubezpieczenie OC Gothaer

Warunki obowiązkowego ubezpieczenia OC są w każdej firmie takie same. Gothaer przyciąga jednak kierowców dodatkowymi korzyściami, czyli darmowym Assistance w podstawowym zakresie oraz ubezpieczeniem szyb, opon lub bagażu, które można dokupić już za kilka złotych rocznie.

Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu OC w Gothaer

Ubezpieczenie AC Gothaer

Ubezpieczenie AC ma ochronić Twój samochód, więc warto wybrać produkt dobrej jakości. W Gothaer jest dostępne autocasco w formule All Risk, dzięki której nie musisz się martwić, czy zdarzenie, które spowoduje szkodę w Twoim pojeździe, nie będzie zbyt nietypowe, by mieścić się w granicach odpowiedzialności towarzystwa.

Sprawdź warunki AC w Gothaer

Ubezpieczenie NNW Gothaer

Polisa NNW w Gothaer obejmuje zarówno kierowcę, jak i pasażerów. Dodatkowo ochronę można rozszerzyć o wypadki, do których dochodzi podczas wykonywania czynności życia codziennego.

Dowiedz się więcej o zakresie ubezpieczenia NNW w Gothaer

Ubezpieczenie Assistance Gothaer

Dużą zaletą assistance w Gothaer jest fakt, że nawet najbardziej podstawowy wariant tej polisy gwarantuje pomoc na terenie całej Europy. Dodatkowo ubezpieczyciel oferuje także assistance krótkoterminowe, jeśli potrzebujesz ubezpieczenia jedynie na czas wyjazdu.

Sprawdź warunki świadczeń poszczególnych wariantów assistance

Zielona Karta w Gothaer

Gothaer nie oferuje niestety darmowej Zielonej Karty swoim klientom. Dokładna cena tego dokumentu zależy w Gothaer m.in. od historii szkód kierowcy oraz długości zagranicznego wyjazdu.

Bezpośrednia Likwidacja Szkód w Gothaer

Gothaer należy do systemu Bezpośredniej Likwidacji Szkód. Dodatkowo towarzystwo pomoże nawet wtedy, kiedy ubezpieczyciel sprawcy nie przystąpił do BLS.

Assistance Opony w Gothaer

Assistance Opony, dostępne w Gothaer jako dodatek do OC lub AC, zapewnia pomoc na terenie całej Polski, jeśli koło Twojego samochodu zostanie uszkodzone lub zniszczone.

Sprawdź, czy warto kupować ubezpieczenie opon w Gothaer

Ubezpieczenie Szyb w Gothaer

Ubezpieczenie szyb w Gothaer działa natomiast na terenie całej Europy. Co ważne jest ono dostępne dla auta w każdym wieku.

Sprawdź dokładne warunki ubezpieczenia szyb w Gothaer

Ubezpieczenie Auto Bagaż w Gothaer

Samochodem często musimy przewieźć cenne rzeczy. Ubezpieczenie Auto Bagaż zapewni odszkodowanie, jeśli w czasie podróży ulegną one uszkodzeniu lub zostaną skradzione. Warto podkreślić, że polisa obejmuje także sprzęt elektroniczny.

Sprawdź warunki ubezpieczenia Auto Bagaż w Gothaer

Ubezpieczenie kosztów organizacji świadczeń medycznych i leczenia po wypadku komunikacyjnym w Gothaer

To, czy po wypadku samochodowym powróci się do pełnej sprawności, zależy w dużej mierze od tego, jak szybko rozpoczniemy leczenie oraz rehabilitację. Dlatego Gothaer proponuje polisę gwarantującą dostęp do bezgotówkowej organizacji świadczeń medycznych po wypadku komunikacyjnym. Ubezpieczenie chroni zarówno kierowcę, jak i pasażerów i obejmuje także wypadki poza Polską.

Sprawdź, jakie dokładnie korzyści zapewnia ubezpieczenie powypadkowe w Gothaer

Ubezpieczenie turystyczne W podróży Gothaer

Gothaer chroni zarówno w trakcie urlopu, jak i wyjazdu służbowego. Polisa turystyczna jest w tym towarzystwie bardzo elastyczna: liczne warianty i klauzule pozwalają dopasować ochronę do swoich potrzeb.

Ubezpieczenie domu Gothaer

Ubezpieczenie domu w Gothaer

Oprócz podstawowej ochrony domu przed zdarzeniami losowymi Gothaer oferuje także ubezpieczenie od kradzieży oraz klauzulę zapewniającą odszkodowanie w przypadku stłuczenia szyb.

Ubezpieczenie mieszkania w Gothaer

Gothaer chroni nie tylko mieszkanie, lecz także domowników. Wśród oferowanych przez to towarzystwo produktów znajdziemy m.in. ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, NNW oraz assistance domowy.

Ubezpieczenie budowy Gothaer

Gothaer zdaje sobie sprawę, że do szkody może dojść też wtedy, kiedy dom nie jest jeszcze ukończony. Dlatego towarzystwo umożliwia ubezpieczenie budynku będącego w budowie, przebudowie lub rozbudowie.

Ubezpieczenie domku letniskowego Gothaer

Jeśli ubezpieczysz dom lub mieszkanie w Gothaer, możesz dokupić ochronę także na inne budynki, takie jak np. domek letniskowy.

Ubezpieczenie na życie w Gothaer

W ofercie Gothaer nie znajdziemy typowego ubezpieczenia na życie. Ubezpieczyciel proponuje natomiast:

 • polisę NNW
 • oraz ubezpieczenie kosztów leczenia po nieszczęśliwym wypadku GoVital.

Placówki i oddziały Gothaer