Strona główna  |  Wiadomości  |  Detektor gazu do ubezpieczenia mieszkania

Detektor gazu do ubezpieczenia mieszkania

Data aktualizacji: 2013-12-01
Klienci Concordii, którzy w ramach loterii promocyjnej "Własny kąt - ciepły i bezpieczny", postanowią zakupić ubezpieczenie ochrony prawnej i/lub ubezpieczenie NNW jako rozszerzenia do polisy mieszkaniowej otrzymają szansę wylosowania detektorów gazu.

Concordia Plus to nowoczesne i kompleksowe ubezpieczenie mieszkań i domów jednorodzinnych. Wszyscy, którzy zdecydują się na rozszerzenie polisy o ubezpieczenie ochrony prawnej lub ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, mają możliwość wylosowania detektora gazu.

Detektor gazu Ubezpieczenie Concordia Plus to ochrona domu lub mieszkania w razie zdarzeń losowych i ognia oraz mienia ruchomego i elementów stałych od ognia i innych zdarzeń losowych oraz w razie kradzieży z włamaniem i rabunku, a także ubezpieczenie OC w życiu prywatnym.

Loteria "Własny kąt - ciepły i bezpieczny" to akcja edukacyjna, w której Concordia promuje i nagradza działania prewencyjne. Loteria rozpoczyna się 1 grudnia 2011 i potrwa do 31 stycznia 2012 roku i będzie dotyczyć zagrożeń wynikających z użytkowania instalacji gazowej. Aby klienci poczuli się bezpiecznie mając dobre ubezpieczenie, Concordia przekaże im 100 detektorów gazu, który pomoże w walce z czadem.

"'Własny kąt – ciepły i bezpieczny' to kolejna akcja, w której Concordia promuje i nagradza prewencję. W roku 2010 rozdaliśmy rolnikom gaśnice, działanie to spotkało się z uznaniem naszych klientów i współpracujących z nami pośredników, liczymy, że z akcją 'Własny kąt – ciepły i bezpieczny' będzie podobnie - mówi Paulina Łukasik, rzecznik prasowy Concordii Ubezpieczenia.

Źródło: Biuro Prasowe Concordia

Podobne artykuły
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2021-09-28

Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym dla całej rodziny

Dobrowolne ubezpieczenia OC stają się coraz popularniejsze. Tłumaczymy, czy warto kupić jedną z takich polis dla całej rodziny.

Czytaj więcej
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2015-02-25

Ubezpieczenie nieruchomości

Ubezpieczenie mieszkania i domu. Na co zwrócić uwagę? Kalkulator ubezpieczenia mieszkania i domu 17 ubezpieczycieli

Czytaj więcej
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2021-09-09

Ubezpieczenie dla właścicieli budynków wielomieszkaniowych

Nowe ubezpieczenie UNIQA skierowane jest do właścicieli budynków wielomieszkaniowych. Polisa zapewnia ubezpieczenie majątku z dowolnym limitem odpowiedzialności do każdej klauzuli. Ponadto z...

Czytaj więcej
Komentarze