Opinie o PTU

Wątki

3 posty
2013-08-06 09:53

MEGA NIEPOLECAM - OSZUŚCI, BRAK KOMPETENCJI ORAZ DEZINFORMACJA

Wszelkie skargi najlepiej składać do KNF. Jak Gothaer dostanie ze 100 tys kary to trochę się zastanowi co robi. Tu jest link do stron KNF: https://www.knf.gov.pl/dane_wspolne/Serwis_konsumenta/pomoc/skarga_na_zaklad_ubezpieczen.jsp
5 postów
2013-02-06 10:29

Ptu to oszuści

Skandal!!!! mija 8 dzien od zgloszenia szkody i zero odezwu z gothaer. juz nie pamietam ktory telefon wykonuje aby skontaktowal sie ze mna rzeczoznawca. osobiscie nie polecam tego ubezpieczyciele i zaluje juz dzis ze nie przeczytalam wczesniej opinii o G O T H A E R. NIE POLECAM!!!!
5 postów
2012-09-19 16:35

PTU to oszuści

Ja idę z nimi do sądu ! zmiana nazwy nic nie pomogła - jest jeszcze gorzej mam warsztat i naprawiam samochody bezgotówkowo z oc sprawcy . Dla nich takie procedury nie istnieją , żadne pełnomocnictwa . Twierdzą że poszkodowany ma zapłacić za naprawę a oni będą rozpatrywać dalej sprawę . Jest jeszcze jedna taka firma - TUW Powinni podać sobie rączke .
1 post
2012-02-07 23:10

nawet nie znaja Kodeksu Cywilnego

W piśmie odmawiającym wypłatę odszkodowania pan podpisujący się nie zwrócił uwagi, że powołując się na art.431& 1 KC pomylił odpowiedzialność cywilną z karną. Widocznie z wykształcenia nie jest prawnikiem choć nazwisko Furmański mogło by wskazywać, że powinien choć trochę znać się na odpowiedzialności cywilnej przy szkodach wyrządzonych przez zwierzęta. Firma, która nawet nie ma infolinii to dziadowska firma. Połączyć się jest niemożliwe, ciągle zajęte i nikt nic nie wie.