Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Detektor gazu do ubezpieczenia mieszkania

Ostatnia aktualizacja: 2013-12-01

Klienci Concordii, którzy w ramach loterii promocyjnej "Własny kąt - ciepły i bezpieczny", postanowią zakupić ubezpieczenie ochrony prawnej i/lub ubezpieczenie NNW jako rozszerzenia do polisy mieszkaniowej otrzymają szansę wylosowania detektorów gazu.

Concordia Plus to nowoczesne i kompleksowe ubezpieczenie mieszkań i domów jednorodzinnych. Wszyscy, którzy zdecydują się na rozszerzenie polisy o ubezpieczenie ochrony prawnej lub ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, mają możliwość wylosowania detektora gazu.

Detektor gazu Ubezpieczenie Concordia Plus to ochrona domu lub mieszkania w razie zdarzeń losowych i ognia oraz mienia ruchomego i elementów stałych od ognia i innych zdarzeń losowych oraz w razie kradzieży z włamaniem i rabunku, a także ubezpieczenie OC w życiu prywatnym.

Loteria "Własny kąt - ciepły i bezpieczny" to akcja edukacyjna, w której Concordia promuje i nagradza działania prewencyjne. Loteria rozpoczyna się 1 grudnia 2011 i potrwa do 31 stycznia 2012 roku i będzie dotyczyć zagrożeń wynikających z użytkowania instalacji gazowej. Aby klienci poczuli się bezpiecznie mając dobre ubezpieczenie, Concordia przekaże im 100 detektorów gazu, który pomoże w walce z czadem.

"'Własny kąt – ciepły i bezpieczny' to kolejna akcja, w której Concordia promuje i nagradza prewencję. W roku 2010 rozdaliśmy rolnikom gaśnice, działanie to spotkało się z uznaniem naszych klientów i współpracujących z nami pośredników, liczymy, że z akcją 'Własny kąt – ciepły i bezpieczny' będzie podobnie - mówi Paulina Łukasik, rzecznik prasowy Concordii Ubezpieczenia.

Źródło: Biuro Prasowe Concordia

Tagi:

Komentarze