Strona główna  |  Wiadomości  |  Jak liczone są ceny ubezpieczeń OC w Wiener (dawniej Gothaer)?

Jak liczone są ceny ubezpieczeń OC w Wiener (dawniej Gothaer)?

Data aktualizacji: 2021-09-14
Wiener nie zdecydował się dotychczas na wprowadzenie możliwości zakupu ubezpieczenia OC przez Internet. Przy pomocy porównywarki Ubea.pl można jednak poznać wysokość składki i porównać ofertę tego towarzystwa z innymi.

Spis treści:

  1. Kalkulator OC Wiener - dawniej Gothaer
  2. Porównanie oferty ubezpieczenia OC
  3. Czy opłaca się kupować OC w Wiener - dawniej Gothaer?

Kalkulator OC Wiener - dawniej Gothaer

Internetowy kalkulator OC w Wiener Wysokość składki ubezpieczenia OC w Wiener można poznać za pośrednictwem kalkulatora polis Ubea.pl. Jeśli po porównaniu różnych propozycji stwierdzisz, że jesteś zainteresowany ofertą akurat tego towarzystwa, możesz dokończyć zakup telefonicznie lub osobiście u agenta.

Po wyliczeniu składki polisy w kalkulatorze OC/AC Ubea.pl możesz:

  • zamówić kontakt telefoniczny – podaj swój numer telefonu, a przedstawiciel Wienera zadzwoni w wybranym przez Ciebie terminie
  • zadzwonić do ubezpieczyciela – w rozmowie z przedstawicielem Wienera podaj numer kalkulacji, który otrzymasz po wyliczeniu składki. Dzięki temu agent towarzystwa będzie miał dostęp do podanych przez Ciebie danych i nie będziesz ich musiał dyktować drugi raz,

W trakcie rozmowy telefonicznej przedstawiciel Wienera zweryfikuje podane przez Ciebie dane oraz przedstawi ostateczną ofertę. Pamiętaj, że jeśli wypełniając formularz kalkulatora, podasz nieprecyzyjne lub niepełne informacje, pierwotna propozycja będzie się różniła od tej podanej po sprawdzeniu danych.

Uwaga! Kalkulator OC/AC Ubea.pl umożliwia także przesłanie wyników kalkulacji na maila. Dzięki temu możesz wrócić do wyliczenia i kontynuować zakup polisy w dogodnym dla Ciebie momencie.

Sprawdź, jak złożyć wypowiedzenie OC w Wiener (dawniej Gothaer)

Porównanie oferty ubezpieczenia OC

Ubezpieczenia OC, mimo że pod względem warunków są takie same we wszystkich towarzystwach, potrafią różnić się znacząco pod kątem ceny. Wbrew obiegowym opiniom nie istnieje też coś takiego jak „najtańsze towarzystwo”. Jedna osoba najkorzystniejsze OC znajdzie u ubezpieczyciela X, a druga otrzyma lepszą ofertę w firmie Y.

Niezależnie więc od tego, jakie ubezpieczenie OC zaproponuje Ci agent Wienera, zawsze porównaj tę ofertę z innymi. Nie ma przecież sensu płacić kilkaset albo nawet tysiąc złotych więcej za polisę o takich samych warunkach ochrony.

Sprawdź, jakie dodatki do OC oferuje Wiener (dawniej Gothaer)

Czy opłaca się kupować OC w Wiener - dawniej Gothaer?

Rankingi OC przygotowywane przez Ubea.pl pokazują, że zazwyczaj Wiener nie oferuje bardzo tanich ubezpieczeń OC. Możliwe jednak, że w Twoim przypadku będzie inaczej. Sprawdź więc cenę polisy w kalkulatorze OC i przekonaj się sam, czy Wiener będzie dla Ciebie atrakcyjnym wyborem.

Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu OC w Wiener (dawniej Gothaer)

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2021-01-18

Beesafe – nowy kalkulator ubezpieczeniowy. Opinie, zalety, wady

Beesafe to nowa marka ubezpieczeniowa na polskim rynku oferująca polisy komunikacyjne. Sprawdzamy, jakie są jej zalety i wady oraz jak kupić ubezpieczenie, wypowiedzieć OC i zgłosić szkodę w Beesafe.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2019-03-22

Czy można zrezygnować z ubezpieczenia OC przed wejściem polisy w życie?

Kupiłeś ubezpieczenie OC, ale dzień później zorientowałeś się, że inne towarzystwo ma dla Ciebie lepszą ofertę? Sprawdź, czy możesz zrezygnować z ubezpieczenia, jeśli OC jeszcze nie weszło w życie.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2021-09-14

Jak liczone są ceny ubezpieczeń OC w MTU24?

MTU24 obiecuje prostą sprzedaż polis przez Internet. Sprawdzamy, czy ich kalkulator OC spełnia tę obietnicę.

Czytaj więcej
Komentarze