Opinie o PTU

Wątki

1 post
2011-04-20 22:21

ptu oszukuje ludzi

ptu oszukuje ludzi miałem kolizję z kliujentem ptu i niemogę się doprosić o odszkodowanie była policja przy zdażeniu i uznała klijenta ptu za sprawcę kolizji a oni kombinują jak nie wypłacić odszkodowania proszę się drugi miesiąc i gucio jednak to prawda z tymi oszustami tak jak piszą inni idę do rzecznika praw ubezpieczonych jak ktoś się ubezpieczy w tym towarzystwie to kij mu w dupę będzie cymbał
1 post
2011-03-14 14:54

PTU złodzieje i oszuści

PTU to złodzieje i oszuści. Nie polecam nikomu firmy PTU. Nie wypłacają odszkodowań, zaniżają ceny napraw. Oszuści. W przypadku wypadku z klientem PTU wzywać Policję i po 30 dniach nie otrzymania odszkodowania do Sądu, inaczej z Nimi nie można.
2 posty
2010-04-11 15:49

ludzie pomozcie

oszukują złodzieje na całego. nie wypłacają odszkodowań, zaniżają ceny napraw. oszuści !!!!!
1 post
2010-01-22 10:48

Horror z PTU

Witam Sama polisa AC i OC nie droga ale jesli nic sie nie wydazy, Ja mialem mala strluczke 18.08.2009 w Łodzi wtedy jeszcze byla placówka u nas, po 2 tygodniach placowki zlikwidowano moja tez i wszystko do Warszwy zostalo przeniesione. Szkode uznano jako szkode mała do 1500 zl z AC, do dzis czyli 22 stycznia 2010 nie zobaczylem kaski , dzwonile m poczatkow zero odzewu jakby wszyscy wymarli, wybralem sie osobiscie do Warszawy i zrobilem test zadzwonilem na nr do Pana, ktory mnie ktory obsluguje moja szkode, nie odbieral pomimo ze siedzialy w pokoju 3 osoby i jedna tylko miala petenta, bylo bardzo milo niby przepraszal i kaska ma wyjsc w przyszlym tygodniu minely 2 tygodnie i nic wiec dzis dzwonie i Pana brak wiec sie wkur,,,, zadzwonilem do kierownika ale gadka podobna bo to jedna kilika. Odradzam wszystkim jakiekolwiek kontakty z ta instytucja lepiej dolozyc pare zloty i spac spokojnie bo tu sue trzeba prosic o swoje pieniadze niezaleznie jaka to kwota.